Uruguay · Defender
Álvaro Santiago Mouriño González
LİGWorld Cup - Qualification South America
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.38 / 90
Kilit pas31.13 / 90
Başarılı dripling20.76 / 90
Kazanılan ikili207.56 / 90
Rating6.67
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2026 · 75 defanslar
- Müdahale 4.54 %100
- Pas arası 0.38 %14
- Blok 0.38 %65
- İkili mücadele %50 %24
- Pas isabeti %87 %43
- Faul (az iyi) 2.27 %5
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 238 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Segunda División2022 · Uruguay
🏆
Super Copa2021 · Uruguay
🏆
Liga AUF2020 · Uruguay
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
4
238
0
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas3
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan20%50
Müdahale12
Faul63 kazanılan
Ofsayt1
İlk 114
Kart2
2025/26
38
2.922
1
2
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%23 isabet
Kilit pas12
Drible15%56 başarı
İkili kazanılan235%57
Müdahale131
Faul6348 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11335 yedek
G+A / 900.09
Kart131
2024/25
32
1.847
0
1
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%31 isabet
Kilit pas7
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan107%54
Müdahale42
Faul3223 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112012 yedek
G+A / 900.05
Kart7
TOPLAM GOL1
İLK 115818 yedek girdi
KART24
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA12
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-246%63
- 4-2-3-120%27
- 4-3-33%4
- 4-1-4-12%3
- 4-1-3-21%1
- 4-2-2-21%1
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Deportivo La CorunaH | 2-3 | 0 | 0 | – | ||
| 28.08.2026 | AlavesA | 1-0 | 62 | – | 6.9 | ||
| 23.08.2026 | Atletico MadridA | 2-2 | 88 | – | 6.5 | ||
| 16.08.2026 | Racing SantanderA | 2-2 | 88 | 1 | 6.6 | ||
| 24.05.2026 | Atletico MadridH | 5-1 | 83 | – | 7.2 | ||
| 17.05.2026 | Rayo VallecanoA | 2-0 | 92 | 1 | 6.6 | ||
| 13.05.2026 | SevillaH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | MallorcaA | 1-1 | 93 | – | 6.6 | ||
| 02.05.2026 | LevanteH | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2026 | OviedoA | 1-1 | 78 | 1 | 7.3 | ||
| 12.04.2026 | Athletic ClubA | 1-2 | 93 | – | 6.6 | ||
| 06.04.2026 | GironaA | 1-0 | 70 | – | 6.9 | ||
| 20.03.2026 | Real SociedadH | 3-1 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 13.03.2026 | AlavesA | 1-1 | 83 | – | 6.9 | ||
| 08.03.2026 | ElcheH | 2-1 | 91 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 28.02.2026 | BarcelonaA | 4-1 | 93 | 1 | 1 | 5.6 | |
| 22.02.2026 | ValenciaH | 2-1 | 88 | 2 | 6.9 | ||
| 18.02.2026 | LevanteA | 0-1 | 94 | – | 6.7 | ||
| 14.02.2026 | GetafeA | 2-1 | 78 | – | 6.2 | ||
| 09.02.2026 | EspanyolH | 4-1 | 73 | – | 7.5 | ||
| 31.01.2026 | OsasunaA | 2-2 | 88 | – | 6.2 | ||
| 20.01.2026 | AjaxH | 1-2 | 94 | – | 6.2 | ||
| 17.01.2026 | Real BetisA | 2-0 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 10.01.2026 | AlavesH | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.01.2026 | ElcheA | 1-3 | 80 | 1 | 6.9 | ||
| 30.11.2025 | Real SociedadA | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 25.11.2025 | Borussia DortmundA | 4-0 | 83 | – | 6.2 | ||
| 08.11.2025 | EspanyolA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.11.2025 | PafosA | 1-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 01.11.2025 | Rayo VallecanoH | 4-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 25.10.2025 | ValenciaA | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 21.10.2025 | Manchester CityH | 0-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | Real MadridA | 3-1 | 77 | – | 6.0 | ||
| 01.10.2025 | JuventusH | 2-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.09.2025 | Athletic ClubH | 1-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 23.09.2025 | SevillaA | 1-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | OsasunaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.09.2025 | TottenhamA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 13.09.2025 | Atletico MadridA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 31.08.2025 | Celta VigoA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 24.08.2025 | GironaH | 5-0 | 90 | 1 | – | 8.2 | |
| 15.08.2025 | OviedoH | 2-0 | 90 | 1 | 8.0 | ||
| 18.05.2025 | ValladolidA | 0-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 14.05.2025 | ValenciaH | 1-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 11.05.2025 | Athletic ClubA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.05.2025 | Atletico MadridH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.04.2025 | Real SociedadH | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 13.04.2025 | Real MadridH | 0-1 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 05.04.2025 | GironaA | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 29.03.2025 | Rayo VallecanoH | 0-2 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 14.03.2025 | Las PalmasA | 2-2 | 90 | 1 | – | 7.6 | |
| 08.03.2025 | VillarrealH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.03.2025 | MallorcaA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 22.02.2025 | EspanyolH | 0-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 15.02.2025 | LeganesA | 3-3 | 45↑ | 1 | 6.7 | ||
| 09.02.2025 | GetafeH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.02.2025 | BarcelonaA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.01.2025 | Celta VigoH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2025 | Real BetisA | 1-3 | 2↑ | – | – | ||
| 15.12.2024 | Athletic ClubH | 1-1 | 90 | – | 6.6 |
ŞUT17
GOL1
xG1.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%5.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası7%41
- Korner4%24
- Duran top3%18
- Taç sonrası2%12
- Açık oyun1%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak12%71
- Sol ayak3%18
- Kafa2%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
- 1-15' 2 %12
- 16-30' 2 %12
- 31-45' 4 %24
- 46-60' 6 %35
- 61-75' 2 %12
- 76-90+' 1 %6
AKSİYON HARİTASI2038 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %38
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %42
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %33
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %27
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2038
- Pas1340%69
- Top kazanma138%7
- Uzaklaştırma102%5
- Müdahale91%5
- Faul74%4
- Top teması68%3
- İkili mücadele47%2
- Hava topu45%2
- Bloke edilen pas27%1
- Çalım23%1
PİYASA DEĞERİ€1.00M-16.7%
KAÇIRDIĞI MAÇ11
DİSİPLİN4kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 74 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-07-23
Defensor SC
→
Independiente
€2.15m
Defensor SC
→
Independiente
€2.15m
2016-01-01
Defensor SC U19
→
Defensor SC
-
Defensor SC U19
→
Defensor SC
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
SakatlıkKadroda yok
3 maç
01.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
3 maç
12.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
11.2025
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
1 maç
10.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
La Liga2026 · Villarreal
2sarı · 3 maç
🟨
La Liga2025 · Villarreal
2sarı · 4 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2385 dk
Öne çıkıyor: Agresif savunma profili
Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
- Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU82.1La Liga 2025
PERFORMANS71.52385 dk
KARARTransfer edilebilir82/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
90.4
Agresif stoper
87.2
Ayağı iyi stoper
84.3
Role fit, performans ve confidence birlikte transfer aksiyonu icin yeterli.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 245 oyuncu
Scout skoru
%100
Performans
%94
Dakika
%84
Değer / getiri
%100
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%100
Performans
%89
Dakika
%92
Değer / getiri
%98
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
3.77
3
100
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
71.5
74
97
Pas hacmi / 90
46.04
42
100
İkili mücadele kazanma
55.76
58
96
Pas arası / 90
1.13
1.9
60
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Alfred CaicedoCadiz · 21
%95
0gol
0asist
74scout
€300K
Segunda División
Yannick BrightInter Miami · 24
%93
1gol
1asist
74scout
Major League Soccer
Rodrigo HerreraPlatense · 25
%77
0gol
2asist
70scout
Liga Profesional Argentina
Jon AramburuReal Sociedad · 23
%74
1gol
0asist
77scout
€15.00M
La Liga
Iván RamírezLibertad Asuncion · 31
%67
1gol
1asist
50scout
CONMEBOL Libertadores
Marco MeyerhöferPreußen Münster · 30
%64
0gol
0asist
62scout
€500K
2. Bundesliga
Bradley LockoStade Brestois 29 · 23
%60
0gol
2asist
71scout
€7.00M
Ligue 1
Jonas MortensenRosenborg · 24
%60
0gol
0asist
64scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



