Caleb Ekuban
Ghana · Attacker

Caleb Ekuban

YAŞ31
BOY188
KİLO80
KULÜPGenoa
DOĞUM YERİVillafranca di Verona
LİGCoppa Italia
BU SEZON4G · 1A
Gol40.37 / 90
Asist10.09 / 90
Şut232.13 / 90
Kilit pas111.02 / 90
Başarılı dripling50.46 / 90
Kazanılan ikili514.73 / 90
Rating6.56
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.370.17
Asist 0.090.50
Şut 2.132.65
Kilit pas 1.021.33
Başarılı dripling 0.460.50
Kazanılan ikili 4.734.48
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
14. Süper Lig2020 · Trabzonspor · 32 maç 10gol14.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Super Cup2020/2021 · Turkey
🏆 Cup2019/2020 · Turkey
🥈 Serie B2022/2023 · Italy · 2nd Place
🥈 Süper Lig2019/2020 · Turkey · 2nd Place
🥈 Superliga2016/2017 · Albania · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 14 G+A
2020 14 2021 3 2023 5 2024 4 2025 5
GolAsist
2025/26 32 970 4 1 6.56
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AGenoa 32 970 4 1 6.56
Şut23%43 isabet
Kilit pas11
Drible5%28 başarı
İkili kazanılan51%43
Müdahale2
Faul1425 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11626 yedek
G+A / 900.46
2024/25 18 543 1 3 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AGenoa 18 543 1 3 6.71
Şut16%38 isabet
Kilit pas8
Drible3%30 başarı
İkili kazanılan27%36
Müdahale3
Faul159 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11315 yedek
G+A / 900.66
Kart1
2023/24 31 1.144 4 1 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AGenoa 31 1.144 4 1 6.82
Şut24%50 isabet
Kilit pas16
Drible10%48 başarı
İkili kazanılan78%49
Müdahale8
Faul1727 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111021 yedek
G+A / 900.39
2021/22 32 1.717 1 2 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AGenoa 32 1.717 1 2 6.71
Şut26%27 isabet
Kilit pas16
Drible26%50 başarı
İkili kazanılan113%43
Müdahale19
Faul2232 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111814 yedek
G+A / 900.16
Kart2
2020/21 32 2.747 10 4 7.13
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigTrabzonspor 32 2.747 10 4 7.13
Şut59%54 isabet
Kilit pas45
Drible66%62 başarı
İkili kazanılan207%51
Müdahale38
Faul3957 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı11 kaçan
İlk 1132
G+A / 900.46
Kart3
TOPLAM GOL10
İLK 113778 yedek girdi
KART3
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR10 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %10
  • 31-45' 2 %20
  • 46-60' 1 %10
  • 61-75' 1 %10
  • 76-90+' 5 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 55 4-2-3-1 — 26 3-4-2-1 — 11 3-4-1-2 — 5 4-4-2 — 5 4-3-2-1 — 4 106 maç
  • 3-5-255%52
  • 4-2-3-126%25
  • 3-4-2-111%10
  • 3-4-1-25%5
  • 4-4-25%5
  • 4-3-2-14%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 AC MilanH 1-2 8 6.5
10.05.2026 FiorentinaA 0-0 25 2 6.3
02.05.2026 AtalantaA 0-0 33 6.3
19.04.2026 PisaA 1-2 2
12.04.2026 SassuoloH 2-1 32 1 2 7.3
06.04.2026 JuventusA 2-0 22 6.7
20.03.2026 UdineseH 0-2 15 6.5
15.03.2026 VeronaA 0-2 59 1 6.5
08.03.2026 AS RomaH 2-1 75 2 6.2
28.02.2026 InterA 2-0 29 6.3
22.02.2026 TorinoH 3-0 65 1 3 6.6
15.02.2026 CremoneseA 0-0 32 1 6.7
07.02.2026 NapoliH 2-3 26 6.3
30.01.2026 LazioA 3-2 14 6.7
25.01.2026 BolognaH 3-2 16 1 1 7.3
03.01.2026 PisaH 1-1 14 6.7
29.12.2025 AS RomaA 3-1 59 6.0
21.12.2025 AtalantaH 0-1 67 1 6.2
14.12.2025 InterH 1-2 32 1 6.7
08.12.2025 UdineseA 1-2 32 1 6.6
29.11.2025 VeronaH 2-1 23 6.7
22.11.2025 CagliariA 3-3 12 6.6
09.11.2025 FiorentinaH 2-2
03.11.2025 SassuoloA 1-2 22 6.6
29.10.2025 CremoneseH 0-2 43 2 6.3
26.10.2025 TorinoA 2-1 29 1 6.3
19.10.2025 ParmaH 0-0 66 3 6.2
05.10.2025 NapoliA 2-1 29 6.2
29.09.2025 LazioH 0-3 21 1 6.9
20.09.2025 BolognaA 2-1 37 6.3
15.09.2025 ComoA 1-1 19 1 1 7.7
31.08.2025 JuventusH 0-1 12 1 6.7
24.05.2025 BolognaA 1-3 27 6.7
17.05.2025 AtalantaH 2-3 13 6.9
13.04.2025 VeronaA 0-0 28 6.7
04.04.2025 UdineseH 1-0 21 2 7.2
29.03.2025 JuventusA 1-0 19 6.5
07.03.2025 CagliariA 1-1 52 1 1 6.7
02.03.2025 EmpoliH 1-1 23 6.3
22.02.2025 InterA 1-0 24 1 6.2
17.02.2025 VeneziaH 2-0 30 2 1 7.3
08.02.2025 TorinoA 1-1 12 6.3
02.02.2025 FiorentinaA 2-1 24 1 6.9
27.01.2025 MonzaH 2-0 13 1 6.6
28.12.2024 EmpoliA 1-2 27 1 3 6.9
21.12.2024 NapoliH 1-2 20 1 6.6
21.09.2024 VeneziaA 2-0 79 6.7
15.09.2024 AS RomaH 1-1 80 4 6.7
01.09.2024 VeronaH 0-2 29 6.7
24.08.2024 MonzaA 0-1 22 1 6.9
24.05.2024 BolognaH 2-0 13 1 6.6
19.05.2024 AS RomaA 1-0 67 6.7
12.05.2024 SassuoloH 2-1 45 7.0
05.05.2024 AC MilanA 3-3 87 1 1 7.0
29.04.2024 CagliariH 3-0
19.04.2024 LazioH 0-1 68 3 6.7
15.04.2024 FiorentinaA 1-1 61 3 6.9
07.04.2024 VeronaA 1-2 66 1 2 7.6
09.03.2024 MonzaH 2-3 12 6.5
04.03.2024 InterA 2-1 2
ŞUT29
GOL4
xG3.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%13.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
74' · xG 0.067 65' · xG 0.019 60' · xG 0.135 84' · xG 0.612 · GOL 76' · xG 0.058 53' · xG 0.144 45' · xG 0.074 8' · xG 0.147 90' · xG 0.101 79' · xG 0.062 63' · xG 0.064 50' · xG 0.063 40' · xG 0.834 · GOL 21' · xG 0.023 78' · xG 0.061 · GOL 90' · xG 0.034 28' · xG 0.054 85' · xG 0.02 90' · xG 0.11 90' · xG 0.33 78' · xG 0.045 77' · xG 0.02 51' · xG 0.019 17' · xG 0.058 6' · xG 0.046 90' · xG 0.228 90' · xG 0.337 · GOL 81' · xG 0.006 90' · xG 0.076
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 16 (%55) Açık oyun — 4 (%14) Korner — 4 (%14) Taç sonrası — 2 (%7) Duran top — 2 (%7) Kontra atak — 1 (%3) 29 şut
  • Asist sonrası16%55
  • Açık oyun4%14
  • Korner4%14
  • Taç sonrası2%7
  • Duran top2%7
  • Kontra atak1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 15 (%52) Kafa — 8 (%28) Sol ayak — 6 (%21) 29 şut
  • Sağ ayak15%52
  • Kafa8%28
  • Sol ayak6%21
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR29 şut
1-15' — 2 16-30' — 3 31-45' — 2 46-60' — 4 61-75' — 3 76-90+' — 15 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 15 76-90+'
  • 1-15' 2 %7
  • 16-30' 3 %10
  • 31-45' 2 %7
  • 46-60' 4 %14
  • 61-75' 3 %10
  • 76-90+' 15 %52
AKSİYON HARİTASI464 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 8 8 9 10 10 10 12 12 14 17 20
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %64 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 4 4 4 4 5 5 5 6 8
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %66 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 4 4 5 5 5 5 5 5 7 10 13 14
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %61 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 4 4 4 5 5 5 5 6 10
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %60 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR464
Pas 135 Pas — 135 (%31) Top teması 67 Top teması — 67 (%15) Hava topu 56 Hava topu — 56 (%13) Çalım 55 Çalım — 55 (%13) Faul 47 Faul — 47 (%11) Top kaz… 34 Top kazanma — 34 (%8) İsab… 14 İsabetsiz şut — 14 (%3) Kurtarılan şut — 11 (%3) Top kaptırma — 10 (%2) Korner kazandırma — 7 (%2)
  • Pas135%31
  • Top teması67%15
  • Hava topu56%13
  • Çalım55%13
  • Faul47%11
  • Top kazanma34%8
  • İsabetsiz şut14%3
  • Kurtarılan şut11%3
  • Top kaptırma10%2
  • Korner kazandırma7%2
PİYASA DEĞERİ€1.30M
KAÇIRDIĞI MAÇ35
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2025 · 145 maç
Genoa 113maç 2021–2025
Ghana 2019–2023
Trabzonspor 32maç 2020
Leeds 2017
Partizani 2016
Renate 2015
Lumezzane 2013–2014
Chievo 2012
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-29 Genoa Ekuban Caleb
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 SakatlıkKadroda yok 13 maç
01.2026 Kas sakatlığıKadroda yok 5 maç
08.2025 Unknown InjuryKadroda yok 1 maç
05.2025 Uyluk sakatlığıKadroda yok 6 maç
03.2025 Uyluk sakatlığıŞüpheli 1 maç
08.2024 SakatlıkŞüpheli 9 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
AC Monza %50 2026-07-21
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 970 dk

Takip listesi: Dengeli hücum profili

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.8Serie A 2025
PERFORMANS58.8970 dk
KARARİzlemeye değer65/100
ROL UYUMU2025
Pivot forvet 73.7
İçe kat eden kanat 72.2
Baskıcı forvet 72.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru %70
Performans %77
Dakika %67
Değer / getiri %92
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %73
Performans %76
Dakika %78
Değer / getiri %97
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 58.8 76 77
Dakika güvenliği 69.3 76 91
Gol / 90 0.37 0.55 67
Tahmini xG / 90 0.357 0.42 85
Ortalama rating 6.56 7.2 91
İkili mücadele kazanma 42.86 56 76
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam