Argentina · Midfielder
Guillermo Balzi
LİGSuper League 1
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut12.00 / 90
Başarılı dripling12.00 / 90
Kazanılan ikili48.00 / 90
Rating6.20
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Başarılı dripling
2.001.22
Kazanılan ikili
8.006.08
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
Super League 12025 · Levadiakos · 25 maç
8asist4.
10.
Super League 12024 · Levadiakos · 27 maç
3asist10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 1 G+A
GolAsist
2025/26
1
45
0
0
6.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan4%36
Müdahale2
Faul3
İlk 111
2024/25
5
74
0
0
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan5%71
Müdahale2
İlk 1114 yedek
2023/24
19
198
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan16%57
Müdahale8
Faul34 kazanılan
İlk 11217 yedek
2022/23
37
820
1
0
6.47
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%31 isabet
Kilit pas13
Drible12%52 başarı
İkili kazanılan52%47
Müdahale18
Faul1614 kazanılan
İlk 11928 yedek
G+A / 900.11
Kart31
2021/22
17
174
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas3
Drible7%78 başarı
İkili kazanılan25%53
Müdahale7
Faul78 kazanılan
TOPLAM GOL81 penaltı
İLK 115010 yedek girdi
KART15
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 2 %25
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 3 %38
- 61-75' 1 %12
- 76-90+' 2 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-136%69
- 3-4-2-16%12
- 4-1-3-23%6
- 4-2-2-23%6
- 4-1-4-12%4
- 4-3-1-22%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.2025 | KifisiaH | 3-2 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 14.06.2024 | Instituto CordobaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.06.2024 | BanfieldA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2024 | Defensa Y JusticiaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.05.2024 | Velez SarsfieldA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2024 | PlatenseH | 2-0 | 74 | – | 7.2 | ||
| 28.07.2023 | Talleres CordobaH | 1-1 | 96 | – | 7.2 | ||
| 24.07.2023 | Boca JuniorsA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.07.2023 | Atletico TucumanH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.07.2023 | IndependienteA | 0-2 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 08.07.2023 | Central Cordoba de SantiagoA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.07.2023 | Gimnasia L.P.H | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.06.2023 | HuracanA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.06.2023 | Union Santa FeH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.06.2023 | Sarmiento JuninA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.05.2023 | Godoy CruzH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.05.2023 | LanusA | 1-0 | 32↑ | – | 6.6 | ||
| 13.05.2023 | Arsenal SarandiH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2023 | Belgrano CordobaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.03.2023 | San LorenzoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2023 | Colon Santa FeA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.03.2023 | Barracas CentralH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.02.2023 | Instituto CordobaA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.02.2023 | BanfieldH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2023 | PlatenseA | 2-2 | 58 | – | 6.0 | ||
| 24.10.2022 | Barracas CentralA | 1-1 | 6↑ | – | – | ||
| 16.10.2022 | Boca JuniorsH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.10.2022 | TigreH | 0-2 | 70 | 1 | 6.6 | ||
| 11.10.2022 | Central Cordoba de SantiagoA | 0-3 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 04.10.2022 | Arsenal SarandiH | 0-0 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 01.10.2022 | Union Santa FeA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.09.2022 | IndependienteA | 1-0 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 17.09.2022 | Sarmiento JuninH | 0-1 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 14.09.2022 | AldosiviA | 1-2 | 21↑ | 1 | 7.0 | ||
| 27.08.2022 | Godoy CruzH | 1-2 | 19 | – | 3.0 | ||
| 20.08.2022 | HuracanA | 1-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 17.08.2022 | LanusH | 2-0 | 53 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 13.08.2022 | River PlateA | 4-1 | 69 | – | 6.9 | ||
| 07.08.2022 | Colon Santa FeH | 0-0 | 65 | 1 | 6.9 | ||
| 30.07.2022 | Atletico TucumanA | 2-0 | 40↑ | – | 6.2 | ||
| 25.07.2022 | Defensa Y JusticiaH | 1-2 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 21.07.2022 | Rosario CentralA | 1-0 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 16.07.2022 | Racing ClubH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.07.2022 | PlatenseA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.07.2022 | PatronatoH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.06.2022 | Estudiantes L.P.A | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.06.2022 | Argentinos JRSH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.06.2022 | Talleres CordobaA | 0-1 | 66 | 2 | 6.3 | ||
| 09.06.2022 | San LorenzoH | 0-0 | 65 | 1 | 6.3 | ||
| 04.06.2022 | BanfieldA | 1-2 | 73 | 2 | 6.7 | ||
| 08.05.2022 | Gimnasia L.P.A | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2022 | San LorenzoH | 1-2 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 24.04.2022 | Racing ClubA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2022 | BanfieldH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.04.2022 | Union Santa FeA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2022 | PlatenseH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.03.2022 | Sarmiento JuninA | 2-2 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 06.03.2022 | Atletico TucumanH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2022 | Talleres CordobaA | 1-2 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 21.02.2022 | River PlateH | 0-2 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 79 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-06
Newell's
→
Levadiakos
loan transfer
Newell's
→
Levadiakos
loan transfer
2022-01-01
Newell's II
→
Newell's
-
Newell's II
→
Newell's
-
2021-01-01
Newell's U20
→
Newell's II
-
Newell's U20
→
Newell's II
-
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Super League 12024 · Levadiakos
10sarı · 27 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 45 dk
Veri yetersiz: İki yönlü orta saha
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU43.2Super League 1 2025
PERFORMANS40.745 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 101 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%78
Dakika
%56
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%50
Performans
%59
Dakika
%30
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Baltasar RodriguezInter Miami · 22
%95
2gol
2asist
66scout
Major League Soccer
Christian OrdoñezVelez Sarsfield · 21
%81
0gol
0asist
66scout
€6.50M
Liga Profesional Argentina
Fabian RossdorferRied
%81
1gol
1asist
63scout
€500K
Bundesliga
Jacob HödlSturm Graz · 18
%80
2gol
2asist
76scout
€5.00M
Bundesliga
Tanguy CoulibalySamsunspor · 24
%69
2gol
0asist
54scout
€1.20M
Süper Lig
Abubakr BarryAustria Vienna · 25
%66
4gol
4asist
68scout
Bundesliga
Taha AyariAIK Stockholm · 20
%65
0gol
2asist
70scout
Allsvenskan
João GomesWolves · 24
%60
1gol
1asist
63scout
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
