Kévin Keben
Cameroon · Defender

Kévin Keben

YAŞ21
BOY187
KİLO86
KULÜPWatford
LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas20.44 / 90
Başarılı dripling51.11 / 90
Kazanılan ikili153.33 / 90
Rating6.41
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 96 defanslar
Müdahale — %41 (1.11) Pas arası — %15 (0.44) Blok — %39 (0.22) İkili mücadele — %34 (%56) Pas isabeti — %67 (%86) Faul (az iyi) — %36 (0.89) 39 ORT. % 41 15 39 34 67 36
  • Müdahale 1.11 %41
  • Pas arası 0.44 %15
  • Blok 0.22 %39
  • İkili mücadele %56 %34
  • Pas isabeti %86 %67
  • Faul (az iyi) 0.89 %36
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 406 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Coupe de France2022/2023 · France
🏆 Ligue 22021/2022 · France
🥈 Trophée des Champions2023/2024 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
2022 0 2023 0 2024 0 2025 1 2026 0
GolAsist
2026/27 5 406 0 0 6.41
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipWatford 5 406 0 0 6.41
Kilit pas2
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan15%56
Müdahale5
Faul4
Ofsayt1
İlk 115
Kart2
2025/26 37 2.156 0 1 6.56
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipWatford 36 2.111 0 1 6.56
League CupWatford 1 45 0 0 6.60
Şut6%17 isabet
Kilit pas6
Drible14%70 başarı
İkili kazanılan99%57
Müdahale26
Faul1814 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112215 yedek
G+A / 900.04
Kart3
2024/25 9 265 0 0 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipWatford 9 265 0 0 6.67
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan13%59
Müdahale4
Faul4
İlk 1136 yedek
Kart1
2023/24 31 592 0 0 6.59
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Toulouse 24 524 0 0 6.55
UEFA Europa LeagueToulouse 7 68 0 0 6.90
Şut1
Kilit pas3
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan23%44
Müdahale6
Faul116 kazanılan
İlk 11724 yedek
Kart1
2022/23 19 358 0 0 6.37
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Toulouse 19 358 0 0 6.37
Şut1
Kilit pas2
Drible1%12 başarı
İkili kazanılan12%32
Müdahale3
Faul25 kazanılan
İlk 11415 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 114052 yedek girdi
KART7
FORMA4
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 29 4-4-2 — 20 4-3-3 — 11 3-4-2-1 — 10 3-5-2 — 5 3-4-1-2 — 4 79 maç
  • 4-2-3-129%37
  • 4-4-220%25
  • 4-3-311%14
  • 3-4-2-110%13
  • 3-5-25%6
  • 3-4-1-24%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 West BromA 1-0 90 0 6.8
01.09.2026 SwanseaA 2-0 90 0 5.6
29.08.2026 West HamH 1-1 84 0 6.4
22.08.2026 WrexhamA 1-1 48 6.3
16.08.2026 SouthamptonH 2-1 94 6.9
02.05.2026 CoventryH 0-4
25.04.2026 MiddlesbroughA 5-1 88 1 5.9
21.04.2026 West BromA 3-0 84 6.2
11.04.2026 Oxford UnitedA 2-0 29 6.7
06.04.2026 CharltonH 1-1 90 6.7
03.04.2026 QPRA 2-1 90 6.9
21.03.2026 LeicesterH 0-0 41 6.7
17.03.2026 WrexhamH 3-1
14.03.2026 Stoke CityA 3-1
10.03.2026 Sheffield WednesdayA 1-1
03.02.2026 Hull CityA 0-0 21 6.7
31.01.2026 SwanseaH 0-2 80 6.0
24.01.2026 BlackburnA 1-1 80 1 6.6
21.01.2026 PortsmouthH 1-1 47 6.2
17.01.2026 MillwallH 0-2 31 6.2
01.01.2026 BirminghamH 3-0
29.12.2025 NorwichA 0-1
26.12.2025 LeicesterA 1-2
13.12.2025 WrexhamA 2-2 17 6.5
06.12.2025 NorwichH 3-2 45 5.9
01.12.2025 BirminghamA 2-1 90 6.0
25.11.2025 PrestonH 1-1 90 6.7
22.11.2025 DerbyA 2-3 90 6.2
07.11.2025 Bristol CityH 1-1 90 1 7.3
01.11.2025 MiddlesbroughH 3-0 90 7.2
25.10.2025 CoventryA 3-1 90 6.3
22.10.2025 West BromH 2-1
18.10.2025 Sheffield UtdA 1-0 90 1 6.7
04.10.2025 Oxford UnitedH 2-1 90 7.0
27.09.2025 Hull CityH 2-1 90 6.3
22.09.2025 MillwallA 1-0 90 6.9
13.09.2025 BlackburnH 0-1 90 1 7.0
30.08.2025 SouthamptonH 2-2 90 6.3
23.08.2025 SwanseaA 1-1 101 6.7
16.08.2025 QPRH 2-1 97 1 6.9
12.08.2025 NorwichH 1-2 45 1 6.6
09.08.2025 CharltonA 1-0 90 7.0
03.05.2025 Sheffield WednesdayH 1-1 45 6.7
21.04.2025 PortsmouthA 1-0 57 6.2
23.02.2025 LutonH 2-0 53 6.6
15.02.2025 MiddlesbroughA 0-1 90 7.3
11.02.2025 LeedsH 0-4 10 6.9
08.02.2025 SunderlandA 2-2
01.02.2025 NorwichH 0-1
05.11.2024 SwanseaA 1-0
02.11.2024 Sheffield WednesdayA 2-6 10 6.3
19.05.2024 Stade Brestois 29H 0-3 57 6.2
12.05.2024 Paris Saint GermainA 1-3 90 1 6.5
03.05.2024 MontpellierH 1-2
28.04.2024 LorientA 1-2 62 6.6
21.04.2024 MarseilleH 2-2
13.04.2024 RennesA 1-2
07.04.2024 StrasbourgH 0-0
31.03.2024 Clermont FootA 0-3
15.03.2024 LyonH 2-3
ŞUT7
GOL0
xG0.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
79' · xG 0.045 24' · xG 0.04 16' · xG 0.2 90' · xG 0.085 86' · xG 0.048 28' · xG 0.063 81' · xG 0.038
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 4 (%57) Taç sonrası — 2 (%29) Açık oyun — 1 (%14) 7 şut
  • Korner4%57
  • Taç sonrası2%29
  • Açık oyun1%14
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 4 (%57) Kafa — 2 (%29) Sol ayak — 1 (%14) 7 şut
  • Sağ ayak4%57
  • Kafa2%29
  • Sol ayak1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
1-15' — 0 16-30' — 3 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 3 %43
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 4 %57
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 101 maç
Watford 51maç 2024–2026
Toulouse 50maç 2022–2023
Toulouse II 2021–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-29 Toulouse Watford €1.00m
2022-07-01 Toulouse U19 Toulouse -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2024 SakatlıkKadroda yok 12 maç
02.2023 SakatlıkŞüpheli 4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2111 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.1Championship 2025
PERFORMANS54.82111 dk
KARARİzlemeye değer69/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde. Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 78.1
Klasik stoper 77.2
Defansif bek 76.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 285 oyuncu
Scout skoru %87
Performans %46
Dakika %71
Değer / getiri %8
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %90
Performans %50
Dakika %88
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 50.48 62 81
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 54.8 76 72
İkili mücadele kazanma 57.58 64 90
Ortalama rating 6.56 7.2 91
Pas arası / 90 0.94 1.8 52
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam