Côte d'Ivoire · Midfielder
Jean-Philippe Gbamin
LİGFriendlies
BU SEZON1G · 1A
Gol10.04 / 90
Asist10.04 / 90
Şut100.36 / 90
Kilit pas140.51 / 90
Başarılı dripling240.87 / 90
Kazanılan ikili1103.97 / 90
Rating6.58
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2025 · 103 defanslar
- Müdahale 1.88 %72
- Pas arası 0.87 %28
- Blok 0.47 %50
- İkili mücadele %52 %21
- Pas isabeti %89 %61
- Faul (az iyi) 0.83 %72
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2493 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Florida Cup2021 · World
🥈
UEFA U19 Championship2013 Lithuania · Europe · 2nd Place
🥈
Ligue 22013/2014 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
GolAsist
2025/26
36
2.522
1
1
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%70 isabet
Kilit pas14
Drible24%77 başarı
İkili kazanılan111%52
Müdahale53
Faul248 kazanılan
İlk 11306 yedek
G+A / 900.07
Kart21
2024/25
17
221
0
0
6.51
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan16%59
Müdahale2
Faul36 kazanılan
İlk 11215 yedek
Kart1
2022/23
32
1.167
0
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
Kilit pas13
Drible12%71 başarı
İkili kazanılan77%53
Müdahale32
Faul2611 kazanılan
İlk 111121 yedek
Kart4
2021/22
16
66
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan5%50
Müdahale1
İlk 11115 yedek
2020/21
1
11
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%33
Müdahale1
TOPLAM GOL21 penaltı
İLK 113642 yedek girdi
KART4
FORMA25
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 1 %50
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-124%38
- 4-3-310%16
- 4-1-4-18%13
- 4-4-1-18%13
- 5-3-27%11
- 3-4-2-16%10
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | NiceA | 0-0 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | LorientH | 0-4 | 76 | – | 7.0 | ||
| 02.05.2026 | MonacoH | 1-2 | 96 | – | 6.6 | ||
| 26.04.2026 | Le HavreA | 4-4 | 18 | – | 6.2 | ||
| 19.04.2026 | Paris FCH | 1-3 | 85 | – | 6.9 | ||
| 10.04.2026 | MarseilleA | 3-1 | 86 | – | 6.0 | ||
| 05.04.2026 | NantesH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.03.2026 | RennesA | 0-0 | 95 | – | 6.6 | ||
| 15.03.2026 | ToulouseH | 3-4 | 92 | 1 | 7.2 | ||
| 08.03.2026 | LensA | 3-0 | 85 | – | 6.9 | ||
| 01.03.2026 | Stade Brestois 29H | 0-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 21.02.2026 | Paris Saint GermainA | 3-0 | 91 | – | 6.5 | ||
| 01.02.2026 | AngersA | 1-0 | 9 | – | 3.0 | ||
| 25.01.2026 | LyonH | 2-5 | 92 | – | 5.3 | ||
| 18.01.2026 | StrasbourgA | 2-1 | 89 | 2 | 6.5 | ||
| 10.01.2026 | EgyptA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.01.2026 | Burkina FasoH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.12.2025 | GabonA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 28.12.2025 | CameroonH | 1-1 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 24.12.2025 | MozambiqueH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2025 | Paris Saint GermainH | 2-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 07.12.2025 | AuxerreA | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.11.2025 | RennesH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 23.11.2025 | Stade Brestois 29A | 3-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 09.11.2025 | NiceH | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 02.11.2025 | NantesA | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 29.10.2025 | LensH | 2-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 26.10.2025 | LilleA | 6-1 | 90 | – | 5.2 | ||
| 19.10.2025 | ToulouseA | 4-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 04.10.2025 | MarseilleH | 0-3 | 21 | – | 6.3 | ||
| 28.09.2025 | Le HavreH | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 21.09.2025 | MonacoA | 5-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 14.09.2025 | AngersH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 8.7 | |
| 31.08.2025 | Paris FCA | 3-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 23.08.2025 | LyonA | 3-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 17.08.2025 | StrasbourgH | 0-1 | 98 | – | 6.3 | ||
| 02.02.2025 | ReimsA | 1-2 | 2↑ | – | – | ||
| 26.01.2025 | LyonH | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 19.01.2025 | Saint EtienneA | 1-1 | 8↑ | 1 | 6.5 | ||
| 10.01.2025 | MonacoH | 2-2 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 04.01.2025 | LilleA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 15.12.2024 | Stade Brestois 29A | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2024 | RennesH | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 30.11.2024 | Paris Saint GermainA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 24.11.2024 | Le HavreH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2024 | LensA | 3-2 | 1↑ | – | – | ||
| 03.11.2024 | MarseilleH | 1-2 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 27.10.2024 | StrasbourgA | 3-1 | 68 | – | 6.2 | ||
| 20.10.2024 | NiceH | 1-1 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 06.10.2024 | LyonA | 2-0 | 65 | – | 6.9 | ||
| 29.09.2024 | Saint EtienneH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.09.2024 | AngersA | 1-1 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 15.09.2024 | ReimsH | 1-2 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 22.05.2023 | Fatih KaragümrükH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2023 | FenerbahceA | 3-1 | 28↑ | 1 | 6.5 | ||
| 08.05.2023 | AnkaragucuH | 2-0 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 29.04.2023 | KonyasporA | 2-1 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 16.04.2023 | BesiktasH | 0-0 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 08.04.2023 | KasimpasaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.03.2023 | Adana DemirsporH | 4-1 | –↑ | – | – |
ŞUT14
GOL1
xG2.0
xG FARKI-1.0under performing
DÖNÜŞÜM%7.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner9%64
- Kontra atak2%14
- Asist sonrası2%14
- Açık oyun1%7
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak9%64
- Sol ayak3%21
- Kafa1%7
- Diğer1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
- 1-15' 2 %14
- 16-30' 1 %7
- 31-45' 1 %7
- 46-60' 4 %29
- 61-75' 2 %14
- 76-90+' 4 %29
AKSİYON HARİTASI2221 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %41
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %42
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %43
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %33
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2221
- Pas1694%79
- Top kazanma153%7
- Uzaklaştırma61%3
- Hava topu40%2
- Faul38%2
- Top teması35%2
- Müdahale35%2
- Çalım34%2
- İkili mücadele30%1
- Pas arası20%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2025 · 102 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
01.2026
Milli takım göreviKadroda yok
1 maç
09.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
08.2023
Kas sakatlığıŞüpheli
3 maç
01.2023
Diz sakatlığıKadroda yok
10 maç
09.2021
Uyluk sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2493 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.0Ligue 1 2025
PERFORMANS46.32493 dk
KARARVeri yetersiz60/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
78.0
Derinden oyun kurucu
76.2
Box-to-box orta saha
73.2
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 263 oyuncu
Scout skoru
%65
Performans
%66
Dakika
%94
Değer / getiri
%29
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%75
Performans
%70
Dakika
%95
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.58
7.1
93
Performans skoru
46.3
75
62
Müdahale / 90
1.88
3.2
59
İkili mücadele kazanma
52.38
58
90
Pas hacmi / 90
63.36
50
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Juan FrancoInstituto Cordoba · 33
%95
0gol
1asist
46scout
Liga Profesional Argentina
Aljoscha KemleinUnion Berlin · 21
%79
0gol
2asist
64scout
€12.00M
Bundesliga
Alpha TouréMetz · 19
%77
0gol
0asist
64scout
Ligue 1
Benjamin StambouliMetz · 35
%74
0gol
0asist
44scout
Ligue 1
Jordan Mendes CorreiaRodez · 22
%73
0gol
2asist
66scout
€2.00M
Ligue 2
Michał KarbownikHertha BSC · 24
%66
0gol
2asist
59scout
2. Bundesliga
Raphael OnyedikaClub Brugge KV · 24
%65
1gol
0asist
57scout
Jupiler Pro League
Carlos ManéKayserispor · 31
%60
0gol
1asist
53scout
€800K
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






