LİGLiga MX
BU SEZON0G · 2A
Asist21.62 / 90
Şut10.81 / 90
Kilit pas32.43 / 90
Kazanılan ikili32.43 / 90
Rating6.65
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
1.620.00
Şut
0.810.32
Kazanılan ikili
2.433.83
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
Liga MX2026 · Puebla · 2 maç
2asist5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Tournoi Maurice Revello2023 · World · 2nd Place
🥈
U17 League2017/2018 Clausura · Mexico · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
5
111
0
2
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan3%38
Müdahale2
Faul31 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1123 yedek
G+A / 901.62
2025/26
7
282
1
0
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan12%38
Müdahale8
Faul52 kazanılan
İlk 1134 yedek
G+A / 900.32
Kart1
2024/25
29
958
0
0
6.53
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas11
Drible7%58 başarı
İkili kazanılan39%38
Müdahale18
Faul188 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111217 yedek
Kart1
2023/24
29
751
2
2
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%29 isabet
Kilit pas12
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan43%54
Müdahale19
Faul1212 kazanılan
İlk 11920 yedek
G+A / 900.48
Kart2
2022/23
28
156
0
0
6.52
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas4
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan8%35
Müdahale3
Faul52 kazanılan
Kart1
2021/22
27
432
1
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas5
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan23%49
Müdahale11
Faul125 kazanılan
İlk 11225 yedek
G+A / 900.21
Kart51
TOPLAM GOL1
İLK 111723 yedek girdi
KART2
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 1 %100
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 5-3-210%27
- 4-2-3-17%19
- 5-4-17%19
- 3-4-1-25%14
- 4-1-4-15%14
- 3-4-2-13%8
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Club AmericaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2026 | Santos LagunaH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.08.2026 | Guadalajara ChivasH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.07.2026 | Cruz AzulA | 2-1 | 56 | 1 | – | 6.6 | |
| 18.07.2026 | FC JuarezA | 0-1 | 55 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 21.03.2026 | Cruz AzulH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | Santos LagunaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | Guadalajara ChivasH | 1-2 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 31.01.2026 | AtlasA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2025 | PachucaA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 19.07.2025 | PueblaH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 13.07.2025 | Cruz AzulA | 0-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 15.03.2025 | TolucaH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2025 | Club QueretaroA | 2-0 | 65 | – | 6.3 | ||
| 27.02.2025 | PachucaA | 2-1 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 22.02.2025 | Club TijuanaH | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 15.02.2025 | AtlasA | 3-2 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 08.02.2025 | Club AmericaH | 1-2 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 02.02.2025 | Santos LagunaA | 0-2 | 31 | – | 6.3 | ||
| 29.01.2025 | MazatlánH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2025 | Cruz AzulA | 1-1 | 56 | – | 6.3 | ||
| 18.01.2025 | Atletico San LuisH | 1-2 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 13.01.2025 | MonterreyA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.11.2024 | Club TijuanaA | 2-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 02.11.2024 | Atletico San LuisA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2024 | Guadalajara ChivasH | 1-0 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 23.10.2024 | TolucaA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2024 | Cruz AzulH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2024 | Tigres UANLA | 1-0 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 28.09.2024 | FC JuarezH | 2-3 | 14↑ | 1 | 6.3 | ||
| 21.09.2024 | PachucaH | 2-3 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 18.09.2024 | U.N.A.M. - PumasA | 1-0 | 63 | 2 | 6.9 | ||
| 14.09.2024 | Club QueretaroH | 2-1 | 84 | 1 | 7.2 | ||
| 31.08.2024 | MazatlánA | 1-1 | 67 | – | 6.2 | ||
| 25.08.2024 | Club AmericaA | 0-1 | 76 | – | 6.5 | ||
| 17.08.2024 | MonterreyH | 1-2 | 79 | – | 6.3 | ||
| 20.07.2024 | AtlasH | 1-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 17.07.2024 | LeonH | 2-2 | 76 | 1 | 6.7 | ||
| 13.07.2024 | NecaxaA | 4-1 | 37↑ | – | 6.6 | ||
| 05.07.2024 | Santos LagunaH | 1-0 | 24↑ | – | 6.9 | ||
| 27.04.2024 | Club AmericaH | 1-2 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 20.04.2024 | Club TijuanaA | 3-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 13.04.2024 | Cruz AzulH | 0-1 | 83 | 2 | 7.5 | ||
| 07.04.2024 | Guadalajara ChivasA | 3-2 | 98 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 30.03.2024 | Tigres UANLH | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 2 | 8.3 |
| 24.03.2024 | FC JuarezA | 4-3 | 76 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 17.03.2024 | LeonA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2024 | AtlasH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.02.2024 | Club QueretaroH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2024 | PachucaH | 1-4 | 90 | – | 6.7 | ||
| 03.02.2024 | MazatlánH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2024 | Santos LagunaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.01.2024 | TolucaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.01.2024 | NecaxaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.01.2024 | MonterreyA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.12.2023 | Tigres UANLA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2023 | Tigres UANLH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.11.2023 | Cruz AzulA | 1-2 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 04.11.2023 | LeonH | 5-4 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 125 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-01-01
Puebla FC U20
→
Puebla FC
-
Puebla FC U20
→
Puebla FC
-
2020-07-01
CF Pachuca U20
→
Puebla FC U20
?
CF Pachuca U20
→
Puebla FC U20
?
2019-07-01
CF Pachuca U17
→
CF Pachuca U20
-
CF Pachuca U17
→
CF Pachuca U20
-
2016-07-01
Pachuca Jgd.
→
CF Pachuca U17
-
Pachuca Jgd.
→
CF Pachuca U17
-
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 282 dk
Veri yetersiz: İki yönlü orta saha
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU37.2Liga MX 2025
PERFORMANS28.5282 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 297 oyuncu
Scout skoru
%31
Performans
%34
Dakika
%40
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%38
Performans
%38
Dakika
%56
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Pedro PedrazaPachuca · 25
%95
0gol
0asist
50scout
Liga MX
Mario MartínGetafe · 21
%92
2gol
0asist
52scout
€60.00M
La Liga
Manuel GarciaSarmiento Junin · 26
%77
1gol
0asist
53scout
Liga Profesional Argentina
John NwankwoElche · 25
%73
1gol
0asist
43scout
La Liga
Iyad MohamedCasa Pia · 24
%72
1gol
0asist
55scout
€400K
Primeira Liga
Jaume GrauAVS · 28
%68
0gol
0asist
46scout
Primeira Liga
Sam MorsyBristol City · 34
%61
1gol
0asist
45scout
Championship
Emanuel CecchiniSan Lorenzo · 29
%60
1gol
0asist
38scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
