LİGDFB Pokal
BU SEZON3G · 3A
Gol30.23 / 90
Asist30.23 / 90
Şut261.97 / 90
Kilit pas80.61 / 90
Başarılı dripling100.76 / 90
Kazanılan ikili463.48 / 90
Rating6.69
OYUNCU PROFİLİ2. Bundesliga 2025 · 104 orta sahalar
- Kilit pas 0.61 %11
- Asist 0.23 %84
- Drible 0.76 %47
- Pas isabeti %68 %2
- Top kapma 2.20 %32
- İkili mücadele %36 %1
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1188 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
11.
2. Bundesliga2026 · VfL Bochum · 2 maç
1asist11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
First Division A2022/2023 · Belgium
🏆
Cup2022/2023 · Belgium
🏆
Cup2019/2020 · Belgium
🏆
J1 League2017 · Japan
🏆
AFC U19 Championship2016 Bahrain · Asia
🥈
Asian Games2018 Indonesia · Asia · 2nd Place
🥈
J-League Cup2017 · Japan · 2nd Place
🥈
Emperor Cup2016 · Japan · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 12 G+A
GolAsist
2025/26
24
1.263
3
3
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%41 isabet
Kilit pas9
Drible10%38 başarı
İkili kazanılan48%36
Müdahale17
Faul1614 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11159 yedek
G+A / 900.43
Kart7
2024/25
21
466
1
0
6.34
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%62 isabet
Kilit pas5
Drible5%36 başarı
İkili kazanılan19%31
Müdahale8
Faul104 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11615 yedek
G+A / 900.19
Kart1
2023/24
46
2.524
6
6
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut41%56 isabet
Kilit pas56
Drible25%52 başarı
İkili kazanılan94%36
Müdahale36
Faul3625 kazanılan
Ofsayt10
İlk 112917 yedek
G+A / 900.43
Kart5
2022/23
12
704
1
1
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%70 isabet
Kilit pas14
Drible10%50 başarı
İkili kazanılan45%56
Müdahale23
Faul611 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11102 yedek
G+A / 900.26
Kart1
2021/22
31
1.473
1
3
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%50 isabet
Kilit pas37
Drible12%32 başarı
İkili kazanılan70%38
Müdahale32
Faul2118 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111615 yedek
G+A / 900.24
Kart2
2020/21
20
842
1
1
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas14
Drible17%74 başarı
İkili kazanılan45%45
Müdahale15
Faul138 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111010 yedek
G+A / 900.21
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 11815 yedek girdi
KART1
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-25%29
- 4-2-3-13%18
- 5-3-23%18
- 3-4-32%12
- 4-3-1-22%12
- 4-4-22%12
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | Karlsruher SCA | 1-2 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 09.05.2026 | Hannover 96H | 1-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 02.05.2026 | Arminia BielefeldA | 1-1 | 67 | – | 6.3 | ||
| 26.04.2026 | SpVgg Greuther FürthH | 2-1 | 77 | 1 | 6.6 | ||
| 18.04.2026 | Dynamo DresdenA | 2-0 | 76 | 2 | 6.3 | ||
| 12.04.2026 | Eintracht BraunschweigH | 4-1 | 85 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 04.04.2026 | 1. FC MagdeburgA | 4-1 | 74 | 1 | 2 | 6.3 | |
| 22.03.2026 | Holstein KielH | 2-3 | 77 | 1 | 6.6 | ||
| 14.03.2026 | Hertha BSCA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 07.03.2026 | 1. FC KaiserslauternH | 3-2 | 90 | 1 | 3 | 6.6 | |
| 27.02.2026 | Fortuna DüsseldorfA | 2-1 | 61 | – | 6.3 | ||
| 15.02.2026 | SC Paderborn 07H | 0-0 | 61 | 6 | 6.9 | ||
| 06.02.2026 | Preußen MünsterA | 1-1 | 62 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 31.01.2026 | FC Schalke 04H | 2-0 | 62 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 25.01.2026 | SV ElversbergA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2026 | SV Darmstadt 98H | 3-3 | 29↑ | – | 6.6 | ||
| 20.12.2025 | Karlsruher SCH | 2-2 | 33↑ | – | 6.5 | ||
| 13.12.2025 | Hannover 96A | 0-0 | 27↑ | 1 | 6.3 | ||
| 29.11.2025 | SpVgg Greuther FürthA | 0-3 | 54 | 1 | 6.7 | ||
| 21.11.2025 | Dynamo DresdenH | 1-2 | 45↑ | 1 | 7.0 | ||
| 09.11.2025 | Eintracht BraunschweigA | 0-2 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 02.11.2025 | 1. FC MagdeburgH | 2-0 | 1↑ | 1 | – | ||
| 16.08.2025 | BFC DynamoA | 1-3 | 75 | 3 | 6.2 | ||
| 10.08.2025 | SV ElversbergH | 2-0 | 45↑ | 1 | 1 | 6.7 | |
| 17.05.2025 | FC St. PauliA | 0-2 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 08.03.2025 | Bayern MünchenA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2025 | 1899 HoffenheimH | 0-1 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 22.02.2025 | VfL WolfsburgA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2025 | Borussia DortmundH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2025 | Holstein KielA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2025 | SC FreiburgH | 0-1 | 26↑ | 2 | 6.9 | ||
| 25.01.2025 | Borussia MönchengladbachA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2025 | RB LeipzigH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 15.01.2025 | FC St. PauliH | 1-0 | 65 | – | 6.2 | ||
| 14.12.2024 | Union BerlinA | 1-1 | 13 | – | 3.0 | ||
| 07.12.2024 | Werder BremenH | 0-1 | 72 | – | 7.2 | ||
| 30.11.2024 | FC AugsburgA | 1-0 | 31↑ | 1 | 6.9 | ||
| 23.11.2024 | VfB StuttgartA | 2-0 | 11↑ | 1 | 6.9 | ||
| 09.11.2024 | Bayer LeverkusenH | 1-1 | 21↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 02.11.2024 | Eintracht FrankfurtA | 7-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 27.10.2024 | Bayern MünchenH | 0-5 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 19.10.2024 | 1899 HoffenheimA | 3-1 | 45 | 1 | 5.9 | ||
| 05.10.2024 | VfL WolfsburgH | 1-3 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 27.09.2024 | Borussia DortmundA | 4-2 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 14.09.2024 | SC FreiburgA | 2-1 | 64 | 2 | 6.3 | ||
| 04.05.2024 | NorwichH | 1-0 | 84 | 2 | 7.2 | ||
| 27.04.2024 | HuddersfieldA | 1-1 | 77 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 20.04.2024 | RotherhamA | 0-0 | 45↑ | 1 | 6.3 | ||
| 13.04.2024 | CoventryH | 3-0 | 83 | 2 | 7.3 | ||
| 10.04.2024 | CardiffH | 0-1 | 70 | – | 6.2 | ||
| 06.04.2024 | LeicesterA | 2-1 | 58 | 1 | 6.2 | ||
| 01.04.2024 | PrestonH | 1-0 | 81 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 29.03.2024 | QPRA | 2-1 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 16.03.2024 | WatfordH | 0-1 | 72 | 4 | 6.6 | ||
| 12.03.2024 | MiddlesbroughH | 0-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 09.03.2024 | MillwallA | 1-0 | 73 | 2 | 7.3 | ||
| 05.03.2024 | Hull CityA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2024 | SouthamptonH | 3-4 | 80 | 1 | 2 | 6.7 | |
| 24.02.2024 | IpswichA | 3-1 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 17.02.2024 | SunderlandH | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.0 |
ŞUT32
GOL3
xG4.8
xG FARKI-1.8under performing
DÖNÜŞÜM%9.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası17%53
- Açık oyun5%16
- Taç sonrası4%12
- Kontra atak3%9
- Korner3%9
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak24%75
- Sağ ayak7%22
- Diğer1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR32 şut
- 1-15' 7 %22
- 16-30' 3 %9
- 31-45' 7 %22
- 46-60' 7 %22
- 61-75' 3 %9
- 76-90+' 5 %16
PİYASA DEĞERİ€1.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ12
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2025 · 154 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01
Royal Antwerp
→
Birmingham
free transfer
Royal Antwerp
→
Birmingham
free transfer
2020-07-01
Kawasaki Front.
→
Royal Antwerp
€1.20m
Kawasaki Front.
→
Royal Antwerp
€1.20m
2020-06-30
Royal Antwerp
→
Kawasaki Front.
End of loan
Royal Antwerp
→
Kawasaki Front.
End of loan
2019-08-20
Kawasaki Front.
→
Royal Antwerp
loan transfer
Kawasaki Front.
→
Royal Antwerp
loan transfer
2019-08-15
Yokohama F. M.
→
Kawasaki Front.
End of loan
Yokohama F. M.
→
Kawasaki Front.
End of loan
2019-02-01
Kawasaki Front.
→
Yokohama F. M.
loan transfer
Kawasaki Front.
→
Yokohama F. M.
loan transfer
2019-01-31
H. C. Sapporo
→
Kawasaki Front.
End of loan
H. C. Sapporo
→
Kawasaki Front.
End of loan
2018-02-01
Kawasaki Front.
→
H. C. Sapporo
loan transfer
Kawasaki Front.
→
H. C. Sapporo
loan transfer
2015-02-01
Frontale U18
→
Kawasaki Front.
-
Frontale U18
→
Kawasaki Front.
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
3 maç
04.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
01.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
09.2024
Kalça sakatlığıKadroda yok
1 maç
12.2021
SakatlıkŞüpheli
2 maç
10.2021
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1188 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.52. Bundesliga 2025
PERFORMANS45.81188 dk
KARARVeri yetersiz50/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
71.1
Box-to-box orta saha
70.2
Derinden oyun kurucu
66.5
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 313 oyuncu
Scout skoru
%69
Performans
%70
Dakika
%69
Değer / getiri
%13
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%81
Performans
%69
Dakika
%80
Değer / getiri
%9
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
98.4
76
100
Ortalama rating
6.69
7.2
93
Asist / 90
0.23
0.28
82
Performans skoru
45.8
76
60
Gol / 90
0.23
0.22
100
Müdahale / 90
1.29
1.8
72
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Gabriel TaliariJuventude · 28
%95
8gol
4asist
50scout
Serie A
Muhammed Berat LuşEsenler Erokspor · 18
%94
5gol
2asist
65scout
1. Lig
Sebastian ClemmensenIFK Goteborg · 22
%80
4gol
3asist
64scout
Allsvenskan
Tobias BachVejle · 22
%80
3gol
3asist
63scout
Superliga
Mathis SurayGO Ahead Eagles · 24
%80
12gol
2asist
47scout
€40.00M
Eredivisie
Roger BruguéLevante · 29
%70
1gol
1asist
43scout
La Liga
Mahmoud DahoudEintracht Frankfurt · 29
%65
2gol
3asist
55scout
€2.00M
Bundesliga
Ryan YatesNottingham Forest · 28
%60
2gol
1asist
41scout
€8.00M
UEFA Europa League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


