LİGCoppa Italia
BU SEZON1G · 1A
Gol10.09 / 90
Asist10.09 / 90
Şut80.70 / 90
Kilit pas121.05 / 90
Başarılı dripling161.40 / 90
Kazanılan ikili726.32 / 90
Rating6.43
2025/26
30
1.026
1
1
6.43
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%62 isabet
Kilit pas12
Drible16%47 başarı
İkili kazanılan72%40
Müdahale6
Faul1926 kazanılan
Ofsayt6
İlk 111218 yedek
G+A / 900.18
Kart11
TOPLAM GOL22 penaltı
İLK 1104 yedek girdi
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-32%50
- 3-4-1-21%25
- 3-5-21%25
MAÇ GEÇMİŞİ30 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2026 | CatanzaroA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.05.2026 | ModenaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.05.2026 | EmpoliA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.04.2026 | BariH | 2-0 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 18.04.2026 | MantovaA | 0-2 | 14↑ | – | 6.2 | ||
| 11.04.2026 | CatanzaroH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | PalermoA | 2-0 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 22.03.2026 | SampdoriaA | 2-1 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 18.03.2026 | SudtirolH | 3-2 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 15.03.2026 | Virtus EntellaA | 1-2 | 58 | – | 6.6 | ||
| 03.03.2026 | VeneziaA | 4-0 | 34 | 1 | 5.2 | ||
| 28.02.2026 | Juve StabiaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | ReggianaA | 1-1 | 45↑ | 1 | 6.3 | ||
| 15.02.2026 | PescaraH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.02.2026 | FrosinoneH | 1-3 | 68 | – | 6.3 | ||
| 08.02.2026 | MonzaA | 2-1 | 25↑ | – | 6.2 | ||
| 31.01.2026 | CesenaH | 3-1 | 20↑ | 1 | 6.7 | ||
| 24.01.2026 | SpeziaA | 1-0 | 80 | – | 6.5 | ||
| 17.01.2026 | CarrareseH | 1-2 | 45 | 1 | – | 6.9 | |
| 10.01.2026 | SampdoriaH | 2-1 | 65 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 27.12.2025 | BariA | 1-1 | 59 | – | 6.2 | ||
| 20.12.2025 | PalermoH | 2-2 | 73 | 1 | 6.3 | ||
| 13.12.2025 | CatanzaroA | 1-0 | 63 | 1 | 6.3 | ||
| 08.12.2025 | VeneziaH | 1-1 | 73 | – | 6.7 | ||
| 29.11.2025 | SudtirolA | 0-1 | 68 | – | 6.7 | ||
| 22.11.2025 | EmpoliH | 0-3 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | CesenaA | 3-0 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 01.11.2025 | ReggianaH | 4-3 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 28.10.2025 | PescaraA | 1-1 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 25.10.2025 | SpeziaH | 0-4 | 14↑ | – | 6.3 |
ŞUT18
GOL1
xG2.6
xG FARKI-1.6under performing
DÖNÜŞÜM%5.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%56
- Açık oyun4%22
- Serbest vuruş2%11
- Kontra atak2%11
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak12%67
- Sol ayak4%22
- Kafa2%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
- 1-15' 1 %6
- 16-30' 2 %11
- 31-45' 2 %11
- 46-60' 3 %17
- 61-75' 4 %22
- 76-90+' 6 %33
PİYASA DEĞERİ€1.20M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 30 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-08-08
Sampdoria
→
Avellino
loan transfer
Sampdoria
→
Avellino
loan transfer
2025-07-01
Cosenza
→
Sampdoria
€3.58m
Cosenza
→
Sampdoria
€3.58m
2025-06-30
Sampdoria
→
Cosenza
End of loan
Sampdoria
→
Cosenza
End of loan
2024-08-01
Cosenza
→
Sampdoria
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€1.00m</i>
Cosenza
→
Sampdoria
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€1.00m</i>
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1026 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.4Serie B 2025
PERFORMANS38.11026 dk
KARARUygun değil47/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
66.1
Çizgi kanadı
63.9
Baskıcı forvet
60.1
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 150 oyuncu
Scout skoru
%40
Performans
%37
Dakika
%65
Değer / getiri
%21
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%53
Dakika
%79
Değer / getiri
%8
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
76.8
76
100
Ortalama rating
6.43
7.2
89
Performans skoru
38.1
76
50
Kilit pas / 90
1.05
1.6
66
Pas hacmi / 90
24.47
34
72
Başarılı drible / 90
1.4
1.1
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Adrián KaprálikHolstein Kiel · 23
%95
4gol
3asist
68scout
€1.20M
2. Bundesliga
Cédric NuozziAlverca · 19
%87
1gol
0asist
56scout
Primeira Liga
Santiago SalleSan Martin S.J. · 21
%83
1gol
1asist
53scout
Liga Profesional Argentina
Arnaut DanjumaValencia · 28
%72
3gol
2asist
56scout
La Liga
Tunde AkinsolaAVS · 22
%69
1gol
3asist
59scout
Primeira Liga
Karlan GrantWest Brom · 28
%68
4gol
0asist
54scout
Championship
Aly MalléSivasspor · 27
%61
0gol
1asist
46scout
1. Lig
DuduMazatlán · 26
%60
1gol
3asist
53scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
Palermo
Salernitana