Uruguay · Midfielder
César Alejandro Falletti dos Santos
LİGCoppa Italia
BU SEZON0G · 2A
Asist20.31 / 90
Şut40.63 / 90
Kilit pas233.61 / 90
Başarılı dripling60.94 / 90
Kazanılan ikili294.55 / 90
Rating6.72
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.310.00
Kilit pas
3.611.55
Kazanılan ikili
4.551.55
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
2025/26
29
631
0
2
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas24
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan30%47
Müdahale10
Faul913 kazanılan
İlk 11623 yedek
G+A / 900.29
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 1111 yedek girdi
FORMA7
MAÇ GEÇMİŞİ29 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | FrosinoneA | 5-0 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 01.05.2026 | MonzaH | 3-2 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 25.04.2026 | SudtirolA | 0-3 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 18.04.2026 | AvellinoH | 0-2 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 12.04.2026 | SpeziaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2026 | Virtus EntellaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | ModenaA | 2-1 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 17.03.2026 | CesenaH | 3-0 | 8↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 14.03.2026 | EmpoliA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | Juve StabiaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | VeneziaH | 2-5 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 17.01.2026 | PadovaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.01.2026 | PalermoH | 1-1 | 76 | 1 | 6.3 | ||
| 27.12.2025 | CarrareseA | 0-0 | 58 | – | 6.9 | ||
| 21.12.2025 | EmpoliH | 0-1 | 81 | 2 | 6.7 | ||
| 13.12.2025 | CesenaA | 3-2 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 08.12.2025 | ReggianaH | 0-1 | 20↑ | – | 6.6 | ||
| 29.11.2025 | VeneziaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | SpeziaH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | PadovaH | 1-0 | 25↑ | – | 7.2 | ||
| 02.11.2025 | SampdoriaA | 0-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 29.10.2025 | CatanzaroH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | BariA | 1-0 | 26↑ | – | 7.0 | ||
| 18.10.2025 | SudtirolH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | ModenaH | 1-3 | 66 | 1 | 6.6 | ||
| 14.09.2025 | Virtus EntellaA | 1-0 | 31↑ | – | 7.3 | ||
| 30.08.2025 | PescaraH | 2-1 | 12↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 23.08.2025 | MonzaA | 1-0 | 60 | – | 6.3 | ||
| 16.08.2025 | VeneziaA | 4-0 | 58 | – | 6.2 |
ŞUT6
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası3%50
- Açık oyun2%33
- Serbest vuruş1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %17
- 31-45' 1 %17
- 46-60' 1 %17
- 61-75' 2 %33
- 76-90+' 1 %17
PİYASA DEĞERİ€400K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 29 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-06-30
Bari
→
Cremonese
End of loan
Bari
→
Cremonese
End of loan
2024-01-09
Ternana
→
Cremonese
€400k
Ternana
→
Cremonese
€400k
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 573 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.9Serie B 2025
PERFORMANS79.3573 dk
KARARVeri yetersiz57/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
68.3
Numara 10
68.0
Derinden oyun kurucu
67.2
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 351 oyuncu
Scout skoru
%73
Performans
%100
Dakika
%52
Değer / getiri
%36
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%87
Performans
%99
Dakika
%67
Değer / getiri
%16
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
3.61
1.8
100
Performans skoru
79.3
76
100
Asist / 90
0.31
0.28
100
Ortalama rating
6.72
7.2
93
Müdahale / 90
1.41
1.8
78
Pas hacmi / 90
51.05
52
98
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Alexandru MaximGazişehir Gaziantep · 35
%95
5gol
7asist
69scout
€500K
Süper Lig
Lucas LimaSport Recife · 35
%95
3gol
6asist
63scout
Serie A
Cristian EspinozaSan Jose Earthquakes · 30
%82
4gol
8asist
71scout
Major League Soccer
Martin BaturinaComo · 22
%67
6gol
3asist
81scout
€25K
Serie A
Kang-in LeeParis Saint Germain · 24
%64
3gol
4asist
73scout
€28.00M
Ligue 1
Gabriel SaraGalatasaray · 26
%63
1gol
1asist
57scout
€22.00M
UEFA Champions League
Arda GülerReal Madrid · 20
%61
2gol
4asist
74scout
€90.00M
UEFA Champions League
JosanElche · 36
%60
0gol
3asist
55scout
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
Club Tijuana
US Palermo
Luqueño