Spain · Midfielder
Tommaso Baldanzi
BU SEZON2G · 2A
Gol20.07 / 90
Asist20.07 / 90
Şut341.15 / 90
Kilit pas160.54 / 90
Başarılı dripling270.91 / 90
Kazanılan ikili1725.81 / 90
Rating6.74
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 122 defanslar
- Müdahale 2.06 %79
- Pas arası 1.22 %62
- Blok 0.30 %20
- İkili mücadele %53 %31
- Pas isabeti %76 %9
- Faul (az iyi) 1.32 %26
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2666 dakika oynadı.
2025/26
34
2.666
2
2
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%41 isabet
Kilit pas16
Drible27%49 başarı
İkili kazanılan172%53
Müdahale61
Faul3936 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11304 yedek
G+A / 900.14
Kart131
Kaptan4maçta
2024/25
2
24
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%50
Faul11 kazanılan
İlk 1111 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 1121 yedek girdi
KART1
FORMA33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-11%50
- 4-3-31%50
MAÇ GEÇMİŞİ36 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.05.2026 | HuescaA | 1-2 | 39 | – | 7.2 | ||
| 03.05.2026 | BurgosH | 0-0 | 89 | 2 | 7.2 | ||
| 25.04.2026 | ValladolidAC | 1-0 | 90 | 3 | 6.5 | ||
| 17.04.2026 | Racing SantanderHC | 1-3 | 67 | 1 | 5.3 | ||
| 06.04.2026 | Sporting GijonAC | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 02.04.2026 | EibarHC | 0-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 29.03.2026 | AlmeriaA | 5-1 | 79 | 1 | 5.7 | ||
| 15.03.2026 | CordobaA | 0-2 | 84 | – | 6.3 | ||
| 07.03.2026 | CastellónH | 4-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 01.03.2026 | Deportivo La CorunaH | 2-3 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 23.02.2026 | CadizA | 0-2 | 90 | 2 | 2 | 8.0 | |
| 16.02.2026 | MalagaH | 2-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 07.02.2026 | FC AndorraA | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.01.2026 | Las PalmasH | 1-1 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 24.01.2026 | LeganesA | 2-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 17.01.2026 | ZaragozaA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 03.01.2026 | Cultural LeonesaA | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 21.12.2025 | AD Ceuta FCH | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.12.2025 | Deportivo La CorunaA | 0-3 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 06.12.2025 | Sporting GijonH | 0-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 30.11.2025 | MirandesA | 1-0 | 88 | 3 | 6.5 | ||
| 24.11.2025 | ValladolidH | 1-0 | 79 | 1 | 1 | 8.7 | |
| 15.11.2025 | CastellónA | 5-4 | 61 | 1 | 5.9 | ||
| 08.11.2025 | LeganesH | 2-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 05.11.2025 | HuescaH | 2-0 | 45↑ | 1 | 7.2 | ||
| 31.10.2025 | Racing SantanderA | 1-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 25.10.2025 | BurgosA | 1-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 11.10.2025 | FC AndorraH | 3-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 04.10.2025 | Granada CFA | 5-2 | 90 | 1 | 6.0 | ||
| 28.09.2025 | CordobaH | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 21.09.2025 | EibarA | 2-1 | 90 | 3 | 5.5 | ||
| 12.09.2025 | Las PalmasA | 2-1 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 07.09.2025 | CadizH | 3-3 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 29.08.2025 | AlmeriaH | 2-2 | 21↑ | – | 6.2 | ||
| 13.02.2025 | FC MidtjyllandA | 1-2 | 24 | – | 6.7 | ||
| 09.02.2025 | EspanyolH | 2-1 | –↑ | – | – |
ŞUT44
GOL3
xG0.0
xG FARKI+3.0over performing
DÖNÜŞÜM%6.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası16%36
- Serbest vuruş9%20
- Korner5%11
- Duran top5%11
- Açık oyun5%11
- Taç sonrası2%5
- Diğer2%5
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak33%75
- Sağ ayak6%14
- Kafa5%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR44 şut
- 1-15' 8 %18
- 16-30' 7 %16
- 31-45' 9 %20
- 46-60' 6 %14
- 61-75' 5 %11
- 76-90+' 9 %20
PİYASA DEĞERİ€1.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ1
DİSİPLİN12kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2025 · 36 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-01
Real Sociedad C
→
Real Sociedad B
-
Real Sociedad C
→
Real Sociedad B
-
2021-07-01
R. Sociedad U19
→
Real Sociedad C
-
R. Sociedad U19
→
Real Sociedad C
-
2020-07-01
Real Sociedad Y
→
R. Sociedad U19
-
Real Sociedad Y
→
R. Sociedad U19
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Segunda División2025 · Real Sociedad II
12sarı · 34 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2666 dk
Takip listesi: Dengeli orta saha profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.9Segunda División 2025
PERFORMANS43.02666 dk
KARARİzlemeye değer65/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
79.2
Box-to-box orta saha
72.4
Derinden oyun kurucu
72.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 465 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%66
Dakika
%90
Değer / getiri
%23
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%64
Dakika
%97
Değer / getiri
%16
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.74
7.1
95
Müdahale / 90
2.06
3.2
64
Performans skoru
43
75
57
İkili mücadele kazanma
53.09
58
92
Pas arası / 90
1.22
2.3
53
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Francesco ContiSampdoria · 21
%95
2gol
0asist
66scout
€1.00M
Serie B
Mauro PittónUnion Santa Fe · 31
%91
2gol
0asist
49scout
Liga Profesional Argentina
Doğan ErdoğanIğdır FK · 29
%78
0gol
0asist
53scout
1. Lig
Abdoulaye SissakoSt. Truiden · 27
%77
2gol
3asist
59scout
Jupiler Pro League
José TavaresSanta Clara · 22
%68
0gol
0asist
57scout
Primeira Liga
Yasin AyariBrighton · 22
%64
3gol
2asist
61scout
€30.00M
Premier League
Simon EbonogLe Havre · 21
%61
1gol
0asist
64scout
€150K
Ligue 1
Lautaro RíosBanfield · 25
%60
1gol
1asist
59scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
