Italy · Midfielder
Simone Pontisso
LİGCoppa Italia
BU SEZON5G · 7A
Gol50.15 / 90
Asist70.21 / 90
Şut361.06 / 90
Kilit pas702.05 / 90
Başarılı dripling160.47 / 90
Kazanılan ikili1053.08 / 90
Rating7.25
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 109 orta sahalar
- Kilit pas 2.05 %94
- Asist 0.21 %91
- Drible 0.47 %34
- Pas isabeti %89 %96
- Top kapma 1.53 %11
- İkili mücadele %55 %81
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 3066 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
7.
Serie B2025 · Catanzaro · 40 maç
7asist7.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Serie BNone · Italy
🏆
Serie B2016/2017 · Italy
🥈
UEFA U19 ChampionshipNone · Europe · 2nd Place
🥈
UEFA U19 Championship2015/2016 · Europe · 2nd Place
2025/26
42
3.156
5
7
7.24
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%53 isabet
Kilit pas72
Drible16%55 başarı
İkili kazanılan105%55
Müdahale33
Faul2227 kazanılan
Penaltı1
İlk 11393 yedek
G+A / 900.34
Kart7
Kaptan2maçta
TOPLAM GOL0
İLK 1130 yedek girdi
KART1
FORMA20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-12%67
- 4-4-21%33
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ42 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.05.2026 | MonzaA | 0-2 | 45 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 24.05.2026 | MonzaH | 0-2 | 76 | 2 | 7.0 | ||
| 20.05.2026 | PalermoA | 2-0 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 17.05.2026 | PalermoH | 3-0 | 76 | 2 | 6.9 | ||
| 12.05.2026 | AvellinoH | 3-0 | 80 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 08.05.2026 | BariH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.05.2026 | PalermoAC | 3-2 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 25.04.2026 | SpeziaHC | 4-2 | 78 | – | 7.0 | ||
| 14.04.2026 | ModenaH | 2-2 | 85 | 2 | 6.6 | ||
| 11.04.2026 | AvellinoA | 1-1 | 79 | 1 | – | 8.3 | |
| 06.04.2026 | MonzaH | 1-1 | 67 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 21.03.2026 | CesenaA | 3-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 14.03.2026 | PadovaA | 1-3 | 85 | 1 | 7.5 | ||
| 08.03.2026 | EmpoliH | 3-2 | 84 | – | 7.0 | ||
| 04.03.2026 | CarrareseA | 3-3 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 01.03.2026 | FrosinoneH | 2-2 | 68 | 1 | 7.2 | ||
| 21.02.2026 | Virtus EntellaA | 1-3 | 82 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 14.02.2026 | MantovaH | 2-0 | 79 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 10.02.2026 | PescaraA | 0-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 07.02.2026 | ReggianaH | 2-0 | 82 | – | 7.2 | ||
| 31.01.2026 | SudtirolA | 2-1 | 74 | – | 6.7 | ||
| 17.01.2026 | VeneziaA | 3-1 | 87 | – | 6.3 | ||
| 10.01.2026 | FrosinoneA | 2-0 | 62 | – | 6.7 | ||
| 27.12.2025 | CesenaH | 2-0 | 77 | – | 6.9 | ||
| 19.12.2025 | BariA | 1-2 | 81 | 1 | 1 | 9.2 | |
| 13.12.2025 | AvellinoH | 1-0 | 88 | – | 7.7 | ||
| 08.12.2025 | ModenaA | 1-2 | 89 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 29.11.2025 | Virtus EntellaH | 3-2 | 68 | 1 | 1 | 2 | 8.0 |
| 21.11.2025 | PescaraH | 3-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.11.2025 | EmpoliA | 1-0 | 60 | 1 | 6.7 | ||
| 02.11.2025 | VeneziaH | 2-1 | 75 | – | 6.7 | ||
| 29.10.2025 | MantovaA | 1-3 | 32↑ | 2 | 6.9 | ||
| 25.10.2025 | PalermoH | 1-0 | 72 | 1 | 7.9 | ||
| 19.10.2025 | PadovaH | 0-1 | 45 | – | 7.5 | ||
| 04.10.2025 | MonzaA | 2-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 01.10.2025 | SampdoriaA | 0-0 | 61 | 2 | 6.6 | ||
| 26.09.2025 | Juve StabiaH | 2-2 | 84 | 1 | – | 6.9 | |
| 20.09.2025 | ReggianaA | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 13.09.2025 | CarrareseH | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 30.08.2025 | SpeziaA | 0-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 24.08.2025 | SudtirolH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 15.08.2025 | SassuoloA | 1-0 | 90 | – | 6.6 |
ŞUT51
GOL5
xG3.7
xG FARKI+1.3over performing
DÖNÜŞÜM%9.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası30%59
- Serbest vuruş10%20
- Açık oyun7%14
- Taç sonrası2%4
- Duran top1%2
- Penaltı1%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak47%92
- Kafa2%4
- Sol ayak2%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR51 şut
- 1-15' 3 %6
- 16-30' 12 %24
- 31-45' 11 %22
- 46-60' 10 %20
- 61-75' 2 %4
- 76-90+' 13 %25
PİYASA DEĞERİ€1.00M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 42 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-05
Pescara
→
Catanzaro
free transfer
Pescara
→
Catanzaro
free transfer
2022-01-31
LR Vicenza
→
Pescara
free transfer
LR Vicenza
→
Pescara
free transfer
2014-01-01
Udinese Youth
→
Udinese U19
-
Udinese Youth
→
Udinese U19
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3066 dk
Takip listesi: Yaratıcı orta saha
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.4Serie B 2025
PERFORMANS63.63066 dk
KARARİzlemeye değer62/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
87.0
Box-to-box orta saha
86.1
İleri sekiz
84.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 351 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%93
Dakika
%97
Değer / getiri
%29
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%91
Dakika
%99
Değer / getiri
%14
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
60.59
72
84
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
63.6
76
84
Kilit pas / 90
2.05
1.4
100
Ortalama rating
7.25
7.2
100
Asist / 90
0.21
0.2
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Adrián BernabéParma · 24
%95
3gol
1asist
62scout
€15.00M
Serie A
Joshua KimmichBayern München · 30
%93
2gol
8asist
64scout
€35.00M
Bundesliga
Alexis GutiérrezClub America · 25
%81
1gol
2asist
63scout
Liga MX
Davide BaritiVirtus Entella
%73
1gol
2asist
62scout
€200K
Serie B
Nicolò FagioliFiorentina · 24
%69
2gol
3asist
65scout
€16.00M
Serie A
Manuel FusterLas Palmas · 28
%65
7gol
12asist
68scout
€1.50M
Segunda División
Hans VanakenClub Brugge KV · 33
%65
7gol
3asist
55scout
Jupiler Pro League
Declan RiceArsenal · 26
%60
1gol
2asist
56scout
€120.00M
UEFA Champions League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
SPAL