LİGSuper League 1
BU SEZON0G · 0A
OYUNCU PROFİLİSüper Lig 2022 · 123 orta sahalar
- Kilit pas 1.34 %61
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.96 %54
- Pas isabeti %76 %16
- Top kapma 1.62 %19
- İkili mücadele %43 %13
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 942 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
22.
Super League 12025 · Larisa · 23 maç
6gol22.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
NB INone · Hungary
🏆
NB I2022/2023 · Hungary
🥈
Copa ChileNone · Chile · 2nd Place
🥈
Copa MXNone · Mexico · 2nd Place
🥈
Copa MX2017/2018 · Mexico · 2nd Place
🥈
Copa Chile2013/2014 · Chile · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 6 G+A
GolAsist
2022/23
15
942
2
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%59 isabet
Kilit pas14
Drible10%56 başarı
İkili kazanılan49%43
Müdahale8
Faul1421 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11114 yedek
G+A / 900.19
Kart41
2021/22
30
1.876
3
1
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%41 isabet
Kilit pas33
Drible19%45 başarı
İkili kazanılan117%49
Müdahale38
Faul2330 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı1
İlk 11219 yedek
G+A / 900.19
Kart71
2020/21
35
2.915
1
5
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut46%50 isabet
Kilit pas63
Drible63%53 başarı
İkili kazanılan200%46
Müdahale41
Faul4761 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11332 yedek
G+A / 900.19
Kart4
TOPLAM GOL51 penaltı
İLK 11239 yedek girdi
KART7
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA25
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 3 %60
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-39%35
- 4-4-25%19
- 5-4-14%15
- 4-2-3-13%12
- 4-4-1-13%12
- 3-5-22%8
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2025 | PAOKA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.01.2023 | FenerbahceH | 1-2 | 70 | 3 | 5.9 | ||
| 09.01.2023 | İstanbulsporA | 1-1 | 89 | 1 | 7.3 | ||
| 05.01.2023 | Istanbul BasaksehirH | 1-1 | 34↑ | 2 | 6.7 | ||
| 29.12.2022 | GiresunsporA | 2-1 | 21↑ | 1 | 6.5 | ||
| 25.12.2022 | BesiktasH | 1-1 | 17↑ | 1 | 6.3 | ||
| 13.11.2022 | Fatih KaragümrükA | 3-3 | 61 | 2 | 6.9 | ||
| 06.11.2022 | KayserisporH | 1-2 | 64 | – | 6.9 | ||
| 29.10.2022 | AlanyasporA | 2-0 | 84 | 2 | 6.9 | ||
| 15.10.2022 | KonyasporA | 0-1 | 76 | – | 6.6 | ||
| 07.10.2022 | Adana DemirsporH | 1-1 | 85 | 1 | 6.9 | ||
| 01.10.2022 | KasimpasaA | 1-0 | 73 | – | 6.9 | ||
| 18.09.2022 | TrabzonsporA | 3-2 | 71 | – | 6.7 | ||
| 11.09.2022 | ÜmraniyesporH | 1-1 | 70 | – | 6.6 | ||
| 05.09.2022 | GalatasarayA | 2-1 | 82 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 26.08.2022 | AntalyasporH | 5-2 | 45↑ | 1 | 2 | 7.9 | |
| 20.05.2022 | RizesporH | 2-0 | 77 | 1 | – | 7.3 | |
| 15.05.2022 | AlanyasporA | 3-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 06.05.2022 | KayserisporH | 1-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 29.04.2022 | FenerbahceA | 3-2 | 90 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 23.04.2022 | GoztepeH | 1-1 | 80 | 1 | 7.2 | ||
| 09.04.2022 | TrabzonsporH | 0-0 | 83 | 1 | 7.9 | ||
| 03.04.2022 | KasimpasaA | 2-1 | 73 | – | 6.9 | ||
| 20.03.2022 | GalatasarayH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.03.2022 | GiresunsporA | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 07.03.2022 | HataysporH | 2-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 27.02.2022 | AltayA | 3-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.02.2022 | Yeni MalatyasporH | 0-0 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 20.02.2022 | Adana DemirsporH | 0-3 | 70 | 2 | 7.3 | ||
| 12.02.2022 | Istanbul BasaksehirA | 2-0 | 25↑ | – | 6.5 | ||
| 05.02.2022 | SivassporH | 5-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 14.01.2022 | BesiktasA | 1-0 | 66 | 1 | 7.0 | ||
| 08.01.2022 | Fatih KaragümrükH | 3-1 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 13.12.2021 | FenerbahceH | 3-2 | 70 | 1 | 6.5 | ||
| 06.12.2021 | GoztepeA | 2-1 | 45↑ | 2 | 6.9 | ||
| 28.11.2021 | KonyasporH | 3-2 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 22.11.2021 | TrabzonsporA | 3-0 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 23.10.2021 | GiresunsporH | 1-1 | 39 | – | 6.3 | ||
| 18.10.2021 | HataysporA | 2-1 | 28↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 03.10.2021 | AltayH | 4-1 | 67 | 1 | 6.3 | ||
| 25.09.2021 | Adana DemirsporA | 4-0 | 68 | 1 | 6.7 | ||
| 22.09.2021 | Istanbul BasaksehirH | 1-0 | 83 | 2 | 7.2 | ||
| 18.09.2021 | SivassporA | 1-1 | 54↑ | 1 | 6.9 | ||
| 13.09.2021 | AntalyasporH | 2-0 | 62 | 1 | 6.2 | ||
| 28.08.2021 | Yeni MalatyasporA | 2-0 | 86 | 3 | 7.3 | ||
| 14.08.2021 | Fatih KaragümrükA | 3-2 | 47 | 1 | 3 | 5.7 | |
| 02.05.2021 | RizesporH | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 28.04.2021 | KayserisporA | 6-3 | 70 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 24.04.2021 | SivassporH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 21.04.2021 | AnkaragucuA | 1-1 | 89 | 1 | 6.3 | ||
| 17.04.2021 | Erzurum BBH | 2-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 12.04.2021 | AlanyasporA | 3-2 | 25↑ | 1 | 6.7 | ||
| 08.04.2021 | KasimpasaH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 05.04.2021 | FenerbahceA | 1-0 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 21.03.2021 | Istanbul BasaksehirH | 0-0 | 89 | 2 | 7.3 | ||
| 14.03.2021 | Gazişehir GaziantepA | 2-0 | 88 | 1 | 6.9 | ||
| 26.02.2021 | BesiktasA | 3-0 | 83 | 1 | 6.2 | ||
| 20.02.2021 | GenclerbirligiH | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 14.02.2021 | KonyasporA | 2-0 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 07.02.2021 | AntalyasporH | 1-1 | 90 | 1 | 6.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 81 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-09-01
Pachuca
→
Denizlispor
free transfer
Pachuca
→
Denizlispor
free transfer
2020-06-30
FC Juárez
→
Pachuca
End of loan
FC Juárez
→
Pachuca
End of loan
2019-07-01
Pachuca
→
FC Juárez
loan transfer
Pachuca
→
FC Juárez
loan transfer
2013-07-21
Rangers Talca
→
Huachipato
free transfer
Rangers Talca
→
Huachipato
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
4 maç
11.2021
HerniaKadroda yok
1 maç
08.2021
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Super League 12025 · Larisa
2sarı · 2 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 0 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU14.1Super League 1 2025
PERFORMANS00 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 53 oyuncu
Scout skoru
%0
Performans
%0
Dakika
%0
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%0
Performans
%0
Dakika
%0
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Filip StojilkovićPisa · 25
%95
0gol
0asist
38scout
Serie A
Mathias JørgensenBlackburn · 25
%91
4gol
0asist
56scout
Championship
Ilya SadygovSerik Spor · 25
%79
0gol
1asist
47scout
1. Lig
Ismaël SeoneHaugesund · 20
%68
1gol
0asist
48scout
Eliteserien
Prince AtingHatayspor · 18
%63
1gol
0asist
44scout
1. Lig
Kenny NageraRodez · 23
%61
4gol
2asist
68scout
€600K
Ligue 2
Timothee NkadaStandard Liege · 26
%60
4gol
1asist
59scout
Jupiler Pro League
Sidiki CherifFenerbahçe · 19
%60
1gol
0asist
50scout
€7.00M
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


Apol. Limassol
Ferencváros