Pau Casadesús Castro
Spain · Defender

Pau Casadesús Castro

YAŞ22
BOY183 cm
KİLO80 kg
DOĞUM YERİVallirana
LİGSegunda División
BU SEZON1G · 0A
Gol10.06 / 90
Asist00.00 / 90
Şut40.25 / 90
Kilit pas40.25 / 90
Başarılı dripling120.76 / 90
Kazanılan ikili714.52 / 90
Rating6.73
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 122 defanslar
Müdahale — %88 (2.55) Pas arası — %25 (0.96) Blok — %23 (0.32) İkili mücadele — %22 (%51) Pas isabeti — %62 (%85) Faul (az iyi) — %63 (1.02) 47 ORT. % 88 25 23 22 62 63
  • Müdahale 2.55 %88
  • Pas arası 0.96 %25
  • Blok 0.32 %23
  • İkili mücadele %51 %22
  • Pas isabeti %85 %62
  • Faul (az iyi) 1.02 %63
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1413 dakika oynadı.
2025/26 28 1.413 1 0 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Segunda DivisiónGranada CF 28 1.413 1 0 6.73
Şut4%75 isabet
Kilit pas4
Drible12%57 başarı
İkili kazanılan71%51
Müdahale40
Faul161 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111513 yedek
G+A / 900.06
Kart4
TOPLAM GOL0
İLK 1122 yedek girdi
FORMA2
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 1 4-4-2 — 1 2 maç
  • 4-3-31%50
  • 4-4-21%50
MAÇ GEÇMİŞİ28 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.05.2026 Sporting GijonH 1-2 90 1 6.9
24.05.2026 MirandesA 3-1 90 6.7
16.05.2026 BurgosH 0-1 74 6.9
10.05.2026 CordobaA 1-0 59 7.2
01.05.2026 ZaragozaA 0-1 25 6.6
26.04.2026 AlmeriaH 2-4 21 6.6
19.04.2026 AlbaceteA 4-1
14.02.2026 ValladolidH 5-1 30 6.9
06.02.2026 LeganesA 1-0
01.02.2026 Racing SantanderH 1-0 10 6.6
03.01.2026 AlmeriaA 3-2 62 6.3
21.12.2025 AlbaceteH 1-1 9 6.6
13.12.2025 Sporting GijonA 1-0 8 6.7
07.12.2025 AD Ceuta FCH 1-1 33 6.6
29.11.2025 Cultural LeonesaA 0-1 15 6.7
22.11.2025 CordobaH 1-1
15.11.2025 Racing SantanderA 2-2 1
03.11.2025 ValladolidA 2-1 90 6.3
25.10.2025 CadizH 0-0 90 6.9
17.10.2025 FC AndorraA 0-0 71 7.7
10.10.2025 Las PalmasH 0-0 90 6.9
04.10.2025 Real Sociedad IIH 5-2 79 6.3
28.09.2025 HuescaA 0-1 90 6.6
22.09.2025 BurgosA 1-1 89 6.5
14.09.2025 LeganesH 0-2 65 2 6.3
06.09.2025 MalagaA 2-2 83 1 1 7.3
31.08.2025 MirandesH 1-2 90 6.9
22.08.2025 EibarA 3-0 49 6.5
ŞUT4
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%25.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
32' · xG 0.0 51' · xG 0.0 51' · xG 0.0 30' · xG 0.0 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 3 (%75) Korner — 1 (%25) 4 şut
  • Asist sonrası3%75
  • Korner1%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %25
  • 31-45' 1 %25
  • 46-60' 2 %50
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
PİYASA DEĞERİ€300K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 28 maç
Granada CF 28maç 2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 FC Andorra Granada CF free transfer
2024-06-30 RCD Espanyol B FC Andorra End of loan
2023-01-20 FC Andorra RCD Espanyol B loan transfer
2022-07-01 G. Manresa U19 FC Andorra -
2020-07-01 G.Manresa Yth. G. Manresa U19 -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1413 dk

İzlemede: Agresif savunma profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU75.9Segunda División 2025
PERFORMANS58.91413 dk
KARARİzlemeye değer73/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Agresif stoper 77.6
Defansif bek 76.7
Klasik stoper 73.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 198 oyuncu
Scout skoru %91
Performans %47
Dakika %51
Değer / getiri %94
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %97
Performans %60
Dakika %79
Değer / getiri %95
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.73 7.1 95
Dakika güvenliği 100 78 100
Müdahale / 90 2.55 3 85
Performans skoru 58.9 74 80
İkili mücadele kazanma 51.08 62 82
Pas arası / 90 0.96 2.2 44
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam