Spain · Goalkeeper
Jokin Ezkieta Mendiburu
LİGSegunda División
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kazanılan ikili170.51 / 90
Rating7.00
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 27 kaleciler
- Kurtarış 3.14 %69
- Yenen gol (az iyi) 1.51 %19
- Pas isabeti %70 %65
- Pas hacmi 20.7 %0
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2978 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Super Cup2020/2021 · Spain
🏆
La Liga2018/2019 · Spain
🏆
Super Cup2018/2019 · Spain
🏆
Supercopa de Catalunya2018 · Spain
🏆
Trofeo Joan Gamper2018 · World
🏆
Copa del Rey2017/2018 · Spain
🏆
La Liga2017/2018 · Spain
🏆
Trofeo Joan Gamper2017 · World
🥈
Super Cup2021/2022 · Spain · 2nd Place
🥈
Copa del Rey2020/2021 · Spain · 2nd Place
🥈
Copa del Rey2019/2020 · Spain · 2nd Place
🥈
Supercopa de Catalunya2019 · Spain · 2nd Place
🥈
Copa del Rey2018/2019 · Spain · 2nd Place
🥈
Super Cup2017/2018 · Spain · 2nd Place
🥈
Copa Catalunya2015/2016 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2025/26
39
2.978
0
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan17%89
İlk 11336 yedek
Kart1
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL0
İLK 11247 yedek girdi
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-244%96
- 4-2-3-12%4
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | CadizH | 4-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 24.05.2026 | MalagaA | 1-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 16.05.2026 | ValladolidH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | LeganesA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | HuescaH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | AD Ceuta FCA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.04.2026 | Real Sociedad IIA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | AlmeriaH | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | FC AndorraA | 6-2 | 90 | – | 5.2 | ||
| 01.04.2026 | Sporting GijonH | 3-1 | 98 | – | 7.3 | ||
| 29.03.2026 | ZaragozaA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.03.2026 | AlbaceteH | 0-4 | 90 | – | 5.9 | ||
| 14.03.2026 | Cultural LeonesaA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 08.03.2026 | CordobaH | 4-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.02.2026 | CastellónA | 1-3 | 90 | – | 7.5 | ||
| 22.02.2026 | BurgosH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2026 | EibarA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 09.02.2026 | MirandesH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.02.2026 | Granada CFA | 1-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 25.01.2026 | Deportivo La CorunaA | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.01.2026 | Las PalmasH | 4-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.01.2026 | ZaragozaH | 2-3 | 90 | – | 7.9 | ||
| 07.12.2025 | CadizA | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.11.2025 | EibarH | 4-0 | 90 | – | 9.3 | ||
| 23.11.2025 | BurgosA | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.11.2025 | Granada CFH | 2-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 09.11.2025 | Las PalmasAC | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 31.10.2025 | Real Sociedad IIH | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 25.10.2025 | MirandesA | 1-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 19.10.2025 | Deportivo La CorunaH | 2-1 | 90 | – | 8.6 | ||
| 12.10.2025 | Sporting GijonA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 05.10.2025 | MalagaH | 3-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 27.09.2025 | FC AndorraH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | CordobaA | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 14.09.2025 | Cultural LeonesaH | 2-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 07.09.2025 | AlmeriaA | 2-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 30.08.2025 | AD Ceuta FCH | 4-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 25.08.2025 | AlbaceteA | 2-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 16.08.2025 | CastellónH | 3-1 | 90 | – | 8.3 | ||
| 22.05.2022 | SevillaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.05.2022 | OsasunaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.04.2022 | Atletico MadridH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.04.2022 | Celta VigoH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2022 | ElcheH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.03.2022 | GetafeH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2022 | Real BetisA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2022 | LevanteH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.02.2022 | Real SociedadH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2022 | MallorcaA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2022 | EspanyolH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2022 | Rayo VallecanoA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.01.2022 | AlavesA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.12.2021 | Real BetisH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.12.2021 | SevillaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.12.2021 | GetafeA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2021 | Granada CFH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.11.2021 | LevanteA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.11.2021 | CadizH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.10.2021 | Real SociedadA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2021 | VillarrealH | 2-1 | –↑ | – | – |
PİYASA DEĞERİ€2.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 103 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-07-01
Barcelona B
→
Bilbao Athletic
free transfer
Barcelona B
→
Bilbao Athletic
free transfer
2017-06-30
CE Sabadell
→
Barcelona B
End of loan
CE Sabadell
→
Barcelona B
End of loan
2016-07-22
Barcelona B
→
CE Sabadell
loan transfer
Barcelona B
→
CE Sabadell
loan transfer
2015-07-17
Osasuna B
→
Barcelona B
free transfer
Osasuna B
→
Barcelona B
free transfer
2014-07-01
Osasuna U19
→
Osasuna B
-
Osasuna U19
→
Osasuna B
-
2012-07-01
Mutilvera U19
→
Osasuna U19
free transfer
Mutilvera U19
→
Osasuna U19
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2022
HastalıkKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 2978 dk
İzlemede: Kurtarış ağırlıklı kaleci
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Belirgin bir kırmızı bayrak yokMVP metrikleriyle belirgin risk cikmadi; coverage sinirlari yine kontrol edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.7Segunda División 2025
PERFORMANS59.92978 dk
KARARVeri yetersiz49/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
78.8
Kurtarıcı kaleci
78.2
Role fit sinyali var ama confidence 70/100 ve risk 18/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 40 oyuncu
Scout skoru
%54
Performans
%62
Dakika
%80
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%89
Performans
%72
Dakika
%95
Değer / getiri
%6
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Ortalama rating
7
7.2
97
Performans skoru
59.9
76
79
Pas hacmi / 90
20.67
38
54
Kurtarış / 90
3.14
3.2
98
Yenen gol / 90
1.51
1.3
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mio BackhausWerder Bremen · 21
%95
0gol
0asist
69scout
€15.00M
Bundesliga
Paulo VictorAlanyaspor · 38
%74
0gol
0asist
56scout
Süper Lig
Adrian ŠemperPisa · 27
%71
0gol
0asist
65scout
Serie A
Tommy SimkinStoke City · 21
%71
0gol
0asist
68scout
Championship
Matija OrbanićErzurumspor FK · 25
%71
0gol
0asist
67scout
1. Lig
Daniel BielicaNAC Breda · 26
%65
0gol
0asist
66scout
Eredivisie
Óscar UstariInter Miami · 39
%62
0gol
0asist
58scout
Major League Soccer
Ivor PandurHull City · 25
%60
0gol
0asist
69scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
