Alan Gabriel Saldivia Vázquez
Uruguay · Defender

Alan Gabriel Saldivia Vázquez

YAŞ23
BOY180
KİLO80
DOĞUM YERİRivera
LİGCarioca - 1
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut70.65 / 90
Kilit pas60.56 / 90
Başarılı dripling50.46 / 90
Kazanılan ikili534.92 / 90
Rating6.42
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 110 defanslar
Müdahale — %50 (1.49) Pas arası — %94 (1.76) Blok — %90 (1.02) İkili mücadele — %40 (%54) Pas isabeti — %47 (%85) Faul (az iyi) — %48 (1.02) 62 ORT. % 50 94 90 40 47 48
  • Müdahale 1.49 %50
  • Pas arası 1.76 %94
  • Blok 1.02 %90
  • İkili mücadele %54 %40
  • Pas isabeti %85 %47
  • Faul (az iyi) 1.02 %48
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 969 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Primera DivisiónNone · Chile
🏆 Copa ChileNone · Chile
🏆 Super CupNone · Chile
🏆 Primera División2024 · Chile
🏆 Super Cup2024 · Chile
🏆 Copa Chile2023 · Chile
🏆 Primera División2022 · Chile
🥈 Super CupNone · Chile · 2nd Place
🥈 Super Cup2025 · Chile · 2nd Place
🥈 Super Cup2023 · Chile · 2nd Place
2026/27 18 969 0 0 6.42
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AVasco DA Gama 18 969 0 0 6.42
Şut7%14 isabet
Kilit pas6
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan53%54
Müdahale16
Faul118 kazanılan
İlk 11108 yedek
Kart3
2025/26 6 526 0 0 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
CONMEBOL LibertadoresColo Colo 6 526 0 0 6.85
Kilit pas6
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan35%67
Müdahale13
Faul65 kazanılan
İlk 116
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 11182 yedek girdi
KART4
FORMA4
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 7 4-2-3-1 — 3 3-4-1-2 — 2 3-4-2-1 — 2 3-4-3 — 2 3-5-2 — 1 17 maç
  • 4-3-37%41
  • 4-2-3-13%18
  • 3-4-1-22%12
  • 3-4-2-12%12
  • 3-4-32%12
  • 3-5-21%6
MAÇ GEÇMİŞİ24 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 CruzeiroH 3-1
09.08.2026 BahiaA 0-0 49 6.9
24.05.2026 RB BragantinoH 0-3 90 5.9
16.05.2026 InternacionalA 4-1
10.05.2026 Atletico ParanaenseH 1-0
03.05.2026 FlamengoA 2-2
26.04.2026 CorinthiansA 1-0 90 2 6.6
11.04.2026 RemoA 1-1 90 2 6.3
05.04.2026 BotafogoH 1-2 90 1 6.3
01.04.2026 CoritibaA 1-1 90 6.2
22.03.2026 GremioH 2-1 98 6.6
19.03.2026 FluminenseH 3-2 90 1 6.7
15.03.2026 CruzeiroA 3-3 102 1 6.2
12.03.2026 PalmeirasH 2-1 90 6.6
26.02.2026 SantosA 2-1 90 6.3
12.02.2026 BahiaH 0-1
05.02.2026 Chapecoense-scH 1-1
29.01.2026 MirassolA 2-1
30.05.2025 BucaramangaH 1-0 90 7.2
15.05.2025 Racing ClubA 4-0 90 5.9
07.05.2025 Fortaleza ECA 4-0 90 6.5
23.04.2025 Racing ClubH 1-1 90 7.2
11.04.2025 Fortaleza ECH 0-3 68 7.7
02.04.2025 BucaramangaA 3-3 98 6.6
ŞUT10
GOL1
xG0.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%10.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
62' · xG 0.02 90' · xG 0.0 · GOL 90' · xG 0.017 67' · xG 0.024 90' · xG 0.037 76' · xG 0.018 20' · xG 0.012 54' · xG 0.24 90' · xG 0.018 5' · xG 0.019
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Duran top — 4 (%40) Korner — 3 (%30) Asist sonrası — 2 (%20) Açık oyun — 1 (%10) 10 şut
  • Duran top4%40
  • Korner3%30
  • Asist sonrası2%20
  • Açık oyun1%10
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 6 (%60) Kafa — 4 (%40) 10 şut
  • Sağ ayak6%60
  • Kafa4%40
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 2 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 76-90+'
  • 1-15' 1 %10
  • 16-30' 1 %10
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %10
  • 61-75' 2 %20
  • 76-90+' 5 %50
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 920 dk

Takip listesi: Agresif savunma profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU71.3Serie A 2026
PERFORMANS72.5920 dk
KARARİzlemeye değer70/100
FORM TRENDİStabil-2.6
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2026
Defansif bek 77.3
Ayağı iyi stoper 75.5
Klasik stoper 73.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 199 oyuncu
Scout skoru %96
Performans %94
Dakika %70
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %89
Dakika %74
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 72.5 74 98
Pas hacmi / 90 47.25 42 100
Dakika güvenliği 62.7 80 78
Pas arası / 90 1.86 1.9 98
İkili mücadele kazanma 52.69 58 91
Blok / 90 1.08 1 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta -0.06. Dakika delta -12.2.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam