Portugal · Midfielder
André Filipe Ferreira Lacximicant
LİGPrimeira Liga
BU SEZON0G · 0A
Şut72.21 / 90
Kilit pas41.26 / 90
Başarılı dripling41.26 / 90
Kazanılan ikili185.68 / 90
Rating6.78
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2026 · 76 orta sahalar
- Kilit pas 1.26 %69
- Asist 0.00 %0
- Drible 1.26 %79
- Pas isabeti %77 %17
- Top kapma 0.95 %9
- İkili mücadele %62 %85
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 285 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
4
285
0
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%71 isabet
Kilit pas4
Drible4%100 başarı
İkili kazanılan18%62
Müdahale3
Faul15 kazanılan
Ofsayt1
İlk 114
2025/26
22
1.218
3
2
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%52 isabet
Kilit pas11
Drible5%31 başarı
İkili kazanılan63%42
Müdahale15
Faul2319 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111210 yedek
G+A / 900.37
Kart4
2024/25
33
1.000
5
3
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%52 isabet
Kilit pas7
Drible10%29 başarı
İkili kazanılan59%33
Müdahale6
Faul3020 kazanılan
Ofsayt6
İlk 111122 yedek
G+A / 900.72
Kart4
2023/24
14
216
1
1
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas3
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan16%33
Müdahale4
Faul74 kazanılan
İlk 11113 yedek
G+A / 900.83
TOPLAM GOL5
İLK 112731 yedek girdi
KART8
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 2 %40
- 31-45' 1 %20
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-321%38
- 3-4-2-114%25
- 4-3-312%22
- 4-2-3-13%5
- 4-4-23%5
- 3-5-22%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | BenficaA | 2-1 | 71 | 1 | 7.2 | ||
| 22.08.2026 | Rio AveH | 0-2 | 85 | 1 | 6.9 | ||
| 16.08.2026 | NacionalA | 2-0 | 63 | 2 | 6.3 | ||
| 07.08.2026 | FamalicaoH | 1-1 | 66 | 3 | 6.7 | ||
| 16.05.2026 | BenficaH | 1-3 | 68 | 3 | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | AlvercaA | 1-1 | 45↑ | 1 | 1 | 7.6 | |
| 03.05.2026 | SC BragaA | 1-1 | 34↑ | – | 6.7 | ||
| 12.04.2026 | FC PortoH | 1-3 | 71 | 2 | 6.6 | ||
| 06.04.2026 | AroucaA | 3-2 | 74 | 1 | 2 | 6.5 | |
| 22.03.2026 | Rio AveH | 1-2 | 51↑ | 1 | 6.5 | ||
| 15.03.2026 | NacionalA | 0-1 | 31↑ | – | 6.2 | ||
| 19.12.2025 | SC BragaH | 1-0 | 78 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 14.12.2025 | FamalicaoA | 4-0 | 90 | 5 | 6.6 | ||
| 07.12.2025 | MoreirenseH | 3-3 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 30.11.2025 | FC PortoA | 1-0 | 75 | – | 6.5 | ||
| 07.11.2025 | AroucaH | 4-3 | 71 | 1 | 6.6 | ||
| 01.11.2025 | Rio AveA | 0-4 | 90 | 1 | 3 | 6.5 | |
| 26.10.2025 | NacionalH | 1-1 | 72 | – | 6.9 | ||
| 03.10.2025 | Casa PiaA | 2-2 | 45↑ | 1 | 6.7 | ||
| 27.09.2025 | Sporting CPH | 0-1 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 21.09.2025 | GIL VicenteA | 2-0 | 9↑ | 1 | 6.5 | ||
| 13.09.2025 | AVSH | 3-1 | 19↑ | 2 | 6.2 | ||
| 06.09.2025 | Santa ClaraH | 0-1 | 65 | 3 | 6.3 | ||
| 31.08.2025 | TondelaA | 2-2 | 67 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 16.08.2025 | GuimaraesA | 3-2 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 11.08.2025 | EstrelaH | 1-1 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 17.05.2025 | EstrelaH | 4-0 | 62 | 1 | 1 | 2 | 8.2 |
| 11.05.2025 | MoreirenseA | 2-2 | 32↑ | – | 6.3 | ||
| 03.05.2025 | BenficaH | 1-2 | 71 | 1 | 6.6 | ||
| 29.04.2025 | Casa PiaA | 1-3 | 70 | 2 | 6.3 | ||
| 19.04.2025 | SC BragaH | 0-2 | 64 | 1 | 6.3 | ||
| 12.04.2025 | FamalicaoA | 3-0 | 69 | 2 | 6.7 | ||
| 04.04.2025 | AVSA | 0-3 | 61 | 3 | 4 | 9.5 | |
| 30.03.2025 | FC PortoH | 1-2 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 16.03.2025 | AroucaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2025 | FarenseH | 2-2 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 03.03.2025 | Sporting CPA | 3-1 | 24↑ | – | 6.2 | ||
| 22.02.2025 | Rio AveH | 2-1 | 19↑ | – | 6.0 | ||
| 15.02.2025 | NacionalA | 2-2 | 55 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 09.02.2025 | BoavistaH | 2-1 | 13↑ | 3 | 7.2 | ||
| 01.02.2025 | GIL VicenteA | 1-2 | 68 | 1 | 6.3 | ||
| 26.01.2025 | GuimaraesH | 1-0 | 64 | 1 | 6.3 | ||
| 18.01.2025 | Santa ClaraA | 2-3 | 63 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 05.01.2025 | EstrelaA | 2-4 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 28.12.2024 | MoreirenseH | 2-2 | 8↑ | 1 | 6.2 | ||
| 23.12.2024 | BenficaA | 3-0 | 21↑ | 2 | 6.2 | ||
| 15.12.2024 | Casa PiaH | 0-2 | 22↑ | 2 | 6.9 | ||
| 06.12.2024 | SC BragaA | 2-2 | 18↑ | 1 | 2 | 6.6 | |
| 01.12.2024 | FamalicaoH | 2-1 | 15↑ | – | 6.9 | ||
| 09.11.2024 | AVSH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2024 | FC PortoA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2024 | FarenseA | 1-0 | 31↑ | – | 6.5 | ||
| 27.09.2024 | Sporting CPH | 0-3 | 18↑ | 2 | 7.3 | ||
| 21.09.2024 | Rio AveA | 2-2 | 63 | 1 | 6.3 | ||
| 15.09.2024 | NacionalH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2024 | BoavistaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2024 | GIL VicenteH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.08.2024 | GuimaraesA | 1-0 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 11.08.2024 | Santa ClaraH | 1-4 | 13↑ | – | 6.2 | ||
| 17.05.2024 | FamalicaoA | 1-2 | 68 | 1 | 6.3 |
ŞUT46
GOL3
xG4.6
xG FARKI-1.6under performing
DÖNÜŞÜM%6.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası34%74
- Kontra atak5%11
- Korner3%7
- Taç sonrası2%4
- Açık oyun1%2
- Duran top1%2
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak36%78
- Kafa7%15
- Sağ ayak3%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR46 şut
- 1-15' 7 %15
- 16-30' 8 %17
- 31-45' 11 %24
- 46-60' 8 %17
- 61-75' 5 %11
- 76-90+' 7 %15
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 73 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-25
Braga B
→
Estoril
free transfer
Braga B
→
Estoril
free transfer
2022-07-01
Braga U23
→
Braga B
-
Braga U23
→
Braga B
-
2021-07-01
Leixões U23
→
Braga U23
€300k
Leixões U23
→
Braga U23
€300k
2020-07-01
Viseu U19
→
Leixões U23
free transfer
Viseu U19
→
Leixões U23
free transfer
2018-07-01
Tondela Sub-17
→
Viseu U19
free transfer
Tondela Sub-17
→
Viseu U19
free transfer
2016-07-01
Tondela Y15
→
Tondela Sub-17
-
Tondela Y15
→
Tondela Sub-17
-
2016-01-01
Sacavenense S15
→
Tondela Y15
?
Sacavenense S15
→
Tondela Y15
?
2014-07-01
Sacavenense F.
→
Sacavenense S15
-
Sacavenense F.
→
Sacavenense S15
-
2013-07-01
Loures Youth
→
Sacavenense F.
?
Loures Youth
→
Sacavenense F.
?
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1218 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.0Primeira Liga 2025
PERFORMANS56.11218 dk
KARARİzlemeye değer66/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
78.3
Pivot forvet
73.7
İçe kat eden kanat
71.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 177 oyuncu
Scout skoru
%86
Performans
%76
Dakika
%77
Değer / getiri
%14
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%73
Dakika
%83
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.65
7.15
93
Performans skoru
56.1
76
74
Şut / 90
2.44
3
81
Müdahale / 90
1.11
1.4
79
İkili mücadele kazanma
41.72
50
83
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mauro MéndezBanfield · 26
%95
3gol
2asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Miguel de la FuenteLeganes · 26
%87
2gol
0asist
54scout
€3.00M
Segunda División
Raúl JiménezFulham · 34
%83
8gol
3asist
58scout
€4.00M
Premier League
Patson DakaLeicester · 27
%69
5gol
4asist
63scout
€5.00M
Championship
RômuloRB Leipzig · 23
%63
9gol
4asist
73scout
Bundesliga
Noah Jean HolmBrann · 24
%63
2gol
1asist
54scout
UEFA Europa League
Dorian HanzaViborg · 24
%61
3gol
1asist
59scout
Superliga
Álex MillánLeganes · 26
%60
7gol
1asist
69scout
€2.00M
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
