L. Gavran
Canada · Goalkeeper

L. Gavran

YAŞ25
BOY198
KİLO91
DOĞUM YERİHamilton
LİGMajor League Soccer
BU SEZON1G · 0A
Gol10.04 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.09 / 90
Kilit pas10.04 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili140.60 / 90
Rating6.93
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 35 kaleciler
Kurtarış — %44 (2.88) Yenen gol (az iyi) — %29 (1.63) Pas isabeti — %12 (%64) Pas hacmi — %56 (28.9) 35 ORT. % 44 29 12 56
  • Kurtarış 2.88 %44
  • Yenen gol (az iyi) 1.63 %29
  • Pas isabeti %64 %12
  • Pas hacmi 28.9 %56
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2093 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2026/27 · 1 G+A
2023 0 2024 0 2025 0 2026 1
GolAsist
2026/27 23 2.093 1 0 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerToronto FC 23 2.093 1 0 6.93
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan14%100
Müdahale1
İlk 1123
G+A / 900.04
2025/26 31 279 0 0 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerToronto FC 31 279 0 0 6.80
İkili kazanılan4%100
İlk 11328 yedek
2024/25 34 821 0 0 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerToronto FC 34 821 0 0 7.00
İkili kazanılan7%100
Müdahale2
İlk 11925 yedek
2023/24 14 360 0 0 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerToronto FC 14 360 0 0 6.95
Faul1
İlk 11410 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 111953 yedek girdi
FORMA90
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 27 4-2-3-1 — 13 3-5-2 — 10 4-3-3 — 5 4-4-2 — 5 3-4-1-2 — 3 63 maç
  • 3-4-2-127%43
  • 4-2-3-113%21
  • 3-5-210%16
  • 4-3-35%8
  • 4-4-25%8
  • 3-4-1-23%5
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Chicago FireH 4-4 90 0 6.1
29.08.2026 New York City FCH 1-1 83 6.2
22.08.2026 Inter MiamiA 1-2 90 6.6
19.08.2026 CharlotteH 3-3 92 6.7
15.08.2026 New England RevolutionH 2-1 90 6.7
31.07.2026 New York City FCA 1-1 90 7.7
25.07.2026 DC UnitedA 2-1 102 7.6
22.07.2026 New England RevolutionA 0-0 94 8.2
16.07.2026 CF MontrealA 0-0 94 7.5
24.05.2026 Chicago FireA 2-1 90 1 6.7
16.05.2026 CharlotteA 3-1 90 6.6
09.05.2026 Inter MiamiH 2-4 90 7.0
02.05.2026 San Jose EarthquakesH 1-1 90 7.0
25.04.2026 Atlanta United FCH 1-2 90 6.2
22.04.2026 Philadelphia UnionH 3-3 90 1 1 6.5
18.04.2026 AustinH 3-3 90 6.5
11.04.2026 FC CincinnatiH 1-1 90 7.0
04.04.2026 Colorado RapidsH 3-2 90 7.3
21.03.2026 Columbus CrewH 2-1 90 7.3
14.03.2026 New York Red BullsH 1-1 90 8.0
08.03.2026 FC CincinnatiA 0-1 98 8.3
01.03.2026 Vancouver WhitecapsA 3-0 90 6.0
22.02.2026 FC DallasA 3-2 90 5.6
18.10.2025 Orlando City SCH 4-2
05.10.2025 Chicago FireA 2-2
27.09.2025 Inter MiamiH 1-1
20.09.2025 Columbus CrewA 1-1 99 6.3
13.09.2025 New England RevolutionA 1-1 90 6.9
30.08.2025 CF MontrealH 1-1
24.08.2025 Atlanta United FCA 0-0
16.08.2025 Columbus CrewH 1-1
09.08.2025 Philadelphia UnionA 1-1 90 7.2
26.07.2025 CharlotteA 2-0
20.07.2025 Nashville SCA 1-0
17.07.2025 San DiegoA 0-1
12.07.2025 Atlanta United FCH 1-1
03.07.2025 New York City FCA 3-1
25.06.2025 New York Red BullsH 1-1
31.05.2025 CharlotteH 0-2
28.05.2025 Philadelphia UnionH 1-2
24.05.2025 Nashville SCH 1-2
17.05.2025 CF MontrealA 1-6
14.05.2025 FC CincinnatiH 0-1
10.05.2025 DC UnitedH 2-0
26.04.2025 New York City FCH 0-1
20.04.2025 Real Salt LakeA 0-1
12.04.2025 Minnesota United FCH 0-0
06.04.2025 Inter MiamiA 1-1
29.03.2025 Vancouver WhitecapsH 0-0
22.03.2025 New York Red BullsA 2-1
15.03.2025 Chicago FireH 1-2
09.03.2025 FC CincinnatiA 2-0
02.03.2025 Orlando City SCA 4-2
23.02.2025 DC UnitedA 2-2
05.10.2024 Inter MiamiH 0-1
02.10.2024 New York Red BullsH 1-4
29.09.2024 Chicago FireA 1-1
22.09.2024 Colorado RapidsA 2-0
18.09.2024 Columbus CrewH 0-2
14.09.2024 AustinH 2-1
ŞUT2
GOL1
xG0.5
xG FARKI+0.5over performing
DÖNÜŞÜM%50.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.246 90' · xG 0.241 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 1 (%50) Duran top — 1 (%50) 2 şut
  • Korner1%50
  • Duran top1%50
Vücut bölgesine göre
Kafa — 1 (%50) Diğer — 1 (%50) 2 şut
  • Kafa1%50
  • Diğer1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %100
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 102 maç
Toronto FC 102maç 2023–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-08-20 Toronto FC II Toronto -
2022-03-24 Toronto Toronto FC II -
2022-01-11 Red Storm Toronto draft
2021-08-01 Manhattan Red Storm End of loan
2021-05-01 Red Storm Manhattan loan transfer
2019-08-01 Manhattan Red Storm End of loan
2019-05-01 Red Storm Manhattan loan transfer
2018-08-01 Global Premier Red Storm free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1268 dk

İzlemede: Dengeli kaleci profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.1Major League Soccer 2026
PERFORMANS46.51268 dk
KARARVeri yetersiz61/100
FORM TRENDİDüşüşte-11.0
ROL UYUMU2026
Libero kaleci 71.8
Kurtarıcı kaleci 66.1
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 80 oyuncu
Scout skoru %75
Performans %49
Dakika %81
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 287 oyuncu
Scout skoru %76
Performans %45
Dakika %82
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Pas hacmi / 90 27.18 38 72
Ortalama rating 6.86 7.2 95
Performans skoru 46.5 76 61
Kurtarış / 90 2.48 3.2 78
Yenen gol / 90 2.06 1.3 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -11.0.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam