LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili10.62 / 90
Rating6.84
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
4
279
0
0
6.49
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%100
Müdahale1
İlk 114
2025/26
33
2.882
0
0
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan25%89
İlk 11321 yedek
Kart1
2023/24
34
2.888
0
0
7.38
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan11%85
Müdahale2
Faul14 kazanılan
İlk 11322 yedek
Kart3
TOPLAM GOL0
İLK 113738 yedek girdi
KART1
FORMA30
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-225%36
- 4-2-3-119%27
- 3-4-2-116%23
- 3-1-4-24%6
- 4-5-14%6
- 4-4-22%3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | SC Paderborn 07A | 0-1 | 61 | 0 | 7.8 | ||
| 30.08.2026 | Werder BremenH | 4-1 | 85 | – | 5.9 | ||
| 27.08.2026 | MotherwellH | 4-1 | 79 | – | 5.6 | ||
| 20.08.2026 | MotherwellA | 1-3 | 54 | – | 6.6 | ||
| 16.05.2026 | Borussia DortmundH | 0-2 | 87 | – | 9.0 | ||
| 09.05.2026 | 1899 HoffenheimA | 1-0 | 91 | – | 7.7 | ||
| 02.05.2026 | FC AugsburgH | 1-3 | 87 | – | 7.3 | ||
| 26.04.2026 | VfB StuttgartA | 1-1 | 89 | – | 7.0 | ||
| 18.04.2026 | Hamburger SVH | 3-1 | 99 | – | 6.7 | ||
| 12.04.2026 | 1.FC KölnA | 3-1 | 85 | – | 7.5 | ||
| 04.04.2026 | RB LeipzigH | 1-2 | 97 | – | 6.7 | ||
| 21.03.2026 | VfL WolfsburgA | 0-1 | 92 | – | 7.3 | ||
| 15.03.2026 | FSV Mainz 05H | 0-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 08.03.2026 | Union BerlinA | 1-4 | 84 | – | 6.9 | ||
| 28.02.2026 | 1. FC HeidenheimH | 2-0 | 89 | – | 6.7 | ||
| 22.02.2026 | FC St. PauliA | 2-1 | 85 | – | 5.9 | ||
| 14.02.2026 | Bayern MünchenH | 0-3 | 94 | – | 6.2 | ||
| 07.02.2026 | SC FreiburgA | 1-0 | 92 | – | 6.7 | ||
| 31.01.2026 | Borussia MönchengladbachH | 1-1 | 85 | – | 6.5 | ||
| 27.01.2026 | 1899 HoffenheimH | 0-2 | 99 | – | 6.9 | ||
| 24.01.2026 | Bayer LeverkusenA | 1-0 | 83 | – | 7.9 | ||
| 16.01.2026 | Eintracht FrankfurtH | 3-3 | 90 | – | 5.6 | ||
| 13.01.2026 | Borussia DortmundA | 3-0 | 94 | – | 6.3 | ||
| 20.12.2025 | FC AugsburgA | 0-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 14.12.2025 | VfB StuttgartH | 0-4 | 90 | – | 7.6 | ||
| 07.12.2025 | Hamburger SVA | 3-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 29.11.2025 | 1.FC KölnH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 23.11.2025 | RB LeipzigA | 2-0 | 90 | – | 10.0 | ||
| 07.11.2025 | VfL WolfsburgH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 01.11.2025 | FSV Mainz 05A | 1-1 | 90 | – | 8.2 | ||
| 24.10.2025 | Union BerlinH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | 1. FC HeidenheimA | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.09.2025 | SC FreiburgH | 0-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 14.09.2025 | Borussia MönchengladbachA | 0-4 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.08.2025 | Bayer LeverkusenH | 3-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 23.08.2025 | Eintracht FrankfurtA | 4-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 15.08.2025 | Arminia BielefeldA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2025 | 1. FC HeidenheimA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2025 | RB LeipzigH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | Union BerlinA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | FC St. PauliH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2025 | VfL BochumH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | VfB StuttgartA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | Eintracht FrankfurtH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | Holstein KielA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | Borussia MönchengladbachH | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2025 | Bayer LeverkusenA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2025 | VfL WolfsburgH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2025 | SC FreiburgA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.02.2025 | 1899 HoffenheimH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2025 | Bayern MünchenA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2025 | FSV Mainz 05H | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2025 | Borussia DortmundA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.01.2025 | FC AugsburgH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.01.2025 | 1. FC HeidenheimH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 12.01.2025 | RB LeipzigA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2024 | Union BerlinH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2024 | FC St. PauliA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2024 | VfL BochumA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2024 | VfB StuttgartH | 2-2 | –↑ | – | – |
ŞUT1
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%100.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
AKSİYON HARİTASI1768 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %11
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %12
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %16
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %8
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1768
- Pas1139%66
- Kaleci topu aldı222%13
- Kurtarış120%7
- Top kazanma77%4
- Claim58%3
- Uzaklaştırma33%2
- Korner kazandırma27%2
- Yumruklama20%1
- Keepersweeper19%1
- Hava topu16%1
PİYASA DEĞERİ€15.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ3
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 104 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-07-01
W. Bremen U17
→
W. Bremen U19
-
W. Bremen U17
→
W. Bremen U19
-
2020-07-01
W. Bremen Yth.
→
W. Bremen U17
-
W. Bremen Yth.
→
W. Bremen U17
-
2018-07-01
Aachen Yth.
→
W. Bremen Yth.
free transfer
Aachen Yth.
→
W. Bremen Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2025
Omuz sakatlığıKadroda yok
2 maç
10.2024
Sırt sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2882 dk
Takip listesi: Dengeli kaleci profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Belirgin bir kırmızı bayrak yokMVP metrikleriyle belirgin risk cikmadi; coverage sinirlari yine kontrol edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.0Bundesliga 2025
PERFORMANS54.72882 dk
KARARVeri yetersiz62/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
85.0
Kurtarıcı kaleci
78.2
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 65 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%67
Dakika
%84
Değer / getiri
%16
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%63
Dakika
%94
Değer / getiri
%4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
31.38
38
83
Ortalama rating
7.06
7.2
98
Performans skoru
54.7
76
72
Kurtarış / 90
2.97
3.2
93
Yenen gol / 90
1.69
1.3
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jokin EzkietaRacing Santander · 29
%95
0gol
0asist
66scout
€2.50M
Segunda División
Tommy SimkinStoke City · 21
%84
0gol
0asist
68scout
Championship
Adrian ŠemperPisa · 27
%84
0gol
0asist
65scout
Serie A
Daniel BielicaNAC Breda · 26
%76
0gol
0asist
66scout
Eredivisie
Paulo VictorAlanyaspor · 38
%68
0gol
0asist
56scout
Süper Lig
Matija OrbanićErzurumspor FK · 25
%65
0gol
0asist
67scout
1. Lig
Christian WaltonIpswich · 30
%60
0gol
0asist
67scout
€1.20M
Championship
Marco CarnesecchiAtalanta · 25
%60
0gol
0asist
70scout
€25.00M
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


FC Volendam