M. de Haan
Netherlands · Midfielder

M. de Haan

YAŞ22
BOY180
KİLO74
DOĞUM YERİMonnickendam
LİGEredivisie
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut31.14 / 90
Kilit pas41.52 / 90
Kazanılan ikili93.42 / 90
Rating6.67
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Eerste DivisieNone · Netherlands
🏆 Eerste Divisie2024/2025 · Netherlands
🥈 Eerste DivisieNone · Netherlands · 2nd Place
🥈 Eerste Divisie2021/2022 · Netherlands · 2nd Place
2025/26 6 273 0 0 6.64
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieAlmere City FC 3 237 0 0 6.67
EredivisieFC Volendam 3 36 0 0 6.50
Şut3%67 isabet
Kilit pas4
İkili kazanılan9%41
Müdahale3
Faul13 kazanılan
İlk 1133 yedek
2023/24 28 2.180 3 0 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieFC Volendam 28 2.180 3 0 6.71
Şut32%31 isabet
Kilit pas12
Drible11%61 başarı
İkili kazanılan84%42
Müdahale49
Faul2711 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11262 yedek
G+A / 900.12
Kart3
TOPLAM GOL0
İLK 1123 yedek girdi
FORMA8
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 4 4-3-3 — 1 5 maç
  • 4-2-3-14%80
  • 4-3-31%20
MAÇ GEÇMİŞİ34 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
06.05.2026 De GraafschapH 3-1 85 1 6.3
02.05.2026 Den BoschH 3-0 64 6.7
29.04.2026 Den BoschA 2-3 88 2 7.0
23.08.2025 TelstarA 2-2
17.08.2025 AZ AlkmaarH 2-2 17 6.3
09.08.2025 HeerenveenA 1-1 19 6.7
19.05.2024 GO Ahead EaglesH 1-2
12.05.2024 TwenteA 7-2 45 1 6.2
05.05.2024 AjaxH 1-4 66 1 6.2
28.04.2024 Sparta RotterdamA 1-0 26 6.2
17.03.2024 AZ AlkmaarH 0-4 90 1 6.7
10.03.2024 PEC ZwolleA 1-1 90 2 6.9
01.03.2024 NEC NijmegenH 2-5 90 1 6.3
25.02.2024 HeerenveenH 0-4 74 2 7.2
18.02.2024 VitesseA 1-1 90 1 6.9
11.02.2024 PSV EindhovenH 1-5 90 6.0
04.02.2024 UtrechtA 4-2 68 6.2
28.01.2024 Fortuna SittardH 0-1 83 3 6.6
20.01.2024 HeraclesA 1-1 90 2 7.2
14.01.2024 Almere City FCH 0-1 90 6.2
16.12.2023 HeerenveenA 1-2 85 6.2
07.12.2023 FeyenoordA 3-1 90 6.9
02.12.2023 PEC ZwolleH 0-5 82 1 6.3
26.11.2023 AZ AlkmaarA 3-0 90 6.9
12.11.2023 Sparta RotterdamH 1-4 90 1 5 7.6
05.11.2023 NEC NijmegenA 3-3 90 1 5 7.9
02.11.2023 AjaxA 2-0 63 1 6.6
29.10.2023 ExcelsiorH 3-1 89 1 2 7.9
21.10.2023 WaalwijkA 2-1 90 1 6.3
06.10.2023 UtrechtH 1-0 90 1 7.0
30.09.2023 PSV EindhovenA 3-1 90 6.3
23.09.2023 HeraclesH 2-2 90 1 6.9
16.09.2023 Fortuna SittardA 3-1 79 6.9
03.09.2023 TwenteH 0-2 70 1 6.7
ŞUT9
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
18' · xG 0.0 90' · xG 0.0 62' · xG 0.0 · GOL 18' · xG 0.0 69' · xG 0.0 50' · xG 0.0 44' · xG 0.0 81' · xG 0.0 26' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 8 (%89) Açık oyun — 1 (%11) 9 şut
  • Asist sonrası8%89
  • Açık oyun1%11
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 7 (%78) Sol ayak — 2 (%22) 9 şut
  • Sağ ayak7%78
  • Sol ayak2%22
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR9 şut
1-15' — 0 16-30' — 3 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 2 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 3 %33
  • 31-45' 1 %11
  • 46-60' 1 %11
  • 61-75' 2 %22
  • 76-90+' 2 %22
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 237 dk

Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU42.6Eredivisie 2025
PERFORMANS33.8237 dk
KARARVeri yetersiz45/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu 37.1
Top kapan ön libero 33.7
İleri sekiz 29.7
Top kapan ön libero 26.0
Derinden oyun kurucu 22.3
Numara 10 11.6
Role fit sinyali var ama confidence 62/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 283 oyuncu
Scout skoru %40
Performans %43
Dakika %50
Değer / getiri %20
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %49
Performans %47
Dakika %54
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 1.52 1.4 100
Pas hacmi / 90 35.7 72 50
Ortalama rating 6.67 7.2 93
Performans skoru 33.8 76 44
Müdahale / 90 1.14 2 57
Pas arası / 90 0.38 1.6 24
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam