LİGVeikkausliiga
BU SEZON1G · 1A
Gol10.13 / 90
Asist10.13 / 90
Şut70.90 / 90
Kilit pas111.42 / 90
Başarılı dripling70.90 / 90
Kazanılan ikili303.87 / 90
Rating7.08
OYUNCU PROFİLİVeikkausliiga 2025 · 68 orta sahalar
- Kilit pas 1.42 %67
- Asist 0.13 %61
- Drible 0.90 %43
- Pas isabeti %83 %51
- Top kapma 2.19 %79
- İkili mücadele %32 %25
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 698 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
13.
Veikkausliiga2020 · HJK helsinki · 19 maç
5gol13.
28.
Veikkausliiga2025 · Kooteepee · 18 maç
1asist28.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Suomen CupNone · Finland
🏆
League CupNone · Finland
🏆
Super CupNone · Japan
🏆
VeikkausliigaNone · Finland
🏆
League Cup2023 · Finland
🏆
Veikkausliiga2023 · Finland
🏆
Veikkausliiga2022 · Finland
🏆
Veikkausliiga2021 · Finland
🏆
Veikkausliiga2020 · Finland
🏆
Suomen Cup2020 · Finland
🏆
Super Cup2018 · Japan
🏆
Veikkausliiga2017 · Finland
🏆
Suomen Cup2016/2017 · Finland
🏆
League Cup2015 · Finland
🥈
Suomen CupNone · Finland · 2nd Place
🥈
VeikkausliigaNone · Finland · 2nd Place
🥈
Suomen Cup2021 · Finland · 2nd Place
🥈
Veikkausliiga2016 · Finland · 2nd Place
🥈
Suomen Cup2016 · Finland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
GolAsist
2025/26
8
698
1
1
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas11
Drible7%100 başarı
İkili kazanılan30%32
Müdahale6
Faul138 kazanılan
İlk 118
G+A / 900.26
Kart2
2024/25
6
57
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas1
İkili kazanılan8%73
Müdahale3
2023/24
6
41
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan2%33
Müdahale2
2021/22
3
211
1
0
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan9%50
Müdahale4
Faul44 kazanılan
İlk 113
G+A / 900.43
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 112720 yedek girdi
KART7
FORMA37
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %100
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-214%36
- 3-4-37%18
- 4-3-37%18
- 4-2-3-15%13
- 3-4-2-13%8
- 4-1-4-13%8
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ29 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2025 | HakaA | 1-2 | 86 | 2 | 6.7 | ||
| 04.10.2025 | MariehamnH | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 27.09.2025 | AC OuluA | 0-2 | 72 | – | 7.3 | ||
| 09.08.2025 | KuPSH | 0-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 26.07.2025 | HakaA | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 2 | 8.2 |
| 18.07.2025 | Inter TurkuH | 2-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 07.07.2025 | GnistanH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.06.2025 | GnistanA | 2-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 19.12.2024 | Real BetisA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.12.2024 | MoldeH | 2-2 | 17↑ | 1 | 7.2 | ||
| 28.11.2024 | PanathinaikosA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2024 | Olimpija LjubljanaH | 0-2 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 24.10.2024 | Dinamo MinskH | 1-0 | 11↑ | 1 | 6.6 | ||
| 03.10.2024 | FC LuganoA | 3-0 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 14.12.2023 | PAOKA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2023 | AberdeenH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2023 | Eintracht FrankfurtH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2023 | Eintracht FrankfurtA | 6-0 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 05.10.2023 | AberdeenA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2023 | PAOKH | 2-3 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 03.11.2022 | Real BetisA | 3-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 27.10.2022 | AS RomaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.10.2022 | LudogoretsA | 2-0 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 06.10.2022 | LudogoretsH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2022 | AS RomaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.09.2022 | Real BetisH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.12.2021 | Lask LinzA | 3-0 | 63 | 1 | 7.2 | ||
| 25.11.2021 | AlashkertH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 04.11.2021 | Maccabi Tel AvivA | 3-0 | 58 | – | 6.6 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 29 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 698 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU43.0Veikkausliiga 2025
PERFORMANS47.9698 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 126 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%77
Dakika
%75
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%50
Performans
%73
Dakika
%71
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
VitinhaParis Saint Germain · 25
%95
1gol
1asist
46scout
€110.00M
FIFA Club World Cup
Markus ArsaloSJK · 23
%91
1gol
2asist
64scout
Veikkausliiga
Sergei EremenkoFF Jaro · 26
%89
1gol
1asist
50scout
Veikkausliiga
Niklas JokelainenAC Oulu · 25
%89
1gol
0asist
44scout
Veikkausliiga
Victor FroholdtFC Porto · 19
%73
1gol
1asist
58scout
UEFA Europa League
Javier GuerraValencia · 22
%65
3gol
6asist
67scout
€25.00M
La Liga
Immanuel PheraiSV Elversberg · 24
%61
2gol
0asist
54scout
€1.50M
2. Bundesliga
Roman KvetDender · 28
%60
5gol
0asist
51scout
Jupiler Pro League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
