LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut40.27 / 90
Kilit pas10.07 / 90
Başarılı dripling30.20 / 90
Kazanılan ikili684.59 / 90
Rating6.90
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2024 · 110 defanslar
- Müdahale 1.26 %32
- Pas arası 1.15 %32
- Blok 0.50 %59
- İkili mücadele %65 %92
- Pas isabeti %89 %96
- Faul (az iyi) 0.65 %86
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2352 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
CAF Africa Cup of Nations2017 Gabon · Africa
🏆
Coupe de la Ligue2011/2012 · France
🏆
Trophée des Champions2011/2012 · France
🥈
Trophée des Champions2016/2017 · France · 2nd Place
🥈
Coupe de France2015/2016 · France · 2nd Place
🥈
Ligue 12012/2013 · France · 2nd Place
🥈
Coupe de France2009/2010 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 2 G+A
GolAsist
2024/25
38
2.352
0
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7
Kilit pas1
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan112%65
Müdahale33
Faul1722 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112810 yedek
Kart1
Kaptan6maçta
2023/24
33
2.841
2
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%23 isabet
Kilit pas4
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan108%65
Müdahale41
Faul1714 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11321 yedek
G+A / 900.06
Kart2
2021/22
5
168
0
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan4%67
Müdahale1
Faul1
İlk 1123 yedek
2020/21
32
1.366
1
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas2
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan69%54
Müdahale14
Faul1525 kazanılan
İlk 111616 yedek
G+A / 900.07
Kart4
TOPLAM GOL1
İLK 114016 yedek girdi
KART8
FORMA33
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 1 %100
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-119%35
- 4-1-4-118%33
- 3-5-28%15
- 3-1-4-23%6
- 4-3-33%6
- 4-4-1-13%6
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2025 | EroksporH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 04.05.2025 | GenclerbirligiA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | Erzurum BBH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 21.04.2025 | 76 Iğdır BelediyesporA | 4-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.04.2025 | PendiksporH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.04.2025 | BolusporA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | AdanasporH | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 31.03.2025 | KocaelisporA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 15.03.2025 | Yeni MalatyasporH | 5-0 | 73 | 1 | 7.2 | ||
| 09.03.2025 | BandırmasporH | 2-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 06.03.2025 | İstanbulsporA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.03.2025 | Fatih KaragümrükH | 1-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 23.02.2025 | ÜmraniyesporA | 0-0 | 89 | – | 7.3 | ||
| 17.02.2025 | AnkaragucuH | 2-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 13.02.2025 | ŞanlıurfasporA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.02.2025 | Yeni ÇorumsporH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.02.2025 | SakaryasporH | 2-2 | 1↑ | – | – | ||
| 25.01.2025 | İstanbulsporA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | Fatih KaragümrükH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.01.2025 | AnkaragucuH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.01.2025 | AdanasporA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.12.2024 | ÜmraniyesporH | 2-0 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 15.12.2024 | Yeni ÇorumsporA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.12.2024 | ŞanlıurfasporH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2024 | Manisa BBSKH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.11.2024 | 76 Iğdır BelediyesporA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2024 | KeçiörengücüH | 0-0 | 45 | – | 6.9 | ||
| 03.11.2024 | Erzurum BBA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 27.10.2024 | PendiksporH | 0-1 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 19.10.2024 | GenclerbirligiA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 06.10.2024 | EroksporHC | 0-4 | 45 | – | 6.5 | ||
| 29.09.2024 | Yeni MalatyasporAC | 2-4 | 60 | – | 6.6 | ||
| 21.09.2024 | BolusporHC | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 14.09.2024 | BandırmasporAC | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 02.09.2024 | KocaelisporHC | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.08.2024 | SakaryasporAC | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 19.08.2024 | İstanbulsporH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 11.08.2024 | Fatih KaragümrükA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 26.05.2024 | PendiksporA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.05.2024 | Fatih KaragümrükH | 3-1 | 89 | – | 6.9 | ||
| 12.05.2024 | Adana DemirsporA | 1-6 | 90 | – | 6.3 | ||
| 05.05.2024 | HataysporH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 28.04.2024 | TrabzonsporA | 4-2 | 75 | – | 6.2 | ||
| 21.04.2024 | KasimpasaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2024 | AnkaragucuA | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 02.04.2024 | AlanyasporH | 0-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 17.03.2024 | RizesporA | 3-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 11.03.2024 | BesiktasH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 04.03.2024 | AntalyasporA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.02.2024 | Istanbul BasaksehirH | 0-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 18.02.2024 | SamsunsporH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.02.2024 | İstanbulsporA | 1-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 03.02.2024 | KayserisporH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.01.2024 | KonyasporH | 1-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 21.01.2024 | SivassporA | 2-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 14.01.2024 | FenerbahceH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.01.2024 | HataysporA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 05.01.2024 | PendiksporH | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 23.12.2023 | Fatih KaragümrükA | 0-3 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 19.12.2023 | Adana DemirsporH | 2-2 | 90 | – | 6.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2008–2024 · 108 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2022
Kasık sakatlığıŞüpheli
3 maç
04.2022
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
03.2022
Kas sakatlığıKadroda yok
17 maç
05.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum








