LİGNational 1
BU SEZON0G · 0A
Şut24.62 / 90
Başarılı dripling12.31 / 90
Kazanılan ikili36.92 / 90
Rating6.80
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
4.622.44
Başarılı dripling
2.310.64
Kazanılan ikili
6.9210.19
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Coupe de France2021/2022 · France
🏆
Super Cup2015/2016 · Belgium
🥈
First Division A2015/2016 · Belgium · 2nd Place
🥈
Ligue 12011/2012 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 5 G+A
GolAsist
2022/23
4
39
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan3%43
Faul2
2021/22
28
848
5
0
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%43 isabet
Kilit pas9
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan96%58
Müdahale5
Faul128 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11919 yedek
G+A / 900.53
Kart1
2020/21
25
1.118
3
1
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%39 isabet
Kilit pas11
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan123%48
Müdahale6
Faul148 kazanılan
Ofsayt12
Penaltı1
İlk 111312 yedek
G+A / 900.32
Kart2
TOPLAM GOL81 penaltı
İLK 111724 yedek girdi
KART3
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 1 %12
- 16-30' 2 %25
- 31-45' 1 %12
- 46-60' 2 %25
- 61-75' 2 %25
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-112%36
- 4-4-28%24
- 3-5-24%12
- 3-4-33%9
- 4-3-33%9
- 5-3-23%9
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ57 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2022 | MonacoA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2022 | Ferencvarosi TCH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2022 | TrabzonsporA | 2-1 | 31↑ | 1 | 6.7 | ||
| 08.09.2022 | MonacoH | 0-1 | 8↑ | 1 | 6.9 | ||
| 21.05.2022 | Saint EtienneH | 1-1 | 71 | 1 | 6.9 | ||
| 14.05.2022 | LyonA | 3-2 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 11.05.2022 | RennesH | 2-1 | 82 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 30.04.2022 | LensA | 2-2 | 20↑ | 2 | 7.0 | ||
| 24.04.2022 | BordeauxH | 5-3 | 86 | 2 | 2 | 8.2 | |
| 20.04.2022 | MarseilleA | 3-2 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 17.04.2022 | AngersH | 1-1 | 69 | 1 | 5 | 7.6 | |
| 10.04.2022 | Stade Brestois 29A | 1-1 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 03.04.2022 | Clermont FootA | 2-3 | 85 | 3 | 7.3 | ||
| 19.03.2022 | LilleH | 0-1 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 12.03.2022 | Estac TroyesA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.03.2022 | MontpellierH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.02.2022 | MetzA | 0-0 | 9↑ | 1 | 6.2 | ||
| 19.02.2022 | Paris Saint GermainH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.12.2021 | LensH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.12.2021 | LorientA | 0-1 | 64 | – | 6.9 | ||
| 01.12.2021 | MarseilleH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.11.2021 | LilleA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.11.2021 | Paris Saint GermainA | 3-1 | 58 | 2 | 7.0 | ||
| 07.11.2021 | StrasbourgH | 2-2 | 66 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 31.10.2021 | MontpellierA | 2-0 | 22↑ | 1 | 6.7 | ||
| 23.10.2021 | Clermont FootH | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 17.10.2021 | BordeauxA | 1-1 | 36↑ | – | 6.9 | ||
| 03.10.2021 | Estac TroyesH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.09.2021 | ReimsA | 3-1 | 11↑ | 1 | 6.9 | ||
| 22.09.2021 | Stade Brestois 29H | 3-1 | 59 | – | 6.6 | ||
| 19.09.2021 | AngersA | 1-4 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 12.09.2021 | NiceH | 0-2 | 11↑ | 1 | 6.3 | ||
| 30.05.2021 | ToulouseH | 0-1 | 65 | 1 | 6.6 | ||
| 27.05.2021 | ToulouseA | 1-2 | 65 | 2 | 7.7 | ||
| 23.05.2021 | MontpellierH | 1-2 | 75 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 16.05.2021 | DijonA | 0-4 | 64 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 08.05.2021 | BordeauxH | 3-0 | 71 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 02.05.2021 | Stade Brestois 29A | 1-4 | 81 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 25.04.2021 | StrasbourgA | 1-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 18.04.2021 | LyonH | 1-2 | 80 | 1 | 6.9 | ||
| 11.04.2021 | RennesA | 1-0 | 15↑ | 1 | 7.3 | ||
| 04.04.2021 | NiceH | 1-2 | 22↑ | 1 | 6.6 | ||
| 21.03.2021 | LorientH | 1-1 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 14.03.2021 | Paris Saint GermainA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.02.2021 | Saint EtienneA | 1-1 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 31.01.2021 | MonacoH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2021 | MetzA | 2-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 17.01.2021 | LensH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 09.01.2021 | MontpellierA | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 06.01.2021 | RennesH | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 23.12.2020 | LyonA | 3-0 | 30↑ | 1 | 6.6 | ||
| 28.11.2020 | MarseilleA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.11.2020 | LensA | 1-1 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 22.11.2020 | MetzH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2020 | LorientA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2020 | NiceA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.08.2020 | BordeauxA | 0-0 | 67 | 0 | 6.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2024 · 57 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2022
SakatlıkKadroda yok
1 maç
01.2022
Milli takımKadroda yok
3 maç
12.2021
Diz sakatlığıKadroda yok
1 maç
08.2021
Uyluk sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




