S. Telalović
Germany · Midfielder

S. Telalović

YAŞ26
BOY187
KİLO78
DOĞUM YERİEhingen
LİGDFB Pokal
BU SEZON3G · 0A
Gol20.36 / 90
Asist00.00 / 90
Şut173.08 / 90
Kilit pas61.09 / 90
Başarılı dripling30.54 / 90
Kazanılan ikili376.70 / 90
Rating6.39
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Şut 3.082.18
Kilit pas 1.090.62
Başarılı dripling 0.541.87
Kazanılan ikili 6.705.61
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
2022 0 2023 0 2025 3
GolAsist
2025/26 30 906 3 0 6.49
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
2. BundesligaArminia Bielefeld 17 497 2 0 6.39
2. Bundesliga1. FC Nürnberg 12 289 0 0 6.50
DFB Pokal1. FC Nürnberg 1 120 1 0 6.90
Şut28%36 isabet
Kilit pas8
Drible9%43 başarı
İkili kazanılan59%33
Müdahale5
Faul1513 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 11921 yedek
G+A / 900.3
Kart4
2023/24 37 332 0 0 6.48
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipBlackburn 37 332 0 0 6.48
Şut4%50 isabet
Kilit pas3
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan21%39
Müdahale4
Faul45 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11235 yedek
2022/23 5 21 0 0 6.45
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBorussia Monchengladbach 5 21 0 0 6.45
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan1%14
Faul1
TOPLAM GOL32 penaltı
İLK 1126 yedek girdi
KART2
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %33
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %67
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 6 5-3-2 — 1 7 maç
  • 4-2-3-16%86
  • 5-3-21%14
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 Hertha BSCH 6-1 18 1 1 7.9
08.05.2026 1. FC KaiserslauternA 2-0 14 1 6.2
02.05.2026 VfL BochumH 1-1
25.04.2026 Preußen MünsterA 2-3 9 6.2
18.04.2026 1. FC NürnbergH 1-1 45 1 6.3
10.04.2026 Karlsruher SCA 4-1 75 2 6.2
04.04.2026 SV Darmstadt 98H 2-1 75 1 9 7.0
21.03.2026 SV ElversbergA 3-1
14.03.2026 SC Paderborn 07H 2-2 11 1 6.5
06.03.2026 FC Schalke 04A 1-0 1
28.02.2026 Hannover 96H 0-1 12 6.5
20.02.2026 SpVgg Greuther FürthA 2-1 11 6.3
15.02.2026 1. FC MagdeburgA 0-2
08.02.2026 Eintracht BraunschweigH 3-2 14 6.5
01.02.2026 Dynamo DresdenA 1-1 65 1 5.6
23.01.2026 Holstein KielH 2-2 64 5.9
16.01.2026 Fortuna DüsseldorfA 1-0 83 1 6.0
29.11.2025 1. FC MagdeburgA 3-0 24 6.5
07.11.2025 Dynamo DresdenA 1-2
01.11.2025 Eintracht BraunschweigH 2-1 22 6.3
26.10.2025 1. FC KaiserslauternA 1-1 19 6.7
19.10.2025 Holstein KielH 1-1
03.10.2025 Fortuna DüsseldorfA 2-3
20.09.2025 VfL BochumH 2-1
13.09.2025 Karlsruher SCA 2-1 9 6.3
29.08.2025 SC Paderborn 07H 0-0 76 2 6.3
22.08.2025 Preußen MünsterA 2-1 60 2 7.0
16.08.2025 IllertissenA 3-3 120 1 4 6.9
08.08.2025 SV Darmstadt 98H 0-1 45 2 6.3
02.08.2025 SV ElversbergA 1-0 34 1 6.6
04.05.2024 LeicesterA 0-2
27.04.2024 CoventryH 0-0
21.04.2024 Sheffield WednesdayH 1-3
13.04.2024 LeedsA 0-1 1
06.04.2024 SouthamptonH 0-0
01.04.2024 SunderlandA 1-5
29.03.2024 IpswichH 0-1 8 6.7
16.03.2024 MiddlesbroughA 0-0 2
09.03.2024 PlymouthH 1-1
05.03.2024 MillwallH 1-1
24.02.2024 NorwichH 1-1
20.02.2024 CardiffA 0-0
17.02.2024 PrestonA 2-2
13.02.2024 BirminghamA 1-0 8 1 6.3
10.02.2024 Stoke CityH 3-1 24 6.3
03.02.2024 QPRH 1-2 16 1 6.0
20.01.2024 HuddersfieldH 1-1 20 6.7
13.01.2024 West BromA 4-1
01.01.2024 RotherhamH 2-2 64 1 6.2
29.12.2023 Hull CityA 3-2 68 7.0
26.12.2023 HuddersfieldA 3-0 28 6.3
23.12.2023 WatfordH 1-2
12.12.2023 Bristol CityH 2-1
09.12.2023 LeedsH 0-2
02.12.2023 Sheffield WednesdayA 3-1 11 1 6.6
29.11.2023 BirminghamH 4-2
25.11.2023 Stoke CityA 0-3 1
10.11.2023 PrestonH 1-2
28.10.2023 SwanseaH 0-1
24.10.2023 MillwallA 1-2
ŞUT31
GOL2
xG2.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%6.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.053 90' · xG 0.269 · GOL 74' · xG 0.121 58' · xG 0.053 35' · xG 0.023 45' · xG 0.094 32' · xG 0.075 4' · xG 0.037 90' · xG 0.218 64' · xG 0.123 47' · xG 0.048 · GOL 47' · xG 0.03 43' · xG 0.21 32' · xG 0.056 27' · xG 0.09 26' · xG 0.082 3' · xG 0.148 1' · xG 0.053 90' · xG 0.019 5' · xG 0.045 61' · xG 0.043 40' · xG 0.058 11' · xG 0.109 71' · xG 0.209 52' · xG 0.205 53' · xG 0.027 51' · xG 0.058 58' · xG 0.044 48' · xG 0.045 12' · xG 0.11 77' · xG 0.093
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 14 (%45) Korner — 5 (%16) Kontra atak — 5 (%16) Açık oyun — 3 (%10) Taç sonrası — 2 (%6) Duran top — 2 (%6) 31 şut
  • Asist sonrası14%45
  • Korner5%16
  • Kontra atak5%16
  • Açık oyun3%10
  • Taç sonrası2%6
  • Duran top2%6
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 13 (%42) Kafa — 11 (%35) Sol ayak — 7 (%23) 31 şut
  • Sağ ayak13%42
  • Kafa11%35
  • Sol ayak7%23
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR31 şut
1-15' — 6 16-30' — 2 31-45' — 6 46-60' — 8 61-75' — 4 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 46-60'
  • 1-15' 6 %19
  • 16-30' 2 %6
  • 31-45' 6 %19
  • 46-60' 8 %26
  • 61-75' 4 %13
  • 76-90+' 5 %16
PİYASA DEĞERİ€600K
KAÇIRDIĞI MAÇ2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 72 maç
Arminia Bielefeld 17maç 2025
1. FC Nürnberg 13maç 2025
Blackburn 37maç 2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-10 1. FC Nürnberg Rot-Weiß Essen
2026-06-30 Arminia Bielefeld Nürnberg Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Arminia Bielefeld 1. FC Nürnberg
2026-01-02 1.FC Nuremberg Arm. Bielefeld loan transfer
2025-07-01 SSV Ulm 1846 1.FC Nuremberg €300k
2024-07-10 Blackburn SSV Ulm 1846 ?
2023-09-01 Mönchengladbach Blackburn ?
2023-01-01 M'gladbach II Mönchengladbach -
2022-01-19 FV Illertissen M'gladbach II €50k
2021-07-01 Ehingen-Süd FV Illertissen free transfer
2018-07-01 SGM D.-W. U19 Ehingen-Süd -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2023 Kas sakatlığıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 497 dk

İzlemede: Skor tehdidi yüksek hücumcu

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.52. Bundesliga 2025
PERFORMANS57.1497 dk
KARARVeri yetersiz58/100
ROL UYUMU2025
Bitirici 65.2
Pivot forvet 60.8
İçe kat eden kanat 60.2
Çizgi kanadı 37.3
Pivot forvet 36.3
Bitirici 35.0
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 147 oyuncu
Scout skoru %44
Performans %60
Dakika %45
Değer / getiri %52
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %69
Performans %74
Dakika %65
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Tahmini xG / 90 0.887 0.48 100
Performans skoru 57.1 78 73
Şut / 90 3.08 3.4 91
Gol / 90 0.36 0.65 55
Ortalama rating 6.39 7.15 89
Şut isabeti 41.18 48 86
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam