Thomas Robinet
France · Midfielder

Thomas Robinet

YAŞ22
KULÜPBoulogne
BU SEZON0G · 2A
Asist20.07 / 90
Şut190.66 / 90
Kilit pas180.62 / 90
Başarılı dripling170.59 / 90
Kazanılan ikili1996.89 / 90
Rating6.69
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 97 orta sahalar
Kilit pas — %22 (0.62) Asist — %38 (0.07) Drible — %42 (0.59) Pas isabeti — %3 (%69) Top kapma — %91 (3.95) İkili mücadele — %67 (%52) 44 ORT. % 22 38 42 3 91 67
  • Kilit pas 0.62 %22
  • Asist 0.07 %38
  • Drible 0.59 %42
  • Pas isabeti %69 %3
  • Top kapma 3.95 %91
  • İkili mücadele %52 %67
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2598 dakika oynadı.
2025/26 33 2.598 0 2 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2Boulogne 33 2.598 0 2 6.69
Şut19%32 isabet
Kilit pas18
Drible17%45 başarı
İkili kazanılan199%52
Müdahale86
Faul5346 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11312 yedek
G+A / 900.07
Kart4
TOPLAM GOL0
İLK 1101 yedek girdi
MAÇ GEÇMİŞİ33 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
09.05.2026 LavalA 2-1 30 6.7
02.05.2026 AnnecyH 1-2 16 6.7
27.04.2026 DunkerqueH 2-6 90 1 1 7.2
18.04.2026 Estac TroyesA 1-0 24 6.6
11.04.2026 Le MansH 0-0 90 7.3
04.04.2026 ReimsA 0-0 90 6.6
20.03.2026 NancyH 0-0 90 6.2
13.03.2026 BastiaA 0-1 90 1 7.3
06.03.2026 AmiensH 4-2 90 1 6.2
27.02.2026 GrenobleA 0-0 90 6.9
20.02.2026 Clermont FootH 0-2 90 7.2
13.02.2026 PAUA 1-2 90 6.2
06.02.2026 RodezH 1-2 74 1 5.9
31.01.2026 Saint EtienneA 0-1 65 1 6.9
24.01.2026 RED Star FC 93A 2-2 90 1 6.2
16.01.2026 MontpellierH 1-0 90 1 7.2
03.01.2026 GuingampA 3-0 90 1 6.3
15.12.2025 Estac TroyesH 1-2 90 6.7
05.12.2025 Clermont FootA 1-1 90 1 6.7
21.11.2025 GrenobleH 3-1 90 1 6.0
07.11.2025 DunkerqueA 1-1 90 6.7
31.10.2025 AnnecyA 1-1 90 6.5
28.10.2025 ReimsH 2-6 67 6.3
24.10.2025 Le MansA 1-0 90 1 6.6
17.10.2025 GuingampH 2-2 88 6.5
03.10.2025 AmiensA 0-1 24 1 7.3
29.09.2025 RED Star FC 93H 1-2 90 6.9
23.09.2025 MontpellierA 1-3 84 2 6.6
16.09.2025 BastiaH 1-0 90 1 6.9
12.09.2025 LavalH 1-2 90 1 7.0
29.08.2025 RodezA 1-0 70 4 6.6
23.08.2025 Saint EtienneH 0-1 76 7.0
15.08.2025 NancyA 1-0 90 6.9
ŞUT31
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
45' · xG 0.0 81' · xG 0.0 47' · xG 0.0 45' · xG 0.0 13' · xG 0.0 83' · xG 0.0 18' · xG 0.0 25' · xG 0.0 56' · xG 0.0 45' · xG 0.0 28' · xG 0.0 36' · xG 0.0 69' · xG 0.0 6' · xG 0.0 37' · xG 0.0 5' · xG 0.0 43' · xG 0.0 64' · xG 0.0 57' · xG 0.0 42' · xG 0.0 90' · xG 0.0 89' · xG 0.0 58' · xG 0.0 19' · xG 0.0 19' · xG 0.0 40' · xG 0.0 39' · xG 0.0 32' · xG 0.0 23' · xG 0.0 28' · xG 0.0 46' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 15 (%48) Açık oyun — 5 (%16) Korner — 5 (%16) Duran top — 4 (%13) Taç sonrası — 2 (%6) 31 şut
  • Asist sonrası15%48
  • Açık oyun5%16
  • Korner5%16
  • Duran top4%13
  • Taç sonrası2%6
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 19 (%61) Sol ayak — 7 (%23) Kafa — 5 (%16) 31 şut
  • Sağ ayak19%61
  • Sol ayak7%23
  • Kafa5%16
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR31 şut
1-15' — 3 16-30' — 7 31-45' — 10 46-60' — 5 61-75' — 2 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 31-45'
  • 1-15' 3 %10
  • 16-30' 7 %23
  • 31-45' 10 %32
  • 46-60' 5 %16
  • 61-75' 2 %6
  • 76-90+' 4 %13
PİYASA DEĞERİ€1.20M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 33 maç
Boulogne 33maç 2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 Istres FC US Boulogne free transfer
2023-07-01 AS Béziers Istres FC free transfer
2022-01-01 AS Béziers U19 AS Béziers -
2021-07-01 AS Béziers U17 AS Béziers U19 -
2020-07-01 Béziers Jugend AS Béziers U17 -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2598 dk

Takip listesi: İki yönlü orta saha

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.2Ligue 2 2025
PERFORMANS45.22598 dk
KARARVeri yetersiz60/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 82.3
Derinden oyun kurucu 71.6
Box-to-box orta saha 70.0
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 330 oyuncu
Scout skoru %90
Performans %72
Dakika %95
Değer / getiri %13
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %68
Dakika %96
Değer / getiri %9
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Müdahale / 90 2.98 3.2 93
Ortalama rating 6.69 7.1 94
Performans skoru 45.2 75 60
İkili mücadele kazanma 51.55 58 89
Pas arası / 90 0.97 2.3 42
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam