Salvatore Molina
Italy · Midfielder

Salvatore Molina

YAŞ33
BOY177 cm
KİLO77 kg
KULÜPSudtirol
DOĞUM YERİGarbagnate Milanese
LİGCoppa Italia
BU SEZON0G · 4A
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 109 orta sahalar
Kilit pas — %87 (1.82) Asist — %66 (0.12) Drible — %85 (1.22) Pas isabeti — %0 (%63) Top kapma — %22 (1.91) İkili mücadele — %99 (%63) 60 ORT. % 87 66 85 0 22 99
  • Kilit pas 1.82 %87
  • Asist 0.12 %66
  • Drible 1.22 %85
  • Pas isabeti %63 %0
  • Top kapma 1.91 %22
  • İkili mücadele %63 %99
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 3016 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Serie B2014/2015 · Italy
🥈 Serie B2019/2020 · Italy · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 5 G+A
2020 5 2022 0 2025 4
GolAsist
2025/26 37 3.016 0 4 7.22
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Coppa ItaliaSudtirol 1 0 0 0
Serie BSudtirol 36 3.016 0 4 7.22
Şut14%14 isabet
Kilit pas61
Drible41%64 başarı
İkili kazanılan198%63
Müdahale44
Faul2557 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11343 yedek
G+A / 900.12
Kart4
2022/23 7 229 0 0 6.52
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AMonza 7 229 0 0 6.52
Kilit pas2
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan11%55
Müdahale6
Faul43 kazanılan
İlk 1116 yedek
Kart1
2020/21 29 2.322 1 4 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ACrotone 29 2.322 1 4 6.81
Şut11%45 isabet
Kilit pas24
Drible25%57 başarı
İkili kazanılan124%54
Müdahale39
Faul2339 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11281 yedek
G+A / 900.19
Kart1
TOPLAM GOL42 penaltı
İLK 11168 yedek girdi
KART2
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %25
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 3 %75
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 17 3-5-1-1 — 3 3-4-2-1 — 2 4-4-2 — 1 23 maç
  • 3-5-217%74
  • 3-5-1-13%13
  • 3-4-2-12%9
  • 4-4-21%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
22.05.2026 BariH 0-0 90 1 7.7
15.05.2026 BariA 0-0 90 2 7.7
08.05.2026 Juve StabiaH 1-1 90 1 7.2
01.05.2026 SampdoriaA 1-0 82 6.9
25.04.2026 MantovaH 0-3 90 7.9
18.04.2026 SpeziaA 6-1 90 5.9
11.04.2026 ModenaH 1-1 96 1 6.9
06.04.2026 CesenaA 1-1 85 1 6.7
07.03.2026 Virtus EntellaH 0-1 90 7.5
03.03.2026 ReggianaA 0-4 90 1 1 8.2
28.02.2026 VeneziaH 1-1 90 1 7.9
21.02.2026 PalermoA 3-0 90 7.3
15.02.2026 BariA 1-2 69 1 6.5
11.02.2026 MonzaH 0-0 90 6.2
07.02.2026 CarrareseA 0-0 90 7.2
31.01.2026 CatanzaroH 2-1 84 7.2
25.01.2026 PadovaH 3-0 86 1 1 9.0
17.01.2026 EmpoliA 0-1 90 7.9
10.01.2026 SpeziaH 2-1 90 7.6
27.12.2025 Juve StabiaA 1-0 90 6.9
21.12.2025 Virtus EntellaA 1-1 90 7.2
13.12.2025 BariH 0-0 89 1 7.2
08.12.2025 MonzaA 1-1 90 7.2
29.11.2025 AvellinoH 0-1 90 1 7.9
23.11.2025 ModenaA 0-0 77 7.9
08.11.2025 CarrareseH 1-1 90 7.2
01.11.2025 PadovaA 1-1 90 1 1 7.3
29.10.2025 VeneziaA 3-0 90 6.3
25.10.2025 CesenaH 0-1 90 7.0
18.10.2025 MantovaA 1-1 90 6.5
05.10.2025 EmpoliH 1-2 62 6.7
01.10.2025 PescaraA 1-1 90 1 7.3
27.09.2025 ReggianaH 3-1 90 1 7.2
19.09.2025 FrosinoneA 2-2 90 7.5
14.09.2025 PalermoH 0-2 28 6.6
24.08.2025 CatanzaroA 1-1 8 6.6
16.08.2025 ComoA 3-1
18.09.2022 JuventusH 1-0
11.09.2022 LecceA 1-1 45 6.3
05.09.2022 AtalantaH 0-2 14 6.3
30.08.2022 AS RomaA 3-0 45 7.0
26.08.2022 UdineseH 1-2 80 6.3
21.08.2022 NapoliA 4-0 45 6.7
13.08.2022 TorinoH 1-2
22.05.2021 FiorentinaH 0-0 90 7.6
16.05.2021 BeneventoA 1-1 90 6.6
13.05.2021 VeronaH 2-1 90 2 6.2
09.05.2021 AS RomaA 5-0 90 6.0
01.05.2021 InterH 0-2 90 7.0
24.04.2021 ParmaA 3-4 90 6.7
21.04.2021 SampdoriaH 0-1 26 1 6.9
17.04.2021 UdineseH 1-2 90 2 6.2
10.04.2021 SpeziaA 3-2 69 6.5
03.04.2021 NapoliA 4-3 89 6.2
20.03.2021 BolognaH 2-3 90 2 7.2
12.03.2021 LazioA 3-2 90 6.5
07.03.2021 TorinoH 4-2 90 2 6.9
28.02.2021 CagliariH 0-2 39 6.7
22.02.2021 JuventusA 3-0 71 6.5
10.01.2021 VeronaA 2-1 45 6.7
ŞUT22
GOL1
xG0.9
xG FARKI+0.1over performing
DÖNÜŞÜM%4.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
42' · xG 0.077 28' · xG 0.036 38' · xG 0.081 7' · xG 0.056 55' · xG 0.045 34' · xG 0.033 33' · xG 0.018 73' · xG 0.026 35' · xG 0.029 59' · xG 0.065 42' · xG 0.045 55' · xG 0.016 21' · xG 0.036 50' · xG 0.016 76' · xG 0.029 20' · xG 0.091 80' · xG 0.016 66' · xG 0.029 18' · xG 0.103 58' · xG 0.088 96' · xG 0.0 · GOL 87' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 9 (%41) Açık oyun — 5 (%23) Korner — 4 (%18) Taç sonrası — 2 (%9) Kontra atak — 1 (%5) shootout — 1 (%5) 22 şut
  • Asist sonrası9%41
  • Açık oyun5%23
  • Korner4%18
  • Taç sonrası2%9
  • Kontra atak1%5
  • shootout1%5
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 10 (%45) Sol ayak — 9 (%41) Kafa — 3 (%14) 22 şut
  • Sağ ayak10%45
  • Sol ayak9%41
  • Kafa3%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR22 şut
1-15' — 1 16-30' — 4 31-45' — 6 46-60' — 5 61-75' — 2 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 31-45'
  • 1-15' 1 %5
  • 16-30' 4 %18
  • 31-45' 6 %27
  • 46-60' 5 %23
  • 61-75' 2 %9
  • 76-90+' 4 %18
PİYASA DEĞERİ€300K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2025 · 73 maç
Sudtirol 37maç 2025
Monza 7maç 2022
Crotone 29maç 2020
Avellino 2016–2017
Perugia 2015
Italy U21 2015
Atalanta 2014
Modena 2013
Barletta 2012
Foggia 2011
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-03 Without Club Südtirol -
2023-07-01 Bari Without Club -
2023-01-31 Monza Bari
2022-01-05 Crotone Monza €450k
2018-08-08 Atalanta Crotone free transfer
2018-06-30 Avellino Atalanta End of loan
2017-08-02 Atalanta Avellino
2017-01-10 Avellino Atalanta
2016-08-31 Atalanta Avellino loan transfer
2016-07-01 Perugia Atalanta
2016-06-30 Perugia Atalanta End of loan
2016-02-01 Atalanta Perugia
2016-01-31 Cesena Atalanta End of loan
2015-07-10 Atalanta Cesena
2015-07-09 Atalanta Cesena loan transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3016 dk

Takip listesi: Dengeli savunmacı

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.0Serie B 2025
PERFORMANS50.33016 dk
KARARVeri yetersiz62/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ofansif bek 79.3
Klasik stoper 76.2
Ayağı iyi stoper 73.5
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 212 oyuncu
Scout skoru %41
Performans %34
Dakika %94
Değer / getiri %81
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %67
Performans %40
Dakika %98
Değer / getiri %92
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 1.82 1.4 100
Dakika güvenliği 100 78 100
Başarılı drible / 90 1.22 1.1 100
Pas hacmi / 90 34.02 48 71
Performans skoru 50.3 74 68
Müdahale / 90 1.31 2.5 52
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam