LİGDFB Pokal
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut42.06 / 90
Kilit pas21.03 / 90
Başarılı dripling10.51 / 90
Kazanılan ikili73.60 / 90
Rating6.34
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.29
Asist
0.000.08
Şut
2.062.78
Kilit pas
1.030.86
Başarılı dripling
0.510.53
Kazanılan ikili
3.603.68
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈
Trophée des ChampionsNone · France · 2nd Place
🥈
Ligue 1None · France · 2nd Place
🥈
Trophée des Champions2018 · France · 2nd Place
🥈
Ligue 12017/2018 · France · 2nd Place
🥈
Trophée des Champions2017 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 9 G+A
GolAsist
2026/27
2
175
0
0
6.34
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas2
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan7%35
Müdahale2
İlk 112
2025/26
31
2.320
7
2
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut75%59 isabet
Kilit pas24
Drible13%41 başarı
İkili kazanılan99%37
Müdahale7
Faul1228 kazanılan
Ofsayt17
İlk 11265 yedek
G+A / 900.35
Kart1
2022/23
14
528
1
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas15
Drible4%27 başarı
İkili kazanılan28%41
Müdahale5
Faul29 kazanılan
İlk 1159 yedek
G+A / 900.34
2021/22
29
1.427
6
3
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%69 isabet
Kilit pas31
Drible20%41 başarı
İkili kazanılan85%45
Müdahale22
Faul1224 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111415 yedek
G+A / 900.57
Kart2
2020/21
29
657
0
1
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%54 isabet
Kilit pas10
Drible14%38 başarı
İkili kazanılan44%46
Müdahale6
Faul610 kazanılan
İlk 11425 yedek
G+A / 900.14
TOPLAM GOL1
İLK 1160 yedek girdi
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-14%67
- 4-4-22%33
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Bayern MünchenH | 0-0 | 89 | 1 | 6.4 | ||
| 30.08.2026 | FC AugsburgA | 3-0 | 86 | 3 | 6.3 | ||
| 17.05.2026 | Eintracht BraunschweigH | 1-0 | 81 | 2 | 5.9 | ||
| 09.05.2026 | 1. FC NürnbergA | 3-0 | 71 | 4 | 6.3 | ||
| 02.05.2026 | Fortuna DüsseldorfH | 1-0 | 82 | 1 | 6.9 | ||
| 26.04.2026 | SC Paderborn 07A | 2-3 | 88 | 4 | 6.0 | ||
| 19.04.2026 | Preußen MünsterH | 4-1 | 90 | 1 | 3 | 6.3 | |
| 12.04.2026 | SV ElversbergA | 1-2 | 90 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 05.04.2026 | Karlsruher SCH | 1-0 | 85 | – | 6.9 | ||
| 21.03.2026 | SV Darmstadt 98A | 1-1 | 79 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 15.03.2026 | Hannover 96H | 2-2 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 06.03.2026 | Arminia BielefeldH | 1-0 | 2↑ | 1 | – | ||
| 21.02.2026 | 1. FC MagdeburgH | 5-3 | 18↑ | 3 | 6.6 | ||
| 15.02.2026 | Holstein KielA | 1-2 | 11↑ | 1 | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | Dynamo DresdenH | 2-2 | 19↑ | 2 | 6.2 | ||
| 17.01.2026 | Hertha BSCA | 0-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.12.2025 | Eintracht BraunschweigA | 2-1 | 90 | 3 | 6.7 | ||
| 14.12.2025 | 1. FC NürnbergH | 1-0 | 90 | 3 | 6.2 | ||
| 05.12.2025 | Fortuna DüsseldorfA | 0-2 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 28.11.2025 | SC Paderborn 07H | 2-1 | 89 | 1 | 1 | 6.2 | |
| 22.11.2025 | Preußen MünsterA | 0-0 | 90 | 5 | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | SV ElversbergH | 1-0 | 90 | 1 | 2 | 6.3 | |
| 01.11.2025 | Karlsruher SCA | 2-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 24.10.2025 | SV Darmstadt 98H | 1-0 | 90 | 1 | 3 | 8.0 | |
| 17.10.2025 | Hannover 96A | 0-3 | 76 | 2 | 2 | 8.2 | |
| 05.10.2025 | Arminia BielefeldA | 1-2 | 69 | 2 | 6.2 | ||
| 26.09.2025 | SpVgg Greuther FürthH | 1-0 | 86 | 3 | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | 1. FC MagdeburgA | 0-2 | 79 | 1 | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | Holstein KielH | 0-1 | 90 | 4 | 6.6 | ||
| 23.08.2025 | VfL BochumH | 2-1 | 89 | 3 | 6.2 | ||
| 17.08.2025 | Lokomotive LeipzigA | 0-1 | 120 | 7 | 7.3 | ||
| 09.08.2025 | 1. FC KaiserslauternA | 1-0 | 90 | 3 | 6.2 | ||
| 01.08.2025 | Hertha BSCH | 2-1 | 77 | 1 | 5 | 7.5 | |
| 12.11.2022 | FC VolendamA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2022 | GroningenH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.10.2022 | HeerenveenA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2022 | Sparta RotterdamH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.10.2022 | PSV EindhovenA | 6-1 | 83 | 1 | 5.9 | ||
| 09.10.2022 | AZ AlkmaarH | 1-2 | 34↑ | 1 | 2 | 7.2 | |
| 02.10.2022 | ExcelsiorA | 0-1 | 22↑ | – | 6.6 | ||
| 16.09.2022 | NEC NijmegenH | 0-0 | 64 | 2 | 7.0 | ||
| 11.09.2022 | VitesseH | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 02.09.2022 | Fortuna SittardA | 3-4 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 28.08.2022 | AjaxH | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 20.08.2022 | EmmenA | 3-2 | 22↑ | – | 6.5 | ||
| 13.08.2022 | CambuurH | 0-0 | 20↑ | – | 7.0 | ||
| 06.08.2022 | WaalwijkA | 2-2 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 22.05.2022 | VitesseA | 3-0 | 50↑ | – | 6.9 | ||
| 19.05.2022 | VitesseH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.05.2022 | Willem IIA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2022 | AZ AlkmaarH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.05.2022 | PEC ZwolleA | 1-1 | 84 | – | 6.6 | ||
| 29.04.2022 | NEC NijmegenH | 1-0 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 24.04.2022 | FeyenoordA | 2-1 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 09.04.2022 | Fortuna SittardH | 1-1 | 21↑ | 1 | 6.6 | ||
| 02.04.2022 | WaalwijkA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 20.03.2022 | GroningenH | 1-3 | 11↑ | – | 7.0 | ||
| 05.03.2022 | GO Ahead EaglesA | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 27.02.2022 | HeerenveenA | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.02.2022 | VitesseH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 6.7 |
ŞUT86
GOL7
xG15.9
xG FARKI-8.9under performing
DÖNÜŞÜM%8.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası44%51
- Kontra atak13%15
- Duran top10%12
- Korner8%9
- Açık oyun7%8
- Taç sonrası4%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak54%63
- Sol ayak20%23
- Kafa12%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR86 şut
- 1-15' 14 %16
- 16-30' 16 %19
- 31-45' 15 %17
- 46-60' 12 %14
- 61-75' 10 %12
- 76-90+' 19 %22
PİYASA DEĞERİ€5.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 105 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-02
Pau FC
→
FC Schalke 04
€2.50m
Pau FC
→
FC Schalke 04
€2.50m
2024-07-01
SM Caen
→
Pau FC
€300k
SM Caen
→
Pau FC
€300k
2024-06-30
Pau FC
→
SM Caen
End of loan
Pau FC
→
SM Caen
End of loan
2023-08-08
SM Caen
→
Pau FC
loan transfer
SM Caen
→
Pau FC
loan transfer
2016-07-01
AS Monaco U17
→
Monaco U19
-
AS Monaco U17
→
Monaco U19
-
2014-07-01
Bretigny Yth.
→
AS Monaco U17
free transfer
Bretigny Yth.
→
AS Monaco U17
free transfer
2012-09-01
FC Etampes Jgd
→
Bretigny Yth.
free transfer
FC Etampes Jgd
→
Bretigny Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2022
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2200 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.12. Bundesliga 2025
PERFORMANS58.62200 dk
KARARVeri yetersiz57/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Bitirici
85.7
Pivot forvet
83.7
İçe kat eden kanat
82.4
Role fit sinyali var ama confidence 93/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 147 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%66
Dakika
%92
Değer / getiri
%4
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%76
Dakika
%95
Değer / getiri
%3
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
58.6
78
75
Tahmini xG / 90
0.606
0.48
100
Şut / 90
2.78
3.4
82
Şut isabeti
60.29
48
100
Dakika güvenliği
100
72
100
İsabetli şut / 90
1.68
1.8
93
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Gift OrbanVerona · 23
%95
7gol
2asist
70scout
Serie A
Agustín ColazoUnion Santa Fe · 25
%86
3gol
1asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Ivan AzónIpswich · 23
%86
5gol
4asist
72scout
Championship
Antonio RaimondoFrosinone · 21
%72
11gol
1asist
75scout
€7.50M
Serie B
Mateo CoronelClub Queretaro · 27
%69
5gol
0asist
59scout
Liga MX
Pedro RaulCeara · 29
%69
11gol
0asist
58scout
Serie A
Goduine KoyalipouAngers · 25
%63
2gol
1asist
56scout
Ligue 1
Leonardo CampanaNew England Revolution · 25
%60
7gol
1asist
68scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
