LİGAllsvenskan
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut50.48 / 90
Kilit pas80.76 / 90
Başarılı dripling30.29 / 90
Kazanılan ikili514.87 / 90
Rating6.48
OYUNCU PROFİLİAllsvenskan 2026 · 81 defanslar
- Müdahale 1.82 %61
- Pas arası 1.72 %85
- Blok 0.19 %6
- İkili mücadele %61 %72
- Pas isabeti %82 %26
- Faul (az iyi) 1.43 %10
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 942 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Svenska Cupen2019/2020 · Sweden
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
15
942
0
0
6.48
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas8
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan51%61
Müdahale19
Faul1517 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11114 yedek
Kart1
2022/23
19
1.674
1
2
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%53 isabet
Kilit pas11
Drible11%42 başarı
İkili kazanılan78%56
Müdahale28
Faul1622 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1119
G+A / 900.16
Kart3
2021/22
30
2.595
1
3
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%37 isabet
Kilit pas27
Drible20%62 başarı
İkili kazanılan104%58
Müdahale41
Faul2121 kazanılan
İlk 1130
G+A / 900.14
Kart2
2020/21
26
2.173
0
2
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%35 isabet
Kilit pas12
Drible11%73 başarı
İkili kazanılan85%54
Müdahale28
Faul1320 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11242 yedek
G+A / 900.08
Kart5
TOPLAM GOL0
İLK 1155 yedek girdi
KART2
FORMA17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-34%40
- 4-4-24%40
- 4-2-3-12%20
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.08.2026 | Kalmar FFH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.08.2026 | Degerfors IFH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2026 | SiriusA | 4-1 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 17.07.2026 | IF BrommapojkarnaH | 2-1 | 74 | – | 6.9 | ||
| 12.07.2026 | Malmo FFA | 4-0 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 31.05.2026 | Vasteras SK FKA | 4-5 | 15 | – | 6.7 | ||
| 25.05.2026 | Mjallby AIFH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.05.2026 | Orgryte ISA | 2-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.05.2026 | Hammarby FFH | 0-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 04.05.2026 | Djurgardens IFA | 6-0 | 90 | 1 | 5.2 | ||
| 26.04.2026 | GaisH | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 23.04.2026 | Kalmar FFA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.04.2026 | HalmstadA | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 11.04.2026 | BK HackenH | 0-2 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 06.04.2026 | IF ElfsborgA | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 22.08.2022 | Kalmar FFA | 1-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 15.08.2022 | Hammarby FFH | 0-1 | 87 | – | 6.9 | ||
| 08.08.2022 | Varbergs BoIS FCA | 0-4 | 87 | – | 6.9 | ||
| 01.08.2022 | IFK NorrkopingH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 25.07.2022 | IFK NorrkopingA | 0-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 17.07.2022 | Mjallby AIFH | 1-1 | 96 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 11.07.2022 | Hammarby FFA | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 04.07.2022 | Degerfors IFH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 27.06.2022 | SiriusA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 28.05.2022 | GIF SundsvallH | 2-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 22.05.2022 | IF ElfsborgA | 3-1 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 15.05.2022 | Varbergs BoIS FCH | 1-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 07.05.2022 | AIK StockholmA | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 02.05.2022 | Kalmar FFH | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 25.04.2022 | Malmo FFA | 1-0 | 54 | – | 6.3 | ||
| 20.04.2022 | Djurgardens IFH | 1-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 17.04.2022 | BK HackenA | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 10.04.2022 | HelsingborgA | 0-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 03.04.2022 | IFK VarnamoH | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 04.12.2021 | IFK NorrkopingA | 1-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 28.11.2021 | Ostersunds FKH | 4-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 21.11.2021 | SiriusA | 3-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 07.11.2021 | Malmo FFH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.11.2021 | Degerfors IFA | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 28.10.2021 | Djurgardens IFH | 3-0 | 90 | 1 | – | 7.7 | |
| 24.10.2021 | Mjallby AIFA | 1-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 17.10.2021 | Orebro SKH | 2-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 01.10.2021 | IF ElfsborgA | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 27.09.2021 | Kalmar FFH | 0-2 | 75 | – | 6.5 | ||
| 23.09.2021 | Hammarby FFA | 3-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 20.09.2021 | AIK StockholmA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 12.09.2021 | HalmstadH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.08.2021 | BK HackenA | 3-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 23.08.2021 | Varbergs BoIS FCH | 1-2 | 72 | – | 6.6 | ||
| 14.08.2021 | Malmo FFA | 2-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 08.08.2021 | Hammarby FFH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.08.2021 | IFK NorrkopingH | 1-2 | 85 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 26.07.2021 | Varbergs BoIS FCA | 2-0 | 68 | – | 7.2 | ||
| 18.07.2021 | Mjallby AIFH | 3-2 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 11.07.2021 | Ostersunds FKA | 2-3 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 05.07.2021 | IF ElfsborgH | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 23.05.2021 | Djurgardens IFA | 0-0 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 17.05.2021 | SiriusH | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 12.05.2021 | Kalmar FFA | 0-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 08.05.2021 | BK HackenH | 1-1 | 90 | 2 | 6.6 |
ŞUT7
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası3%43
- Taç sonrası2%29
- Duran top1%14
- Korner1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 2 %29
- 16-30' 1 %14
- 31-45' 1 %14
- 46-60' 2 %29
- 61-75' 1 %14
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 90 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 825 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.8Allsvenskan 2026
PERFORMANS62.0825 dk
KARARVeri yetersiz58/100
FORM TRENDİStabil-3.6
ROL UYUMU2026
Defansif bek
63.9
Ayağı iyi stoper
62.5
Agresif stoper
62.2
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 106 oyuncu
Scout skoru
%59
Performans
%51
Dakika
%85
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%63
Performans
%62
Dakika
%68
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
62
74
84
Pas hacmi / 90
37.75
42
90
İkili mücadele kazanma
60.27
58
100
Dakika güvenliği
50
80
62
Pas arası / 90
1.53
1.9
80
Müdahale / 90
1.53
3
51
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.32. Dakika delta -45.6.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Robert RenanVasco DA Gama · 22
%95
1gol
0asist
75scout
Serie A
Nouhou ToloSeattle Sounders · 28
%95
0gol
1asist
67scout
Major League Soccer
Erick NoriegaGremio · 24
%75
1gol
1asist
66scout
Serie A
Pedro SilvaGimnasia L.P. · 28
%75
0gol
1asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Nicolás ZalazarAldosivi · 28
%74
0gol
1asist
66scout
Liga Profesional Argentina
William SandsNew England Revolution · 25
%63
1gol
0asist
67scout
Major League Soccer
Mayk SilvaRemo · 26
%62
0gol
0asist
56scout
Serie A
Frederik FlexKristiansund BK · 21
%60
0gol
0asist
67scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum