Portugal · Midfielder
Ricardo Alexandre Almeida Santos
LİGPrimeira Liga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili11.84 / 90
Rating6.38
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Şut
0.000.23
Kilit pas
0.000.93
Başarılı dripling
0.000.12
Kazanılan ikili
1.844.42
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
4
49
0
0
6.38
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%50
Müdahale1
İlk 1113 yedek
2025/26
20
774
0
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas8
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan38%53
Müdahale17
Faul1815 kazanılan
İlk 11812 yedek
Kart3
2024/25
31
1.534
0
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%11 isabet
Kilit pas5
Drible8%53 başarı
İkili kazanılan78%50
Müdahale32
Faul3132 kazanılan
İlk 111417 yedek
Kart6
Kaptan1maçta
2023/24
33
1.472
1
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas15
Drible13%65 başarı
İkili kazanılan77%51
Müdahale29
Faul2232 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111617 yedek
G+A / 900.06
Kart7
2022/23
4
16
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan1%50
Faul1
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 112233 yedek girdi
KART10
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA89
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-146%84
- 4-3-34%7
- 4-4-23%5
- 3-4-32%4
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | MaritimoH | 2-1 | 11 | 0 | 6.2 | ||
| 23.08.2026 | FC PortoA | 2-0 | 22↑ | – | 6.6 | ||
| 16.08.2026 | MoreirenseH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.08.2026 | GuimaraesA | 0-1 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 16.05.2026 | TondelaH | 3-1 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 02.05.2026 | Santa ClaraH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.04.2026 | AlvercaA | 2-1 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 19.04.2026 | EstrelaH | 1-0 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 12.04.2026 | SC BragaA | 1-0 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 06.04.2026 | EstorilH | 3-2 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 21.03.2026 | MoreirenseA | 0-1 | 3↑ | – | – | ||
| 03.01.2026 | TondelaA | 3-1 | 83 | 1 | 7.0 | ||
| 28.12.2025 | GIL VicenteH | 2-2 | 83 | – | 6.2 | ||
| 21.12.2025 | Santa ClaraA | 0-0 | 98 | – | 7.2 | ||
| 14.12.2025 | AlvercaH | 1-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 07.12.2025 | EstrelaA | 3-1 | 28↑ | – | 6.6 | ||
| 01.12.2025 | SC BragaH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2025 | EstorilA | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | NacionalA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2025 | Casa PiaH | 0-2 | 70 | – | 6.5 | ||
| 30.08.2025 | GuimaraesA | 1-1 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 23.08.2025 | Rio AveH | 3-3 | 60 | 1 | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | Sporting CPA | 6-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 09.08.2025 | AVSH | 3-1 | 78 | – | 7.5 | ||
| 17.05.2025 | BoavistaH | 4-1 | 83 | – | 7.2 | ||
| 10.05.2025 | GIL VicenteA | 1-1 | 73 | – | 7.0 | ||
| 04.05.2025 | Casa PiaHC | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 19.04.2025 | EstrelaH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 13.04.2025 | BenficaA | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 05.04.2025 | FamalicaoH | 1-2 | 80 | – | 7.2 | ||
| 29.03.2025 | SC BragaA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 16.03.2025 | EstorilH | 1-1 | 75↑ | – | 7.3 | ||
| 08.03.2025 | AVSA | 0-1 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 01.03.2025 | FC PortoH | 0-2 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 23.02.2025 | FarenseH | 2-2 | 18↑ | – | 6.2 | ||
| 15.02.2025 | Sporting CPA | 2-2 | 11↑ | 1 | 6.9 | ||
| 10.02.2025 | Rio AveH | 1-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 01.02.2025 | NacionalA | 1-2 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 18.01.2025 | GuimaraesA | 2-2 | 58 | – | 6.3 | ||
| 04.01.2025 | BoavistaA | 1-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 27.12.2024 | GIL VicenteH | 1-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 20.12.2024 | Casa PiaA | 3-1 | 71 | – | 6.3 | ||
| 15.12.2024 | Santa ClaraH | 1-0 | 86 | – | 6.9 | ||
| 09.12.2024 | EstrelaA | 2-1 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 01.12.2024 | BenficaH | 0-2 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 09.11.2024 | FamalicaoA | 0-0 | 74 | – | 6.2 | ||
| 03.11.2024 | SC BragaH | 1-2 | 30↑ | 1 | 6.9 | ||
| 26.10.2024 | EstorilA | 4-1 | 18↑ | 1 | 6.9 | ||
| 05.10.2024 | AVSH | 1-1 | 23↑ | – | 6.6 | ||
| 29.09.2024 | FC PortoA | 4-0 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 22.09.2024 | FarenseA | 0-1 | 20↑ | – | 6.6 | ||
| 13.09.2024 | Sporting CPH | 0-3 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 01.09.2024 | Rio AveA | 1-0 | 12↑ | 1 | 6.9 | ||
| 25.08.2024 | NacionalH | 1-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 12.08.2024 | GuimaraesH | 0-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 18.05.2024 | GuimaraesH | 1-3 | 83 | – | 6.7 | ||
| 12.05.2024 | BenficaA | 5-0 | 50 | – | 6.5 | ||
| 05.05.2024 | EstrelaH | 0-0 | 28↑ | 1 | 6.7 | ||
| 26.04.2024 | GIL VicenteA | 2-2 | 81 | – | 7.2 | ||
| 19.04.2024 | Rio AveA | 1-1 | 89 | 1 | 7.6 |
ŞUT3
GOL0
xG0.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner1%33
- Açık oyun1%33
- Asist sonrası1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 92 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01
Braga B
→
Arouca
free transfer
Braga B
→
Arouca
free transfer
2021-07-01
Braga U23
→
Braga B
-
Braga U23
→
Braga B
-
2019-07-01
Braga U19
→
Braga U23
-
Braga U19
→
Braga U23
-
2018-07-01
P. Ferreira U19
→
Braga U19
?
P. Ferreira U19
→
Braga U19
?
2017-07-01
P. Ferreira U17
→
P. Ferreira U19
-
P. Ferreira U17
→
P. Ferreira U19
-
2016-07-01
Sanjoanense S17
→
P. Ferreira U17
?
Sanjoanense S17
→
P. Ferreira U17
?
2015-07-01
Feirense Sub-15
→
Sanjoanense S17
?
Feirense Sub-15
→
Sanjoanense S17
?
2014-07-01
FC Porto U15
→
Feirense Sub-15
?
FC Porto U15
→
Feirense Sub-15
?
2013-07-01
FC Porto Youth
→
FC Porto U15
-
FC Porto Youth
→
FC Porto U15
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 774 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU50.7Primeira Liga 2025
PERFORMANS42.6774 dk
KARARVeri yetersiz56/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
64.3
Top kapan ön libero
63.5
Box-to-box orta saha
53.2
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 242 oyuncu
Scout skoru
%52
Performans
%62
Dakika
%55
Değer / getiri
%17
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%65
Performans
%63
Dakika
%73
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
65
72
90
Ortalama rating
6.76
7.2
94
Müdahale / 90
1.98
2
99
Performans skoru
42.6
76
56
Dakika güvenliği
43.2
82
53
Kilit pas / 90
0.93
1.4
66
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Remo FreulerBologna · 33
%95
1gol
2asist
53scout
€4.00M
Serie A
Luca PalmieroAvellino · 29
%85
0gol
1asist
61scout
€500K
Serie B
Dylan LouiserreGuingamp · 30
%75
0gol
0asist
57scout
€900K
Ligue 2
Fernando GonzálezGuadalajara Chivas · 31
%68
0gol
1asist
50scout
Liga MX
Oğuz Kağan GüçtekinIğdır FK · 26
%66
0gol
1asist
56scout
1. Lig
Santiago ColombattoOviedo · 28
%63
0gol
1asist
53scout
La Liga
Kai KlefischSV Darmstadt 98 · 26
%60
1gol
0asist
59scout
€1.80M
2. Bundesliga
Gerard YepesEmpoli · 23
%60
1gol
1asist
61scout
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
