T. Gillier
Chile · Goalkeeper

T. Gillier

YAŞ21
BOY186
KİLO78
DOĞUM YERİLas Condes
LİGWorld Cup - Qualification South America
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling20.10 / 90
Kazanılan ikili80.41 / 90
Rating6.74
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 35 kaleciler
Kurtarış — %35 (2.85) Yenen gol (az iyi) — %15 (1.97) Pas isabeti — %50 (%75) Pas hacmi — %24 (26.2) 31 ORT. % 35 15 50 24
  • Kurtarış 2.85 %35
  • Yenen gol (az iyi) 1.97 %15
  • Pas isabeti %75 %50
  • Pas hacmi 26.2 %24
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1738 dakika oynadı.
2026/27 20 1.738 0 0 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerCF Montreal 20 1.738 0 0 6.74
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan8%80
Faul15 kazanılan
İlk 1120
Kart3
2025/26 3 270 0 0 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerCF Montreal 3 270 0 0 6.80
İkili kazanılan1%50
İlk 113
TOPLAM GOL1
İLK 1173 yedek girdi
FORMA31
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %100
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 5 4-2-3-1 — 4 9 maç
  • 4-3-35%56
  • 4-2-3-14%44
MAÇ GEÇMİŞİ23 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Philadelphia UnionA 2-0 0 0
29.08.2026 Inter MiamiA 7-1 96 7.2
22.08.2026 Los Angeles GalaxyH 2-2 90 6.2
19.08.2026 Columbus CrewA 1-2 77 6.3
15.08.2026 DC UnitedH 1-1 90 6.3
16.07.2026 Toronto FCH 0-0 94 6.6
23.05.2026 DC UnitedA 4-4 103 7.3
16.05.2026 Chicago FireH 0-2 90 6.6
13.05.2026 Portland TimbersH 2-2 95 7.0
09.05.2026 Orlando City SCH 2-0 90 7.2
02.05.2026 Atlanta United FCA 3-1 90 5.0
25.04.2026 New York City FCH 1-0 90 7.0
18.04.2026 New York Red BullsH 4-1 90 7.0
11.04.2026 Philadelphia UnionH 1-2 90 7.2
04.04.2026 New England RevolutionA 3-0 90 6.5
22.03.2026 FC CincinnatiA 4-3 103 5.6
14.03.2026 Orlando City SCA 2-1 90 7.0
08.03.2026 New York Red BullsA 0-3 90 7.9
28.02.2026 Chicago FireA 3-0 90 8.0
22.02.2026 San DiegoA 5-0 90 6.2
18.10.2025 FC CincinnatiA 3-0 90 6.9
04.10.2025 Nashville SCH 1-1 90 7.2
27.09.2025 CharlotteA 1-4 90 6.3
ŞUT1
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%100.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
20' · xG 0.0 · GOL
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %100
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 23 maç
CF Montreal 23maç 2025–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-12-31 CF Montréal Bologna FC Kiralıktan geri döndü31 Ara 2026
2026-06-29 CF Montreal Bologna
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 1291 dk

Takip listesi: Kurtarış ağırlıklı kaleci

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.6Major League Soccer 2026
PERFORMANS53.71291 dk
KARARİzlemeye değer63/100
FORM TRENDİStabil-2.6
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2026
Libero kaleci 73.5
Kurtarıcı kaleci 69.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 80 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %61
Dakika %90
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 287 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %54
Dakika %84
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Pas hacmi / 90 27.05 38 71
Ortalama rating 6.82 7.2 95
Performans skoru 53.7 76 71
Kurtarış / 90 3.14 3.2 98
Yenen gol / 90 1.95 1.3 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta -0.10. Dakika delta -4.2.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam