Deyovaisio Zeefuik
Netherlands · Attacker

Deyovaisio Zeefuik

YAŞ21
BOY197
KİLO80
DOĞUM YERİAmsterdam
LİGEredivisie
BU SEZON3G · 1A
Gol30.71 / 90
Asist10.24 / 90
Şut71.67 / 90
Kilit pas51.19 / 90
Başarılı dripling20.48 / 90
Kazanılan ikili307.14 / 90
Rating7.25
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 36 forvetler
Gol — %86 (0.71) Şut — %40 (1.7) Asist — %51 (0.24) Kilit pas — %54 (1.19) Drible — %46 (0.48) İkili mücadele — %37 (%42) 52 ORT. % 86 40 51 54 46 37
  • Gol 0.71 %86
  • Şut 1.7 %40
  • Asist 0.24 %51
  • Kilit pas 1.19 %54
  • Drible 0.48 %46
  • İkili mücadele %42 %37
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 378 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 5 G+A
2020 0 2022 2 2023 5 2024 0 2025 3 2026 4
GolAsist
2026/27 5 378 3 1 7.25
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieFortuna Sittard 5 378 3 1 7.25
Şut7%57 isabet
Kilit pas5
Drible2%15 başarı
İkili kazanılan30%42
Müdahale2
Faul99 kazanılan
Ofsayt2
İlk 115
G+A / 900.95
Kart1
2025/26 35 1.237 3 0 6.66
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieHeracles 16 1.049 2 0 6.66
EredivisieAZ Alkmaar 12 118 0 0 6.41
UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar 7 70 1 0 7.10
Şut31%35 isabet
Kilit pas8
Drible17%47 başarı
İkili kazanılan94%40
Müdahale12
Faul3326 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111223 yedek
G+A / 900.22
Kart4
2024/25 26 773 0 0 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar 2 0 0 0
Jupiler Pro LeagueOH Leuven 16 735 0 0 6.63
EredivisieAZ Alkmaar 8 38 0 0 6.63
Şut13%23 isabet
Kilit pas8
Drible9%39 başarı
İkili kazanılan71%43
Müdahale9
Faul2715 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11917 yedek
Kart3
2023/24 26 852 3 2 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieFC Volendam 17 779 3 1 6.81
EredivisieAZ Alkmaar 9 73 0 1 6.70
Şut19%37 isabet
Kilit pas6
Drible19%50 başarı
İkili kazanılan76%46
Müdahale8
Faul1611 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11818 yedek
G+A / 900.53
Kart3
2022/23 18 224 2 0 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieFC Volendam 18 224 2 0 6.74
Şut6%83 isabet
Kilit pas3
Drible4%100 başarı
İkili kazanılan21%50
Müdahale2
Faul43 kazanılan
İlk 11117 yedek
G+A / 900.8
Kart1
2020/21 1 24 0 0 6.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieFC Volendam 1 24 0 0 6.30
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan1%33
TOPLAM GOL6
İLK 112640 yedek girdi
KART9
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 1 %17
  • 16-30' 2 %33
  • 31-45' 1 %17
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 26 4-3-3 — 18 3-4-2-1 — 6 4-3-1-2 — 6 3-4-1-2 — 3 4-4-2 — 2 61 maç
  • 4-2-3-126%43
  • 4-3-318%30
  • 3-4-2-16%10
  • 4-3-1-26%10
  • 3-4-1-23%5
  • 4-4-22%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
06.09.2026 ADO Den HaagA 2-3 90 1 2 7.7
28.08.2026 GroningenA 2-3 97 1 1 1 8.0
22.08.2026 AZ AlkmaarH 0-2 41 6.2
15.08.2026 CambuurH 3-1 89 1 4 8.0
08.08.2026 PSV EindhovenA 2-2 61 6.3
17.05.2026 GroningenH 1-2
10.05.2026 TelstarA 3-0
03.05.2026 PEC ZwolleA 1-0
26.04.2026 FC VolendamH 0-2 24 1 6.3
11.04.2026 AjaxH 0-3 87 1 7.0
05.04.2026 HeerenveenA 4-1 45 6.5
20.03.2026 ExcelsiorH 1-1 91 5 6.9
15.03.2026 AZ AlkmaarA 4-0 84 1 5.6
06.03.2026 UtrechtH 0-0 88 4 6.5
28.02.2026 PSV EindhovenH 1-3 95 1 2 7.7
22.02.2026 GO Ahead EaglesA 4-0 90 3 6.2
07.02.2026 NEC NijmegenA 4-1 89 1 4 7.9
01.02.2026 Fortuna SittardH 2-1 84 3 6.2
25.01.2026 FeyenoordA 4-2 87 6.3
18.01.2026 TwenteH 0-2 90 6.9
11.01.2026 Sparta RotterdamA 2-0 95 2 6.6
21.12.2025 Fortuna SittardA 4-3
18.12.2025 JagielloniaH 0-0 9 6.3
11.12.2025 DritaA 0-3
30.11.2025 TwenteA 1-0 12 6.3
27.11.2025 ShelbourneH 2-0
23.11.2025 HeerenveenA 3-1 19 1 6.2
09.11.2025 PSV EindhovenH 1-5 22 6.5
06.11.2025 Crystal PalaceA 3-1 16 7.5
02.11.2025 Sparta RotterdamA 0-1 9 6.3
26.10.2025 UtrechtH 4-1
23.10.2025 Slovan BratislavaH 1-0
18.10.2025 AjaxA 0-2 1
02.10.2025 AEK LarnacaA 4-0 33 6.9
28.09.2025 NEC NijmegenA 2-1 16 6.6
24.09.2025 PEC ZwolleH 2-2 10 2 6.3
21.09.2025 FeyenoordH 3-3 8 6.5
14.09.2025 HeraclesA 1-2 12 6.3
31.08.2025 NAC BredaA 0-1 9 1 6.7
28.08.2025 Levski SofiaH 4-1 12 1 1 7.7
11.05.2025 DenderA 5-0 45 2 6.3
03.05.2025 KV MechelenH 1-2 33 6.3
26.04.2025 Standard LiegeH 1-1 16 1 7.0
22.04.2025 Standard LiegeA 0-1 64 7.0
19.04.2025 DenderH 4-4 22 1 6.5
05.04.2025 KVC WesterloA 2-2 71 2 7.3
28.03.2025 CharleroiH 0-0 10 1 6.9
16.03.2025 St. TruidenH 3-2 68 1 6.3
08.03.2025 KortrijkA 2-0 29 6.7
02.03.2025 KVC WesterloH 0-0 7
22.02.2025 AntwerpA 2-2 71 2 6.7
15.02.2025 DenderH 3-2 45 6.3
08.02.2025 Club Brugge KVA 1-0 64 1 6.9
31.01.2025 KV MechelenH 1-0 65 6.3
26.01.2025 GentH 0-0 69 1 6.7
19.01.2025 Union St. GilloiseA 1-0 56 6.3
21.12.2024 TwenteH 1-0
06.10.2024 Fortuna SittardA 1-0 8 1 6.9
03.10.2024 Athletic ClubA 2-0
29.09.2024 UtrechtH 1-2 13 6.7
ŞUT42
GOL4
xG5.2
xG FARKI-1.2under performing
DÖNÜŞÜM%9.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
61' · xG 0.112 28' · xG 0.186 · GOL 75' · xG 0.218 52' · xG 0.142 45' · xG 0.042 15' · xG 0.447 · GOL 90' · xG 0.061 81' · xG 0.169 63' · xG 0.031 64' · xG 0.035 64' · xG 0.283 67' · xG 0.045 53' · xG 0.049 35' · xG 0.064 35' · xG 0.084 19' · xG 0.034 45' · xG 0.333 44' · xG 0.117 27' · xG 0.083 80' · xG 0.03 · GOL 78' · xG 0.02 19' · xG 0.135 90' · xG 0.017 88' · xG 0.025 70' · xG 0.083 64' · xG 0.039 45' · xG 0.022 33' · xG 0.029 80' · xG 0.188 63' · xG 0.089 42' · xG 0.482 84' · xG 0.044 27' · xG 0.504 25' · xG 0.27 23' · xG 0.123 · GOL 13' · xG 0.018 51' · xG 0.118 10' · xG 0.068 90' · xG 0.207 90' · xG 0.034 88' · xG 0.073 87' · xG 0.081
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 23 (%55) Kontra atak — 6 (%14) Korner — 5 (%12) Duran top — 3 (%7) Açık oyun — 3 (%7) Serbest vuruş — 1 (%2) Diğer — 1 (%2) 42 şut
  • Asist sonrası23%55
  • Kontra atak6%14
  • Korner5%12
  • Duran top3%7
  • Açık oyun3%7
  • Serbest vuruş1%2
  • Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 26 (%62) Kafa — 14 (%33) Sol ayak — 2 (%5) 42 şut
  • Sağ ayak26%62
  • Kafa14%33
  • Sol ayak2%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR42 şut
1-15' — 3 16-30' — 7 31-45' — 8 46-60' — 3 61-75' — 9 76-90+' — 12 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 12 76-90+'
  • 1-15' 3 %7
  • 16-30' 7 %17
  • 31-45' 8 %19
  • 46-60' 3 %7
  • 61-75' 9 %21
  • 76-90+' 12 %29
PİYASA DEĞERİ€850K
KAÇIRDIĞI MAÇ18
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 111 maç
Fortuna Sittard 5maç 2026
AZ Alkmaar 38maç 2023–2025
Heracles 16maç 2025
OH Leuven 16maç 2024
FC Volendam 36maç 2020–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Heracles Almelo AZ Alkmaar Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-30 AZ Alkmaar Fortuna Sittard
2026-06-29 Heracles AZ Alkmaar
2025-01-14 AZ Alkmaar OH Leuven loan transfer
2024-02-01 FC Volendam AZ Alkmaar €500k
2021-07-01 Volendam U17 FC Volendam -
2020-07-01 Volendam Youth Volendam U17 -
2017-07-01 ASV Fortius Yth Volendam Youth free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026 SakatlıkŞüpheli 4 maç
03.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 2 maç
12.2025 Kadro dışıŞüpheli 1 maç
09.2025 SakatlıkKadroda yok 5 maç
05.2024 Ayak bileği sakatlığıŞüpheli 3 maç
04.2024 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Eredivisie2026 · Fortuna Sittard 1sarı · 1 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1049 dk

Takip listesi: Dengeli hücum profili

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.3Eredivisie 2025
PERFORMANS39.81049 dk
KARARİzlemeye değer68/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 63.8
Bitirici 63.8
Pivot forvet 63.3
Bitirici 41.2
Pivot forvet 40.6
İçe kat eden kanat 40.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 192 oyuncu
Scout skoru %79
Performans %47
Dakika %77
Değer / getiri %94
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %87
Performans %55
Dakika %80
Değer / getiri %97
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 79.9 76 100
Ortalama rating 6.66 7.15 93
Performans skoru 39.8 76 52
Şut / 90 2.23 3 74
İkili mücadele kazanma 39.36 50 79
Müdahale / 90 0.86 1.4 61
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam