BU SEZON4G · 1A
Gol40.30 / 90
Asist10.08 / 90
Şut211.59 / 90
Kilit pas40.30 / 90
Başarılı dripling20.15 / 90
Kazanılan ikili594.48 / 90
Rating6.78
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2024 · 44 forvetler
- Gol 0.30 %49
- Şut 1.6 %30
- Asist 0.08 %42
- Kilit pas 0.30 %0
- Drible 0.15 %2
- İkili mücadele %39 %14
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1186 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Serie BNone · Italy · 2nd Place
🥈
CupNone · Belgium · 2nd Place
🥈
Cup2022/2023 · Belgium · 2nd Place
🥈
Serie B2017/2018 · Italy · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 7 G+A
GolAsist
2024/25
18
1.186
4
1
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%52 isabet
Kilit pas4
Drible2%20 başarı
İkili kazanılan59%39
Müdahale11
Faul2719 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11135 yedek
G+A / 900.38
Kart5
2023/24
15
397
1
1
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas7
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan20%40
Müdahale3
Faul67 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11312 yedek
G+A / 900.45
2022/23
21
1.404
3
1
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%80 isabet
Kilit pas16
Drible19%70 başarı
İkili kazanılan87%48
Müdahale12
Faul2433 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11192 yedek
G+A / 900.26
Kart21
2021/22
8
578
3
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas6
Drible17%68 başarı
İkili kazanılan48%47
Müdahale11
Faul1814 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1171 yedek
G+A / 900.47
Kart2
2020/21
23
1.562
4
3
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%60 isabet
Kilit pas19
Drible36%60 başarı
İkili kazanılan95%41
Müdahale8
Faul2325 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11194 yedek
G+A / 900.4
Kart5
TOPLAM GOL6
İLK 11135 yedek girdi
KART7
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 1 %17
- 16-30' 3 %50
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-112%67
- 5-4-14%22
- 3-4-31%6
- 3-5-1-11%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2025 | GroningenA | 1-0 | 58 | – | 6.2 | ||
| 08.03.2025 | HeraclesH | 1-0 | 58↑ | 2 | 6.5 | ||
| 28.02.2025 | WaalwijkA | 1-2 | 86 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 23.02.2025 | AZ AlkmaarA | 1-0 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 09.02.2025 | AjaxH | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 01.02.2025 | HeerenveenA | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 26.01.2025 | PEC ZwolleH | 1-4 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 19.01.2025 | NEC NijmegenA | 4-1 | 80 | – | 6.5 | ||
| 10.01.2025 | GO Ahead EaglesH | 0-3 | 90 | 4 | 7.2 | ||
| 22.12.2024 | UtrechtA | 2-5 | 90 | 1 | 1 | 2 | 8.2 |
| 14.12.2024 | WaalwijkH | 3-2 | 90 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 07.12.2024 | HeraclesA | 2-2 | 81 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 30.11.2024 | FeyenoordA | 1-1 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 23.11.2024 | TwenteH | 1-2 | 27↑ | – | 6.5 | ||
| 09.11.2024 | PEC ZwolleA | 3-1 | 62 | 1 | 6.2 | ||
| 02.11.2024 | HeerenveenH | 3-0 | 56 | – | 6.5 | ||
| 26.10.2024 | GroningenH | 1-0 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 20.10.2024 | Willem IIA | 0-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 19.05.2024 | HeraclesA | 0-0 | 83 | – | 6.6 | ||
| 12.05.2024 | PSV EindhovenH | 1-1 | 60 | – | 6.9 | ||
| 03.05.2024 | GO Ahead EaglesH | 0-0 | 15↑ | – | 6.9 | ||
| 28.04.2024 | VitesseA | 3-2 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 14.04.2024 | FeyenoordH | 0-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 06.04.2024 | TwenteA | 2-0 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 02.04.2024 | NEC NijmegenH | 1-1 | 19↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 30.03.2024 | Sparta RotterdamA | 4-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 16.03.2024 | PEC ZwolleH | 3-1 | 3↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 10.03.2024 | AjaxA | 2-2 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 03.03.2024 | ExcelsiorH | 5-2 | 3↑ | – | – | ||
| 17.02.2024 | AZ AlkmaarH | 1-2 | 53 | – | 6.3 | ||
| 11.02.2024 | UtrechtA | 4-0 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 03.02.2024 | HeerenveenH | 3-3 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 28.01.2024 | FC VolendamA | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 25.02.2023 | Seraing UnitedA | 0-2 | 65 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 17.02.2023 | GenkH | 2-2 | 86 | 1 | 6.0 | ||
| 10.02.2023 | AS EupenA | 2-1 | 81 | – | 6.9 | ||
| 05.02.2023 | CharleroiH | 2-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 21.01.2023 | KortrijkH | 3-2 | 86 | 3 | 7.2 | ||
| 17.01.2023 | Standard LiegeA | 2-0 | 66 | – | 6.7 | ||
| 14.01.2023 | OostendeH | 2-1 | 59 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 08.01.2023 | Zulte WaregemA | 2-0 | 74 | – | 6.6 | ||
| 23.12.2022 | Cercle BruggeH | 1-1 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 12.11.2022 | CharleroiA | 1-0 | 68 | – | 6.5 | ||
| 05.11.2022 | Zulte WaregemH | 2-2 | 63 | 1 | 6.9 | ||
| 22.10.2022 | AS EupenH | 2-1 | 59 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 19.10.2022 | Standard LiegeH | 2-0 | 77 | 1 | 6.3 | ||
| 16.10.2022 | GentA | 3-0 | 73 | – | 6.2 | ||
| 17.09.2022 | OH LeuvenH | 0-0 | 44 | – | 5.9 | ||
| 10.09.2022 | KortrijkA | 1-4 | 75 | – | 6.9 | ||
| 03.09.2022 | Seraing UnitedH | 2-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.08.2022 | St. TruidenA | 3-1 | 64 | 1 | 6.9 | ||
| 21.08.2022 | KVC WesterloH | 5-4 | 45 | 1 | – | 6.6 | |
| 13.08.2022 | Cercle BruggeA | 0-0 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 24.07.2022 | AntwerpH | 0-2 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 25.10.2021 | TolucaH | 2-2 | 65 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 20.10.2021 | Club AmericaA | 2-1 | 69 | – | 6.6 | ||
| 17.10.2021 | PachucaA | 1-1 | 59 | 1 | 6.7 | ||
| 03.10.2021 | MazatlánH | 1-0 | 89 | 4 | 7.2 | ||
| 27.09.2021 | MonterreyH | 1-2 | 90 | 1 | 6.0 | ||
| 20.09.2021 | PueblaH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 |
PİYASA DEĞERİ€300K
KAÇIRDIĞI MAÇ13
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2024 · 85 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025
SakatlıkŞüpheli
2 maç
05.2025
SakatlıkKadroda yok
5 maç
03.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
10.2024
Ayak sakatlığıŞüpheli
4 maç
05.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


