LİGFIFA Club World Cup
BU SEZON0G · 1A
Asist00.00 / 90
Şut11.15 / 90
Kazanılan ikili33.46 / 90
Rating6.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.003.00
Şut
1.153.00
Kazanılan ikili
3.466.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
14.
Major League Soccer2021 · San Jose Earthquakes · 32 maç
12gol14.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Concacaf Champions Cup2024 · Nc-America
🏆
Liga MX2022/2023 Apertura · Mexico
🏆
Concacaf Champions Cup2018 · Nc-America
🏆
Copa MX2016/2017 Clausura · Mexico
🏆
Liga MX2016/2017 Clausura · Mexico
🏆
Supercopa MX2016 · Mexico
🏆
Copa MX2015/2016 Apertura · Mexico
🥈
FIFA Intercontinental Cup2024 · World · 2nd Place
🥈
Campeón de Campeones2022/2023 · Mexico · 2nd Place
🥈
Copa por México2020 · Mexico · 2nd Place
🥈
Copa MX2016/2017 Apertura · Mexico · 2nd Place
🥈
Campeón de Campeones2016/2017 · Mexico · 2nd Place
🥈
Copa MX2014/2015 Clausura · Mexico · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 15 G+A
GolAsist
2025/26
9
108
0
1
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan5%50
Müdahale1
Faul24 kazanılan
G+A / 900.83
Kart1
2024/25
19
397
1
1
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas22
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan21%50
Müdahale3
Faul511 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11118 yedek
G+A / 900.45
Kart11
2023/24
21
471
1
2
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas19
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan17%38
Müdahale6
Faul37 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11120 yedek
G+A / 900.57
Kart1
2022/23
36
1.571
10
5
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%70 isabet
Kilit pas35
Drible13%35 başarı
İkili kazanılan63%35
Müdahale18
Faul1228 kazanılan
Ofsayt6
İlk 111620 yedek
G+A / 900.86
Kart1
2021/22
32
2.234
12
3
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%61 isabet
Kilit pas51
Drible45%57 başarı
İkili kazanılan102%47
Müdahale14
Faul1536 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı1
İlk 11311 yedek
G+A / 900.6
Kart9
2020/21
10
149
0
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%14 isabet
Kilit pas6
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan7%44
Müdahale3
İlk 1128 yedek
TOPLAM GOL1
İLK 11127 yedek girdi
KART4
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-122%79
- 4-4-23%11
- 3-4-2-11%4
- 4-2-2-21%4
- 4-3-31%4
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2025 | Club QueretaroH | 0-2 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 13.09.2025 | Cruz AzulH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | LeonA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2025 | MazatlánH | 1-0 | 15↑ | 1 | 6.7 | ||
| 20.07.2025 | U.N.A.M. - PumasA | 2-3 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 13.07.2025 | MonterreyH | 3-0 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 27.06.2025 | Al-Hilal Saudi FCA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.06.2025 | Real MadridA | 3-1 | 30↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 18.06.2025 | Red Bull SalzburgH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | Club AmericaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.05.2025 | Club AmericaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2025 | Atletico San LuisA | 2-1 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 16.04.2025 | Tigres UANLH | 0-0 | 28↑ | – | 7.0 | ||
| 05.04.2025 | Club AmericaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2025 | MazatlánH | 1-1 | 36↑ | 1 | 1 | 8.2 | |
| 01.03.2025 | FC JuarezA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.02.2025 | PueblaH | 2-1 | 13↑ | 2 | 6.9 | ||
| 23.02.2025 | Guadalajara ChivasA | 2-1 | 20↑ | 1 | 7.2 | ||
| 17.02.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 2-1 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 09.02.2025 | Cruz AzulA | 2-1 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 06.02.2025 | LeonH | 1-2 | 18↑ | – | 7.3 | ||
| 02.02.2025 | AtlasH | 0-0 | 56 | 1 | 7.0 | ||
| 30.01.2025 | Club QueretaroA | 0-1 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 26.01.2025 | MonterreyA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.01.2025 | Santos LagunaH | 2-1 | 22↑ | 1 | 7.0 | ||
| 10.11.2024 | FC JuarezH | 0-1 | 38↑ | – | 6.3 | ||
| 07.11.2024 | Club AmericaA | 2-1 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 03.11.2024 | NecaxaH | 6-2 | 26↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 10.03.2024 | Club QueretaroH | 1-2 | 32↑ | 2 | 6.6 | ||
| 03.03.2024 | FC JuarezH | 3-2 | 25↑ | 2 | 1 | 7.7 | |
| 24.02.2024 | NecaxaA | 1-1 | 32↑ | – | 6.9 | ||
| 21.02.2024 | PueblaA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 11.02.2024 | MonterreyA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2024 | LeonH | 3-2 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 04.02.2024 | Club TijuanaH | 3-2 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 01.02.2024 | AtlasH | 4-3 | 25↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 28.01.2024 | U.N.A.M. - PumasA | 3-1 | 36↑ | – | 6.7 | ||
| 14.01.2024 | Cruz AzulA | 0-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 11.11.2023 | Club TijuanaA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 05.11.2023 | MonterreyH | 0-2 | 36↑ | 1 | 6.9 | ||
| 08.10.2023 | Tigres UANLH | 1-1 | 38↑ | 1 | 6.6 | ||
| 04.10.2023 | Club AmericaA | 4-0 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 30.09.2023 | NecaxaH | 1-1 | 55 | 1 | 7.2 | ||
| 24.09.2023 | Guadalajara ChivasA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.09.2023 | Santos LagunaH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.09.2023 | TolucaA | 5-0 | 31↑ | – | 6.9 | ||
| 29.08.2023 | Atletico San LuisH | 0-2 | 28↑ | 1 | 7.0 | ||
| 24.08.2023 | Cruz AzulH | 1-0 | 33↑ | 2 | 6.9 | ||
| 21.08.2023 | Club QueretaroA | 1-1 | 27↑ | 2 | 6.9 | ||
| 07.05.2023 | Santos LagunaH | 4-4 | 23↑ | 1 | 6.7 | ||
| 15.04.2023 | AtlasA | 4-1 | 45↑ | 1 | 1 | 6.6 | |
| 10.04.2023 | Santos LagunaA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 01.04.2023 | Cruz AzulH | 0-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 19.03.2023 | U.N.A.M. - PumasA | 0-2 | 25↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 13.03.2023 | MonterreyH | 1-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 05.03.2023 | Club AmericaA | 0-3 | 65 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 27.02.2023 | Club TijuanaA | 2-0 | 72 | – | 6.2 | ||
| 20.02.2023 | TolucaH | 1-2 | 31↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 17.02.2023 | MazatlánA | 2-3 | 74 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 12.02.2023 | Guadalajara ChivasH | 1-1 | 72 | – | 6.0 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 127 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Major League Soccer2021 · San Jose Earthquakes
9sarı · 32 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 78 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU20.9Liga MX 2025
PERFORMANS13.678 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 297 oyuncu
Scout skoru
%4
Performans
%22
Dakika
%29
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%8
Performans
%25
Dakika
%37
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Robert AndrichBayer Leverkusen · 31
%95
1gol
0asist
30scout
€6.00M
UEFA Champions League
Renato VeigaVillarreal · 22
%82
1gol
0asist
42scout
UEFA Champions League
Tarkan SerbestAmed · 31
%69
0gol
0asist
37scout
€250K
1. Lig
Mateja StjepanovićMoreirense · 21
%65
1gol
0asist
59scout
€150K
Primeira Liga
Ángel RecioMalaga
%64
0gol
0asist
40scout
€300K
Segunda División
Renato VeigaVillarreal · 22
%61
0gol
0asist
51scout
La Liga
Jay IdzesSassuolo · 25
%60
0gol
0asist
48scout
Serie A
Willian OliveiraVitoria · 32
%60
1gol
0asist
45scout
€300K
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

