LİGPremier Division
BU SEZON0G · 4A
Asist20.18 / 90
Şut90.83 / 90
Kilit pas80.74 / 90
Başarılı dripling60.55 / 90
Kazanılan ikili524.81 / 90
Rating6.80
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.181.82
Şut
0.831.82
Kilit pas
0.742.73
Kazanılan ikili
4.817.27
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉
League Cup2025 · Wrexham · 2 maç
2asist3.
10.
Championship2022 · Wigan · 46 maç
8asist10.
43.
Championship2025 · Wrexham · 6 maç
2asist43.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 11 G+A
GolAsist
2025/26
19
1.072
0
4
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas11
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan60%54
Müdahale32
Faul179 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11118 yedek
G+A / 900.34
Kart2
Kaptan11maçta
2022/23
46
4.012
3
8
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%32 isabet
Kilit pas75
Drible42%65 başarı
İkili kazanılan252%53
Müdahale120
Faul6323 kazanılan
Ofsayt10
İlk 11451 yedek
G+A / 900.25
Kart9
Kaptan1maçta
2020/21
25
1.603
2
3
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%60 isabet
Kilit pas19
Drible15%37 başarı
İkili kazanılan102%44
Müdahale34
Faul2612 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11178 yedek
G+A / 900.28
Kart7
TOPLAM GOL0
İLK 111010 yedek girdi
KART3
FORMA7
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-27%35
- 3-4-2-14%20
- 3-5-1-13%15
- 3-1-4-22%10
- 3-4-1-22%10
- 4-3-32%10
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.12.2025 | SwanseaAC | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.12.2025 | WatfordHC | 2-2 | 78 | – | 6.9 | ||
| 10.12.2025 | Hull CityAC | 2-0 | 96 | – | 6.7 | ||
| 06.12.2025 | PrestonAC | 1-1 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 29.11.2025 | BlackburnHC | 1-1 | 75 | 1 | 6.3 | ||
| 26.11.2025 | Bristol CityHC | 2-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 22.11.2025 | IpswichAC | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.11.2025 | CharltonH | 1-0 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 31.10.2025 | CoventryH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2025 | BirminghamH | 1-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 30.09.2025 | LeicesterA | 1-1 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 27.09.2025 | DerbyH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | NorwichA | 2-3 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 13.09.2025 | QPRHC | 1-3 | 61 | 2 | 7.0 | ||
| 30.08.2025 | MillwallA | 0-2 | 36↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 23.08.2025 | Sheffield WednesdayHC | 2-2 | 96 | 1 | 6.9 | ||
| 16.08.2025 | West BromHC | 2-3 | 96 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 12.08.2025 | Hull CityHC | 3-3 | 99 | 2 | 2 | 8.3 | |
| 09.08.2025 | SouthamptonA | 2-1 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 08.05.2023 | RotherhamHC | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 29.04.2023 | ReadingA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 22.04.2023 | MillwallH | 2-1 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 18.04.2023 | Stoke CityA | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 15.04.2023 | BlackpoolA | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 10.04.2023 | SwanseaH | 0-2 | 79 | 1 | 6.9 | ||
| 07.04.2023 | Sheffield UtdA | 1-0 | 94 | – | 7.9 | ||
| 01.04.2023 | QPRH | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 18.03.2023 | WatfordA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 14.03.2023 | CoventryH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 11.03.2023 | BurnleyA | 3-0 | 38↑ | – | 6.6 | ||
| 07.03.2023 | West BromA | 1-0 | 88 | – | 6.9 | ||
| 04.03.2023 | BirminghamH | 1-1 | 90 | 1 | – | 6.7 | |
| 25.02.2023 | PrestonA | 2-1 | 89 | 1 | 6.3 | ||
| 18.02.2023 | NorwichH | 0-0 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 15.02.2023 | Bristol CityA | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 11.02.2023 | HuddersfieldH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 06.02.2023 | BlackburnA | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.01.2023 | LutonH | 0-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 14.01.2023 | CardiffA | 1-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 02.01.2023 | Hull CityH | 1-4 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 29.12.2022 | SunderlandH | 1-4 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 26.12.2022 | MiddlesbroughA | 4-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.12.2022 | Sheffield UtdH | 1-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 10.12.2022 | MillwallA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 12.11.2022 | BlackpoolH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 08.11.2022 | CoventryA | 2-0 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 05.11.2022 | SwanseaA | 2-2 | 60 | 2 | – | 7.5 | |
| 02.11.2022 | Stoke CityH | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 29.10.2022 | WatfordH | 0-1 | 89 | 1 | 7.0 | ||
| 22.10.2022 | QPRA | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 19.10.2022 | MiddlesbroughH | 1-4 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 15.10.2022 | SunderlandA | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 11.10.2022 | BlackburnH | 1-0 | 89 | – | 6.9 | ||
| 08.10.2022 | CardiffH | 1-3 | 81 | 1 | 6.3 | ||
| 05.10.2022 | Hull CityA | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 01.10.2022 | RotherhamA | 0-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 17.09.2022 | ReadingH | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.09.2022 | HuddersfieldA | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 03.09.2022 | LutonA | 1-2 | 86 | – | 7.3 | ||
| 30.08.2022 | West BromH | 1-1 | 90 | 4 | 7.3 |
ŞUT11
GOL0
xG1.0
xG FARKI-1.0under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası6%55
- Açık oyun3%27
- Korner2%18
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak6%55
- Kafa4%36
- Sağ ayak1%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
- 1-15' 2 %18
- 16-30' 2 %18
- 31-45' 3 %27
- 46-60' 2 %18
- 61-75' 1 %9
- 76-90+' 1 %9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 90 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
League Cup2020 · Stoke City
2sarı · 4 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 973 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.0Championship 2025
PERFORMANS52.9973 dk
KARARVeri yetersiz56/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
72.6
Derinden oyun kurucu
66.7
Box-to-box orta saha
64.7
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 362 oyuncu
Scout skoru
%53
Performans
%80
Dakika
%57
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%80
Dakika
%77
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
69.7
82
85
Müdahale / 90
2.68
3.2
84
Ortalama rating
6.8
7.1
96
Performans skoru
52.9
75
70
İkili mücadele kazanma
53.61
58
92
Pas arası / 90
1.2
2.3
52
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Pierre Lees MelouParis FC · 32
%95
1gol
3asist
57scout
Ligue 1
Felipe CarballoNew York Red Bulls · 29
%74
0gol
1asist
56scout
Major League Soccer
Ezequiel FernándezBayer Leverkusen · 23
%68
0gol
1asist
65scout
€20.00M
Bundesliga
Peter StroudNew York Red Bulls · 23
%66
0gol
3asist
69scout
Major League Soccer
CharlysReggiana · 21
%66
1gol
2asist
67scout
Serie B
Rico PreißingerPreußen Münster · 29
%61
0gol
2asist
65scout
€400K
2. Bundesliga
Tyrese NoslinTelstar · 23
%60
2gol
3asist
64scout
Eredivisie
Nolan BinetBoulogne · 22
%60
0gol
2asist
67scout
€1.20M
Ligue 2
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

