LİGAfrica Cup of Nations
BU SEZON1G · 1A
Gol10.12 / 90
Asist10.12 / 90
Şut30.36 / 90
Kilit pas20.24 / 90
Başarılı dripling10.12 / 90
Kazanılan ikili212.51 / 90
Rating6.64
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa League 2025 · 162 defanslar
- Müdahale 1.07 %20
- Pas arası 0.60 %19
- Blok 0.72 %70
- İkili mücadele %58 %52
- Pas isabeti %90 %81
- Faul (az iyi) 1.31 %22
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 754 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Super Cup2024/2025 · Bulgaria
🏆
Cup2024/2025 · Bulgaria
🏆
Super Cup2023/2024 · Bulgaria
🏆
First League2023/2024 · Bulgaria
🏆
First League2022/2023 · Bulgaria
🏆
Cup2022/2023 · Bulgaria
🏆
Super Cup2022/2023 · Bulgaria
🏆
First League2021/2022 · Bulgaria
🏆
Super Cup2021/2022 · Bulgaria
🏆
First League2020/2021 · Bulgaria
🥈
Cup2023/2024 · Bulgaria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
GolAsist
2025/26
14
1.144
1
1
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas3
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan35%59
Müdahale14
Faul137 kazanılan
İlk 11122 yedek
G+A / 900.16
Kart2
Kaptan1maçta
2024/25
8
618
0
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan29%59
Müdahale17
Faul92 kazanılan
İlk 1171 yedek
Kart2
2023/24
8
720
1
0
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
İkili kazanılan23%66
Müdahale8
Faul24 kazanılan
Penaltı11 kaçan
İlk 118
G+A / 900.12
2022/23
6
540
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan9%47
Müdahale2
Faul62 kazanılan
İlk 116
Kart11
2021/22
8
484
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan18%60
Müdahale6
Faul42 kazanılan
İlk 1162 yedek
2020/21
6
540
0
0
6.38
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan14%52
Müdahale4
Faul43 kazanılan
İlk 116
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 112811 yedek girdi
KART8
FORMA24
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-320%59
- 4-2-3-18%24
- 4-1-4-12%6
- 4-3-1-22%6
- 3-4-1-21%3
- 4-1-3-21%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ50 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2026 | Ferencvarosi TCA | 2-0 | 86 | – | 6.9 | ||
| 19.02.2026 | Ferencvarosi TCH | 2-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 29.01.2026 | NiceH | 1-0 | 93 | – | 7.2 | ||
| 22.01.2026 | RangersA | 1-0 | 79 | – | 6.6 | ||
| 05.01.2026 | EgyptAC | 3-1 | 120 | – | 6.3 | ||
| 30.12.2025 | SenegalH | 0-3 | 90 | – | 5.9 | ||
| 23.12.2025 | Congo DRA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.12.2025 | PAOKH | 3-3 | 90 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 27.11.2025 | Celta VigoH | 3-2 | 90 | 1 | – | 6.3 | |
| 06.11.2025 | Ferencvarosi TCA | 3-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 23.10.2025 | BSC Young BoysA | 3-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 02.10.2025 | Real BetisH | 0-2 | 82↑ | – | 6.2 | ||
| 24.09.2025 | Malmo FFA | 1-2 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 12.08.2025 | Ferencvarosi TCA | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.01.2025 | LyonA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 23.01.2025 | FC MidtjyllandH | 0-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 12.12.2024 | AZ AlkmaarH | 2-2 | 78 | – | 6.3 | ||
| 28.11.2024 | LazioA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2024 | Athletic ClubH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.10.2024 | AnderlechtA | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.10.2024 | PlzenA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.09.2024 | Slavia PrahaH | 0-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 22.02.2024 | Servette FCH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2024 | Servette FCA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.12.2023 | FC NordsjaellandH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 30.11.2023 | Spartak TrnavaA | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 09.11.2023 | FenerbahceH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 26.10.2023 | FenerbahceA | 3-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 05.10.2023 | FC NordsjaellandA | 7-1 | 90 | 1 | 1 | 6.2 | |
| 21.09.2023 | Spartak TrnavaH | 4-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.11.2022 | AS RomaA | 3-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 27.10.2022 | Real BetisH | 0-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 13.10.2022 | HJK helsinkiH | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 06.10.2022 | HJK helsinkiA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 15.09.2022 | Real BetisA | 3-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 08.09.2022 | AS RomaH | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 09.12.2021 | FC MidtjyllandH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.11.2021 | FK Crvena ZvezdaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.11.2021 | SC BragaA | 4-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.10.2021 | SC BragaH | 0-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 30.09.2021 | FK Crvena ZvezdaH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.09.2021 | FC MidtjyllandA | 1-1 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 24.08.2021 | Malmo FFH | 2-1 | 63 | – | 6.7 | ||
| 18.08.2021 | Malmo FFA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.12.2020 | Lask LinzH | 1-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 03.12.2020 | AntwerpA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.11.2020 | TottenhamA | 4-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 05.11.2020 | TottenhamH | 1-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.10.2020 | Lask LinzA | 4-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 22.10.2020 | AntwerpH | 1-2 | 90 | – | 6.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2025 · 50 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
UEFA Europa League2022 · Ludogorets
1kırmızı · 8 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 754 dk
Veri yetersiz: Pas hacmi yüksek savunmacı
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.2UEFA Europa League 2025
PERFORMANS56.4754 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 328 oyuncu
Scout skoru
%47
Performans
%46
Dakika
%88
Değer / getiri
%22
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%45
Performans
%53
Dakika
%66
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Arlind AjetiBodrum FK · 32
%95
4gol
2asist
54scout
1. Lig
Koni De WinterAC Milan · 23
%89
1gol
1asist
69scout
Serie A
Mads Bech SørensenFC Midtjylland · 26
%74
1gol
1asist
59scout
UEFA Europa League
Marc-Oliver KempfComo · 30
%66
4gol
1asist
59scout
Serie A
Antonio EspigaresGIL Vicente · 21
%65
1gol
1asist
62scout
Primeira Liga
Cédric KipréIpswich · 29
%64
3gol
2asist
64scout
€2.00M
Championship
Lucas HalterVitoria · 25
%60
4gol
1asist
71scout
€700K
Serie A
Gonzalo MottesAldosivi · 27
%60
2gol
2asist
59scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




