Antoni Milambo
Netherlands · Midfielder

Antoni Milambo

YAŞ20
BOY179 cm
KİLO68 kg
KULÜPBrentford
DOĞUM YERİRotterdam
LİGPremier League
BU SEZON0G · 0A
Kazanılan ikili48.00 / 90
Rating6.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili 8.004.11
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 EredivisieNone · Netherlands
🏆 KNVB BekerNone · Netherlands
🏆 Super CupNone · Netherlands
🏆 Super Cup2024 · Netherlands
🏆 KNVB Beker2023/2024 · Netherlands
🏆 Eredivisie2022/2023 · Netherlands
🥈 UEFA U17 ChampionshipNone · Europe · 2nd Place
🥈 EredivisieNone · Netherlands · 2nd Place
🥈 Super CupNone · Netherlands · 2nd Place
🥈 UEFA Conference LeagueNone · Europe · 2nd Place
🥈 Eredivisie2023/2024 · Netherlands · 2nd Place
🥈 Super Cup2023 · Netherlands · 2nd Place
🥈 UEFA U17 Championship2022 · Europe · 2nd Place
🥈 UEFA Conference League2021/2022 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 12 G+A
2021 0 2022 0 2023 2 2024 12 2025 0
GolAsist
2025/26 4 45 0 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueBrentford 4 45 0 0 6.60
İkili kazanılan4%100
Müdahale2
İlk 1113 yedek
2024/25 38 2.759 6 6 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieFeyenoord 29 1.994 3 5 6.92
UEFA Champions LeagueFeyenoord 9 765 3 1 7.08
Şut35%34 isabet
Kilit pas33
Drible23%44 başarı
İkili kazanılan123%49
Müdahale50
Faul1936 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11344 yedek
G+A / 900.39
Kart3
2023/24 25 280 1 1 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieFeyenoord 19 234 1 1 6.94
UEFA Champions LeagueFeyenoord 4 35 0 0 6.80
UEFA Europa LeagueFeyenoord 2 11 0 0 6.70
Şut1%100 isabet
Kilit pas8
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan14%54
Müdahale4
Faul25 kazanılan
İlk 11322 yedek
G+A / 900.64
2022/23 8 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieFeyenoord 4 0 0 0
UEFA Europa LeagueFeyenoord 4 0 0 0
2021/22 6 19 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieFeyenoord 4 0 0 0
UEFA Europa Conference LeagueFeyenoord 2 19 0 0 6.70
Kilit pas1
İkili kazanılan1%50
TOPLAM GOL6
İLK 11357 yedek girdi
KART4
FORMA27
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 2 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 1 %17
  • 16-30' 2 %33
  • 31-45' 2 %33
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 22 4-2-3-1 — 14 4-1-4-1 — 4 3-4-3 — 1 41 maç
  • 4-3-322%54
  • 4-2-3-114%34
  • 4-1-4-14%10
  • 3-4-31%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
27.09.2025 Manchester UnitedH 3-1
30.08.2025 SunderlandA 2-1
23.08.2025 Aston VillaH 1-0
17.08.2025 Nottingham ForestA 3-1 45 6.6
18.05.2025 HeerenveenA 2-0 68 6.7
14.05.2025 WaalwijkH 2-0 29 1 6.6
11.05.2025 PSV EindhovenH 2-3 74 1 6.3
03.05.2025 HeraclesA 1-4 83 1 2 7.2
25.04.2025 PEC ZwolleH 4-0 90 1 2 2 8.7
12.04.2025 Fortuna SittardA 0-2 78 1 7.2
05.04.2025 AZ AlkmaarA 0-1 76 6.2
02.04.2025 GroningenH 4-1 65 1 1 6.9
30.03.2025 GO Ahead EaglesH 3-2 70 1 6.6
22.02.2025 Almere City FCH 2-1 78 6.9
18.02.2025 AC MilanA 1-1 90 2 7.2
15.02.2025 NAC BredaA 0-0 90 1 7.0
12.02.2025 AC MilanH 1-0 90 6.6
08.02.2025 Sparta RotterdamH 3-0 28 6.6
02.02.2025 AjaxA 2-1 80 1 6.9
29.01.2025 LilleA 6-1 90 6.2
22.01.2025 Bayern MünchenH 3-0 90 1 7.2
18.01.2025 Willem IIA 1-1 90 1 7.2
12.01.2025 UtrechtH 1-2 71 1 6.9
22.12.2024 PSV EindhovenA 3-0 80 1 6.0
14.12.2024 HeraclesH 5-2 67 6.9
11.12.2024 Sparta PrahaH 4-2 90 3 7.0
07.12.2024 WaalwijkA 2-3 60 1 1 6.6
30.11.2024 Fortuna SittardH 1-1 25 6.7
26.11.2024 Manchester CityA 3-3 68 6.7
23.11.2024 HeerenveenH 3-0 60 6.7
30.10.2024 AjaxH 0-2 80 1 6.5
27.10.2024 UtrechtA 0-2 70 1 7.0
23.10.2024 BenficaA 1-3 90 2 2 8.6
19.10.2024 GO Ahead EaglesA 1-5 74 1 3 7.3
06.10.2024 TwenteH 2-1 89 6.6
02.10.2024 GironaA 2-3 82 1 2 7.2
28.09.2024 NEC NijmegenA 1-1 58 1 6.9
22.09.2024 NAC BredaH 2-0 90 2 7.9
19.09.2024 Bayer LeverkusenH 0-4 75 1 7.0
14.09.2024 GroningenA 2-2 27 6.5
18.08.2024 PEC ZwolleA 1-5 83 1 7.2
10.08.2024 Willem IIH 1-1 61 1 1 8.0
25.04.2024 GO Ahead EaglesA 1-3 45 6.5
07.04.2024 AjaxH 6-0
10.03.2024 HeraclesH 3-0 10 6.7
03.03.2024 PSV EindhovenA 2-2 67 7.2
25.02.2024 Almere City FCA 0-2
22.02.2024 AS RomaA 1-1
18.02.2024 WaalwijkH 1-0 3
15.02.2024 AS RomaH 1-1 11 6.7
11.02.2024 Sparta RotterdamH 2-0 28 6.9
04.02.2024 AZ AlkmaarA 0-1
28.01.2024 TwenteH 0-0
21.01.2024 VitesseA 1-2
14.01.2024 NEC NijmegenH 2-2
13.12.2023 CelticA 2-1
07.12.2023 FC VolendamH 3-1 58 7.2
03.12.2023 PSV EindhovenH 1-2 13 1 6.9
28.11.2023 Atletico MadridH 1-3 26 6.9
25.11.2023 ExcelsiorA 2-4
PİYASA DEĞERİ€20.00M+11.1%
KAÇIRDIĞI MAÇ46
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 81 maç
Brentford 4maç 2025
Feyenoord 77maç 2021–2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01 Feyenoord U21 Feyenoord -
2022-07-01 Feyenoord Feyenoord U21 -
2021-07-01 Feyenoord U18 Feyenoord -
2020-07-01 Feyenoord U17 Feyenoord U18 -
2020-01-01 Feyenoord Youth Feyenoord U17 -
2014-07-01 DEHMusschen Jgd Feyenoord Youth free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026 Diz sakatlığıKadroda yok 32 maç
08.2026 Diz sakatlığıŞüpheli 1 maç
03.2025 DarbeŞüpheli 1 maç
03.2025 DarbeKadroda yok 2 maç
11.2024 HastalıkKadroda yok 2 maç
11.2024 SakatlıkKadroda yok 3 maç
05.2024 SakatlıkŞüpheli 5 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 45 dk

Veri yetersiz: İki yönlü orta saha

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU36.5Premier League 2025
PERFORMANS25.745 dk
KARARVeri yetersiz43/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 40.4
Box-to-box orta saha 24.0
Derinden oyun kurucu 22.6
Role fit sinyali var ama confidence 72/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 254 oyuncu
Scout skoru %29
Performans %29
Dakika %28
Değer / getiri %19
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %36
Performans %34
Dakika %30
Değer / getiri %13
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90 4 3.2 100
Ortalama rating 6.6 7.1 93
İkili mücadele kazanma 100 58 100
Performans skoru 25.7 75 34
Pas hacmi / 90 22 50 44
Pas arası / 90 0 2.3 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam