LİG2. Bundesliga
BU SEZON1G · 1A
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2025 · 56 defanslar
- Müdahale 1.58 %40
- Pas arası 0.84 %16
- Blok 0.37 %18
- İkili mücadele %64 %84
- Pas isabeti %77 %27
- Faul (az iyi) 0.89 %49
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1710 dakika oynadı.
2025/26
28
1.710
1
1
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas4
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan101%64
Müdahale30
Faul178 kazanılan
İlk 11208 yedek
G+A / 900.11
Kart81
TOPLAM GOL0
İLK 1102 yedek girdi
FORMA39
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-31%50
- 4-2-3-11%50
MAÇ GEÇMİŞİ28 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | Wolfsberger ACA | 2-0 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 09.05.2026 | FC BW LinzH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.05.2026 | Grazer AKA | 4-0 | 28↑ | – | 6.5 | ||
| 25.04.2026 | RiedH | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 21.04.2026 | SCR AltachA | 0-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 18.04.2026 | SCR AltachH | 2-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 11.04.2026 | FC BW LinzA | 5-0 | 68 | – | 5.9 | ||
| 04.04.2026 | Wolfsberger ACH | 3-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 21.03.2026 | Grazer AKH | 1-5 | 68 | – | 5.3 | ||
| 08.03.2026 | Grazer AKH | 2-0 | 59 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 01.03.2026 | FC BW LinzA | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 22.02.2026 | RiedH | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 14.02.2026 | Sturm GrazH | 1-0 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 13.12.2025 | TSV HartbergA | 2-1 | 51 | – | 6.0 | ||
| 07.12.2025 | SCR AltachH | 0-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 03.12.2025 | Sturm GrazA | 1-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 29.11.2025 | Austria ViennaA | 0-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 23.11.2025 | Red Bull SalzburgA | 2-3 | 90 | 1 | – | 6.7 | |
| 09.11.2025 | Rapid ViennaH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | Wolfsberger ACA | 0-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 25.10.2025 | FC BW LinzH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 18.10.2025 | Austria ViennaH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | RiedA | 2-0 | 65 | – | 6.9 | ||
| 28.09.2025 | Red Bull SalzburgH | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 21.09.2025 | SCR AltachA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 14.09.2025 | Rapid ViennaA | 4-1 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 24.08.2025 | Arminia BielefeldA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.08.2025 | FSV Mainz 05H | 0-1 | –↑ | – | – |
ŞUT9
GOL1
xG0.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner5%56
- Taç sonrası2%22
- Asist sonrası1%11
- Duran top1%11
Vücut bölgesine göre
- Kafa6%67
- Sol ayak3%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR9 şut
- 1-15' 1 %11
- 16-30' 1 %11
- 31-45' 3 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %22
- 76-90+' 2 %22
PİYASA DEĞERİ€400K
DİSİPLİN9kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 28 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-09-04
Dynamo Dresden
→
WSG Tirol
free transfer
Dynamo Dresden
→
WSG Tirol
free transfer
2024-07-03
Viktoria Köln
→
Dynamo Dresden
?
Viktoria Köln
→
Dynamo Dresden
?
2022-07-01
Vikt. Köln U19
→
Viktoria Köln
-
Vikt. Köln U19
→
Viktoria Köln
-
2021-07-01
Hennef 05 U19
→
Vikt. Köln U19
free transfer
Hennef 05 U19
→
Vikt. Köln U19
free transfer
2020-07-01
Hennef 05 U17
→
Hennef 05 U19
-
Hennef 05 U17
→
Hennef 05 U19
-
2019-07-01
TuS Koblenz U17
→
Hennef 05 U17
free transfer
TuS Koblenz U17
→
Hennef 05 U17
free transfer
2018-07-01
Koblenz Yth.
→
TuS Koblenz U17
-
Koblenz Yth.
→
TuS Koblenz U17
-
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Bundesliga2025 · WSG Wattens
8sarı · 25 maç
🟥
Bundesliga2025 · WSG Wattens
1kırmızı · 25 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1710 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU75.3Bundesliga 2025
PERFORMANS57.71710 dk
KARARİzlemeye değer73/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
78.9
Defansif bek
78.6
Ayağı iyi stoper
78.0
Ayağı iyi stoper
0
Klasik stoper
0
Agresif stoper
0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 75 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%32
Dakika
%66
Değer / getiri
%82
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%57
Dakika
%83
Değer / getiri
%95
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
85
100
Ortalama rating
6.65
7.2
92
İkili mücadele kazanma
63.52
68
93
Pas hacmi / 90
41.58
45
92
Müdahale / 90
1.58
2.4
66
Pas arası / 90
0.84
1.8
47
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Willian PachoParis Saint Germain · 24
%95
2gol
1asist
65scout
€70.00M
UEFA Champions League
Veysel SarıAntalyaspor · 37
%86
1gol
1asist
66scout
€100K
Süper Lig
Alessandro CircatiParma · 22
%76
1gol
0asist
72scout
€10.00M
Serie A
Joaquín LasoTigre · 35
%69
0gol
2asist
58scout
Liga Profesional Argentina
Ben CabangoSwansea · 25
%67
1gol
0asist
72scout
Championship
Rafa MarínVillarreal · 23
%67
1gol
0asist
73scout
La Liga
Seid KoraćVenezia · 24
%67
1gol
1asist
66scout
Serie B
John EganHull City · 33
%60
3gol
0asist
61scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
