Andreaw Gravillon
Guadeloupe · Defender

Andreaw Gravillon

YAŞ27
BOY188 cm
KİLO75 kg
KULÜPPescara
DOĞUM YERİPointe-à-Pitre
BU SEZON0G · 1A
Asist10.06 / 90
Şut150.92 / 90
Kilit pas90.55 / 90
Başarılı dripling110.67 / 90
Kazanılan ikili734.46 / 90
Rating6.50
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 98 defanslar
Müdahale — %25 (1.22) Pas arası — %96 (1.71) Blok — %23 (0.37) İkili mücadele — %16 (%50) Pas isabeti — %24 (%80) Faul (az iyi) — %7 (2.02) 32 ORT. % 25 96 23 16 24 7
  • Müdahale 1.22 %25
  • Pas arası 1.71 %96
  • Blok 0.37 %23
  • İkili mücadele %50 %16
  • Pas isabeti %80 %24
  • Faul (az iyi) 2.02 %7
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1472 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈 Serie A2019/2020 · Italy · 2nd Place
🥈 UEFA Europa League2019/2020 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 3 G+A
2020 3 2021 0 2022 0 2023 2 2024 2 2025 1
GolAsist
2025/26 32 1.472 0 1 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie BPescara 32 1.472 0 1 6.50
Şut15%40 isabet
Kilit pas9
Drible11%65 başarı
İkili kazanılan73%50
Müdahale20
Faul3314 kazanılan
İlk 111517 yedek
G+A / 900.06
Kart6
2024/25 8 720 2 0 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigAdana Demirspor 8 720 2 0 6.79
Şut9%56 isabet
Kilit pas5
Drible7%64 başarı
İkili kazanılan26%59
Müdahale4
Faul17 kazanılan
Penaltı1
İlk 118
G+A / 900.25
2023/24 36 3.066 2 0 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigAdana Demirspor 33 2.766 2 0 6.87
UEFA Europa Conference LeagueAdana Demirspor 3 300 0 0 6.73
Şut13%23 isabet
Kilit pas9
Drible20%77 başarı
İkili kazanılan118%55
Müdahale42
Faul2525 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11342 yedek
G+A / 900.06
Kart6
2022/23 35 1.363 0 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Reims 17 1.044 0 0 6.79
Serie ATorino 18 319 0 0 6.63
Şut7%14 isabet
Kilit pas3
Drible8%67 başarı
İkili kazanılan61%51
Müdahale19
Faul2715 kazanılan
İlk 111619 yedek
Kart5
2021/22 26 2.141 0 0 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Reims 26 2.141 0 0 6.78
Şut12%33 isabet
Kilit pas10
Drible5%45 başarı
İkili kazanılan91%51
Müdahale33
Faul3521 kazanılan
İlk 11242 yedek
Kart92
2020/21 30 2.274 1 2 6.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lorient 30 2.274 1 2 6.84
Şut12%33 isabet
Kilit pas8
Drible7%88 başarı
İkili kazanılan122%58
Müdahale26
Faul1836 kazanılan
İlk 11264 yedek
G+A / 900.12
Kart31
TOPLAM GOL51 penaltı
İLK 116024 yedek girdi
KART21
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %20
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %20
  • 61-75' 1 %20
  • 76-90+' 2 %40
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 21 4-2-3-1 — 13 3-4-1-2 — 11 5-3-2 — 9 3-5-2 — 7 4-3-3 — 6 67 maç
  • 3-4-2-121%31
  • 4-2-3-113%19
  • 3-4-1-211%16
  • 5-3-29%13
  • 3-5-27%10
  • 4-3-36%9
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 E. Le FéeE. Le Fée 1 A. KurtulanA. Kurtulan Gravillon 2
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 L. AbergelL. Abergel 1 Q. BoisgardQ. Boisgard Gravillon 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
08.05.2026 SpeziaH 1-1
01.05.2026 PadovaA 1-0
25.04.2026 Juve StabiaH 1-1
19.04.2026 CarrareseA 2-2 24 6.7
11.04.2026 SampdoriaH 1-2 11 6.0
06.04.2026 ReggianaA 1-3 11 6.6
22.03.2026 EmpoliA 4-2 8 1 6.7
18.03.2026 Virtus EntellaH 3-0 30 6.9
15.03.2026 SudtirolA 0-0 72 7.3
08.03.2026 BariH 4-0 90 7.0
04.03.2026 FrosinoneA 2-2 23 6.2
21.02.2026 VeneziaA 3-2 81 5.3
15.02.2026 AvellinoA 0-1 12 6.7
10.02.2026 CatanzaroH 0-2 90 2 6.0
06.02.2026 CesenaA 2-0 78 6.5
31.01.2026 MantovaH 2-2 90 1 6.7
24.01.2026 MonzaA 3-0 90 2 6.3
18.01.2026 ModenaH 0-2 90 2 6.7
27.12.2025 SpeziaA 2-1 90 1 6.2
20.12.2025 ReggianaH 2-1 90 3 7.3
14.12.2025 FrosinoneH 1-2 90 1 6.6
08.12.2025 BariA 1-1 90 2 6.7
29.11.2025 PadovaH 0-1 90 1 6.9
21.11.2025 CatanzaroA 3-3 90 6.2
09.11.2025 MonzaH 0-2
01.11.2025 PalermoA 5-0
28.10.2025 AvellinoH 1-1
25.10.2025 Virtus EntellaA 1-1 13 6.5
18.10.2025 CarrareseH 2-2 74 6.7
05.10.2025 SampdoriaA 4-1
01.10.2025 SudtirolH 1-1
28.09.2025 ModenaA 2-1 45 5.2
06.10.2024 SamsunsporH 1-3 90 2 6.7
29.09.2024 BB BodrumsporA 3-1 90 1 3 7.7
22.09.2024 AlanyasporH 0-2 90 6.3
16.09.2024 AntalyasporA 2-1 90 6.9
31.08.2024 GalatasarayH 1-5 90 1 3 7.2
25.08.2024 KasimpasaA 2-2 90 6.3
17.08.2024 RizesporH 1-2 90 1 6.2
10.08.2024 FenerbahceA 1-0 90 7.0
26.05.2024 Istanbul BasaksehirH 2-6 90 5.6
17.05.2024 AntalyasporA 2-1 90 7.0
12.05.2024 Gazişehir GaziantepH 1-6 90 5.7
26.04.2024 GalatasarayH 0-3 90 6.9
20.04.2024 SamsunsporA 1-1 90 7.3
13.04.2024 KayserisporH 0-0 90 6.9
03.04.2024 FenerbahceA 4-2 90 6.2
16.03.2024 SivassporH 4-1 90 1 6.9
09.03.2024 KonyasporA 2-2 90 7.2
04.03.2024 Fatih KaragümrükH 1-0 90 7.2
25.02.2024 TrabzonsporA 1-0 90 1 6.9
18.02.2024 AlanyasporA 3-3 90 6.6
09.02.2024 KasimpasaH 1-3 90 6.3
04.02.2024 PendiksporA 2-1 90 1 8.0
27.01.2024 HataysporH 0-1 90 2 7.2
23.01.2024 BesiktasA 0-0 90 7.0
20.01.2024 AnkaragucuH 1-1 90 1 6.9
13.01.2024 RizesporA 1-0 90 1 6.9
10.01.2024 İstanbulsporH 2-2 90 1 2 7.5
06.01.2024 Istanbul BasaksehirA 0-0 12 6.2
ŞUT22
GOL0
xG0.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
86' · xG 0.017 85' · xG 0.031 33' · xG 0.022 30' · xG 0.025 90' · xG 0.046 67' · xG 0.016 22' · xG 0.019 90' · xG 0.02 88' · xG 0.022 82' · xG 0.016 45' · xG 0.03 37' · xG 0.018 82' · xG 0.022 45' · xG 0.057 44' · xG 0.012 33' · xG 0.096 27' · xG 0.026 54' · xG 0.026 90' · xG 0.035 53' · xG 0.058 43' · xG 0.015 23' · xG 0.097
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 11 (%50) Korner — 4 (%18) Açık oyun — 3 (%14) Taç sonrası — 2 (%9) Duran top — 2 (%9) 22 şut
  • Asist sonrası11%50
  • Korner4%18
  • Açık oyun3%14
  • Taç sonrası2%9
  • Duran top2%9
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 15 (%68) Sol ayak — 4 (%18) Kafa — 3 (%14) 22 şut
  • Sağ ayak15%68
  • Sol ayak4%18
  • Kafa3%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR22 şut
1-15' — 0 16-30' — 4 31-45' — 7 46-60' — 2 61-75' — 1 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 4 %18
  • 31-45' 7 %32
  • 46-60' 2 %9
  • 61-75' 1 %5
  • 76-90+' 8 %36
PİYASA DEĞERİ€1.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ41
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2025 · 167 maç
Pescara 32maç 2025
Adana Demirspor 44maç 2023–2024
Reims 43maç 2021–2022
Torino 18maç 2022
Guadeloupe 2022
Lorient 30maç 2020
Ascoli 2019
Inter 2015–2016
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-21 Reims Adana Demirspor
2023-07-21 Stade Reims Adana Demirspor €2.50m
2023-06-30 Torino Stade Reims End of loan
2023-01-31 Stade Reims Torino Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€400k</i>
2023-01-31 Reims Torino
2022-07-01 Inter Stade Reims €3.00m
2022-06-30 Stade Reims Inter End of loan
2022-06-10 Inter Reims € 3.5M
2021-07-14 Inter Reims
2021-07-14 Inter Stade Reims loan transfer
2021-06-30 FC Lorient Inter End of loan
2020-09-25 Inter Lorient
2020-08-31 Sassuolo Inter End of loan
2020-08-30 Ascoli Sassuolo End of loan
2019-09-02 Sassuolo Ascoli loan transfer
2019-07-17 Inter Sassuolo Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€1.00m</i>
2019-06-30 Pescara Inter End of loan
2019-01-30 Inter Pescara loan transfer
2019-01-29 Inter Pescara
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025 Diz sakatlığıKadroda yok 22 maç
05.2024 Sarı kart cezasıKadroda yok 2 maç
12.2023 Kas sakatlığıKadroda yok 3 maç
11.2022 SakatlıkKadroda yok 12 maç
10.2021 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
05.2021 Kasık sakatlığıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 UEFA Europa Conference League2023 · Adana Demirspor 1kırmızı · 5 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1472 dk

Takip listesi: Agresif savunma profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.7Serie B 2025
PERFORMANS59.31472 dk
KARARİzlemeye değer62/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek 77.3
Klasik stoper 76.2
Ayağı iyi stoper 75.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 212 oyuncu
Scout skoru %77
Performans %61
Dakika %65
Değer / getiri %29
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %91
Performans %61
Dakika %80
Değer / getiri %15
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Performans skoru 59.3 74 80
Pas hacmi / 90 35.34 42 84
Pas arası / 90 1.71 1.9 90
İkili mücadele kazanma 50.34 58 87
Müdahale / 90 1.22 3 41
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam