Cheikhou Kouyaté
Mali · Defender

Cheikhou Kouyaté

YAŞ28
BOY192
KİLO82
KULÜPAntwerp
DOĞUM YERİBamako
LİGPro League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.07 / 90
Asist00.00 / 90
Şut80.60 / 90
Kilit pas10.07 / 90
Kazanılan ikili1078.01 / 90
Rating6.94
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2025 · 88 defanslar
Müdahale — %98 (2.77) Pas arası — %87 (1.65) Blok — %100 (1.80) İkili mücadele — %52 (%57) Pas isabeti — %39 (%81) Faul (az iyi) — %0 (1.87) 63 ORT. % 98 87 100 52 39 0
  • Müdahale 2.77 %98
  • Pas arası 1.65 %87
  • Blok 1.80 %100
  • İkili mücadele %57 %52
  • Pas isabeti %81 %39
  • Faul (az iyi) 1.87 %0
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1202 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 2 G+A
2020 1 2021 1 2022 0 2023 2 2024 0 2025 1
GolAsist
2025/26 31 1.202 1 0 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueAntwerp 31 1.202 1 0 6.94
Şut8%38 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan107%57
Müdahale37
Faul2510 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111318 yedek
G+A / 900.07
Kart6
2024/25 18 725 0 0 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Montpellier 18 725 0 0 6.74
Şut5
İkili kazanılan59%58
Müdahale25
Faul158 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11810 yedek
Kart61
2023/24 26 2.139 0 2 6.98
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Montpellier 24 1.929 0 2 6.97
Africa Cup of NationsMali 2 210 0 0 7.05
Şut11%18 isabet
Kilit pas5
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan142%60
Müdahale51
Faul3922 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11242 yedek
G+A / 900.08
Kart51
2022/23 16 1.259 0 0 7.07
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Montpellier 16 1.259 0 0 7.07
Şut10%40 isabet
Kilit pas2
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan91%60
Müdahale31
Faul2114 kazanılan
İlk 11151 yedek
Kart5
2021/22 30 2.666 1 0 7.13
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Metz 30 2.666 1 0 7.13
Şut17%35 isabet
Kilit pas2
Drible6%55 başarı
İkili kazanılan209%64
Müdahale83
Faul3528 kazanılan
Ofsayt7
İlk 1130
G+A / 900.03
Kart81
2020/21 33 1.966 1 0 7.15
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Metz 33 1.966 1 0 7.15
Şut10%40 isabet
Kilit pas3
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan191%64
Müdahale59
Faul3830 kazanılan
Ofsayt4
İlk 112112 yedek
G+A / 900.05
Kart10
TOPLAM GOL3
İLK 119935 yedek girdi
KART46
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %33
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %33
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 34 3-4-1-2 — 16 3-4-3 — 13 3-4-2-1 — 12 5-4-1 — 11 3-1-4-2 — 8 94 maç
  • 4-2-3-134%36
  • 3-4-1-216%17
  • 3-4-313%14
  • 3-4-2-112%13
  • 5-4-111%12
  • 3-1-4-28%9
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 A. AdamsA. Adams 1 K. FayadK. Fayad Kouyaté 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
03.05.2026 Standard LiegeH 0-5 14 6.7
25.04.2026 KVC WesterloA 2-4
21.04.2026 Standard LiegeA 1-2
18.04.2026 OH LeuvenH 2-0
10.04.2026 CharleroiA 2-1 16 6.3
03.04.2026 GenkH 1-2 9 6.7
22.03.2026 OH LeuvenA 1-0
15.03.2026 Standard LiegeH 1-1 2
06.03.2026 RAAL La LouvièreA 0-0 93 8.5
21.02.2026 Union St. GilloiseA 2-1 93 6.7
15.02.2026 KVC WesterloH 0-2
08.02.2026 KV MechelenA 2-0
31.01.2026 Cercle BruggeA 0-4 37 1 7.3
25.01.2026 CharleroiH 0-2
18.01.2026 DenderA 1-0 45 6.5
27.12.2025 Zulte WaregemH 2-1 45 6.2
21.12.2025 AnderlechtH 2-2 90 2 6.3
14.12.2025 GentA 0-2 90 7.6
07.12.2025 GenkH 3-0 93 1 7.0
30.11.2025 Club Brugge KVA 0-1 90 7.5
23.11.2025 DenderH 1-2 90 1 1 8.2
08.11.2025 RAAL La LouvièreH 3-1 79 1 7.9
02.11.2025 St. TruidenA 1-0 70 6.9
26.10.2025 Club Brugge KVH 0-1 90 7.2
20.10.2025 Standard LiegeA 1-0 1
04.10.2025 Cercle BruggeH 1-1
27.09.2025 Zulte WaregemA 2-0 15 6.2
20.09.2025 AnderlechtA 0-0 49 6.9
14.09.2025 GentH 1-2 10 1 6.9
30.08.2025 KVC WesterloA 2-0 45 1 6.0
24.08.2025 KV MechelenH 2-1 36 6.3
17.05.2025 NantesA 3-0
10.05.2025 Paris Saint GermainH 1-4
04.05.2025 Stade Brestois 29A 1-0
27.04.2025 ReimsH 0-0
19.04.2025 MarseilleA 5-1
13.04.2025 AngersA 2-0 90 7.2
06.04.2025 Le HavreH 0-2
16.03.2025 Saint EtienneH 0-2 60 6.7
08.03.2025 LilleA 1-0 90 7.2
02.03.2025 RennesH 0-4 90 2 6.3
23.02.2025 NiceA 2-0 90 7.3
16.02.2025 LyonH 1-4 28 6.5
31.01.2025 LensH 0-2 64 2 7.6
26.01.2025 ToulouseA 1-2 90 7.5
12.01.2025 AngersH 1-3 13 5.5
22.09.2024 AuxerreH 3-2 20 6.3
23.08.2024 Paris Saint GermainA 6-0 90 1 6.0
18.08.2024 StrasbourgH 1-1
03.05.2024 ToulouseA 1-2 89 7.3
26.04.2024 NantesH 1-1
21.04.2024 ReimsA 1-2 90 7.5
14.04.2024 Clermont FootA 1-1 1
31.03.2024 Le HavreA 0-2 60 6.9
17.03.2024 Paris Saint GermainH 2-6 90 5.9
08.03.2024 NiceA 1-2 90 7.5
03.03.2024 StrasbourgH 2-2 90 6.6
25.02.2024 MarseilleA 4-1 90 6.3
18.02.2024 MetzH 3-0 90 1 7.3
11.02.2024 LyonH 1-2 90 1 7.3
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2025 · 154 maç
Antwerp 31maç 2025
Montpellier 58maç 2022–2024
Mali 2maç 2023
Metz 63maç 2020–2021
Estac Troyes 2018–2019
Sporting CP B 2016–2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-21 Antwerp Al Khaleej Saihat
2026-06-30 Antwerp Al Khaleej Saihat
2025-08-12 Montpellier Antwerp
2023-01-20 Metz Montpellier € 6M
2020-08-25 Troyes FC Metz €3.50m
2020-08-25 Estac Troyes Metz € 3M
2019-01-23 Sporting CP U23 Troyes €700k
2018-07-01 Sporting B Sporting CP U23 -
2016-08-20 KACM Marrakech Sporting B €450k
2016-08-20 Kawkab Marrakech Sporting CP B
2015-07-20 AS Bamako KACM Marrakech ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2025 Sarı kart cezasıKadroda yok 3 maç
01.2025 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
01.2025 Diz sakatlığıKadroda yok 1 maç
12.2024 AmeliyatKadroda yok 9 maç
09.2024 SakatlıkKadroda yok 3 maç
04.2024 SarsıntıKadroda yok 2 maç
02.2024 Milli takım göreviKadroda yok 1 maç
01.2024 Milli takımKadroda yok 5 maç
10.2021 Uyluk sakatlığıKadroda yok 1 maç
05.2021 CezalıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Ligue 12023 · Montpellier 1kırmızı · 23 maç
🟥 Ligue 12021 · Metz 1kırmızı · 30 maç
🟨 Ligue 12020 · Metz 10sarı · 25 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 1202 dk

İzlemede: Agresif savunma profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU74.7Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS85.71202 dk
KARARVeri yetersiz61/100
Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Defansif bek 85.8
Agresif stoper 84.9
Klasik stoper 84.4
Role fit sinyali var ama confidence 52/100 ve risk 52/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru %92
Performans %100
Dakika %58
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %96
Performans %99
Dakika %76
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Performans skoru 85.7 74 100
Müdahale / 90 2.77 3 92
Pas hacmi / 90 34.82 42 83
İkili mücadele kazanma 56.91 58 98
Pas arası / 90 1.65 1.9 87
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam