LİGLiga Profesional Argentina
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut30.90 / 90
Kilit pas10.30 / 90
Başarılı dripling10.30 / 90
Kazanılan ikili185.40 / 90
Rating6.70
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.08
Şut
0.901.25
Kilit pas
0.300.55
Başarılı dripling
0.300.62
Kazanılan ikili
5.406.47
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
16
300
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas1
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan18%44
Müdahale5
Faul108 kazanılan
İlk 11214 yedek
Kart1
2025/26
31
1.155
1
1
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%31 isabet
Kilit pas7
Drible8%62 başarı
İkili kazanılan83%54
Müdahale30
Faul2415 kazanılan
İlk 111120 yedek
G+A / 900.16
Kart4
2024/25
25
1.207
1
2
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%27 isabet
Kilit pas9
Drible8%40 başarı
İkili kazanılan88%51
Müdahale34
Faul1923 kazanılan
İlk 111510 yedek
G+A / 900.22
Kart3
2023/24
25
169
0
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas3
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan13%54
Müdahale9
Faul42 kazanılan
Kart1
2022/23
23
544
0
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas3
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan44%56
Müdahale17
Faul116 kazanılan
İlk 11815 yedek
Kart11
2021/22
19
850
0
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas6
Drible7%64 başarı
İkili kazanılan61%47
Müdahale23
Faul2311 kazanılan
İlk 11118 yedek
Kart6
TOPLAM GOL2
İLK 112634 yedek girdi
KART7
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %50
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-217%34
- 5-3-214%28
- 4-2-3-16%12
- 4-3-1-26%12
- 3-5-24%8
- 4-1-4-13%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.08.2026 | Belgrano CordobaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.08.2026 | Estudiantes de Rio CuartoA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.07.2026 | Sarmiento JuninH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.07.2026 | HuracanA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2026 | LanusA | 1-0 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 06.04.2026 | Argentinos JRSA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | Rosario CentralA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.03.2026 | Gimnasia L.P.H | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.03.2026 | AldosiviH | 2-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 26.02.2026 | River PlateA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | Newells Old BoysH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | Racing ClubH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2026 | Belgrano CordobaA | 1-0 | 79↑ | 1 | 6.7 | ||
| 03.02.2026 | Estudiantes de Rio CuartoH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.01.2026 | Sarmiento JuninA | 1-0 | 61 | 1 | 6.5 | ||
| 22.01.2026 | HuracanH | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 16.11.2025 | Central Cordoba de SantiagoA | 1-1 | 45↑ | 1 | 2 | 6.9 | |
| 09.11.2025 | AldosiviH | 0-1 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 04.11.2025 | LanusH | 2-1 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 18.10.2025 | Independ. RivadaviaA | 1-2 | 45↑ | 2 | 6.9 | ||
| 11.10.2025 | Racing ClubH | 1-3 | 25↑ | 2 | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | HuracanA | 1-0 | 8↑ | 1 | 6.7 | ||
| 21.09.2025 | Argentinos JRSA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | IndependienteA | 0-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 29.08.2025 | TigreH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | Boca JuniorsA | 2-0 | 68 | – | 6.3 | ||
| 17.08.2025 | Estudiantes L.P.H | 3-2 | 45↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 09.08.2025 | Belgrano CordobaA | 2-1 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 28.07.2025 | Barracas CentralH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 20.07.2025 | Newells Old BoysA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.07.2025 | Defensa Y JusticiaH | 0-0 | 1↑ | – | – | ||
| 02.05.2025 | Central Cordoba de SantiagoH | 3-1 | 40↑ | 1 | 6.9 | ||
| 26.04.2025 | AldosiviA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2025 | LanusA | 1-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 11.04.2025 | Independ. RivadaviaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | Racing ClubA | 4-1 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 28.03.2025 | HuracanH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.03.2025 | Union Santa FeA | 3-1 | 96 | – | 7.0 | ||
| 07.03.2025 | Argentinos JRSH | 1-2 | 79 | 1 | 7.3 | ||
| 04.03.2025 | IndependienteH | 0-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 25.02.2025 | TigreA | 1-0 | 45 | 1 | 7.0 | ||
| 14.02.2025 | Boca JuniorsH | 0-1 | 77 | 1 | 7.0 | ||
| 11.02.2025 | Estudiantes L.P.A | 1-0 | 80 | 1 | 7.2 | ||
| 07.02.2025 | Belgrano CordobaH | 1-1 | 68 | – | 6.9 | ||
| 01.02.2025 | Barracas CentralA | 1-0 | 63 | 1 | 6.6 | ||
| 27.01.2025 | Newells Old BoysH | 3-0 | 73 | 1 | 6.3 | ||
| 24.01.2025 | Defensa Y JusticiaA | 0-1 | 50↑ | – | 6.6 | ||
| 09.12.2024 | TigreA | 0-2 | 55↑ | 1 | – | 7.5 | |
| 03.12.2024 | Argentinos JRSH | 2-1 | 32↑ | – | 6.7 | ||
| 26.11.2024 | Belgrano CordobaA | 0-2 | 46↑ | 1 | 7.5 | ||
| 22.11.2024 | River PlateH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.11.2024 | Racing ClubA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.11.2024 | Rosario CentralH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.10.2024 | Estudiantes L.P.A | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.10.2024 | San LorenzoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2024 | Central Cordoba de SantiagoA | 2-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 07.10.2024 | Barracas CentralA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2024 | Instituto CordobaH | 1-1 | 59 | 3 | 6.6 | ||
| 17.09.2024 | Defensa Y JusticiaH | 1-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 31.08.2024 | Velez SarsfieldA | 4-0 | 78 | 1 | 6.2 |
ŞUT4
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası2%50
- Açık oyun1%25
- Taç sonrası1%25
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak2%50
- Kafa2%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 2 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 139 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 1155 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.2Liga Profesional Argentina 2025
PERFORMANS44.41155 dk
KARARVeri yetersiz44/100
FORM TRENDİStabil+0.0
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
46.1
Derinden oyun kurucu
35.4
Box-to-box orta saha
25.9
Role fit sinyali var ama confidence 62/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 454 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%60
Dakika
%73
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%66
Dakika
%80
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.7
7.1
94
Pas arası / 90
2.1
2.3
91
Müdahale / 90
1.5
3.2
47
İkili mücadele kazanma
43.9
58
76
Performans skoru
24.2
75
32
Pas hacmi / 90
26.7
50
53
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.00. Dakika delta +0.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Theo ChennahiMontpellier · 20
%95
1gol
2asist
70scout
€150K
Ligue 2
Wilfred NdidiBeşiktaş · 29
%80
2gol
0asist
52scout
€10.00M
Süper Lig
Tyrese NoslinTelstar · 23
%79
2gol
3asist
64scout
Eredivisie
Mauro PittónUnion Santa Fe · 31
%79
2gol
0asist
49scout
Liga Profesional Argentina
Akil WattsSt. Louis City · 25
%68
1gol
0asist
55scout
Major League Soccer
Aníbal MorenoPalmeiras · 26
%68
0gol
1asist
57scout
Serie A
Dino BeširovićAIK Stockholm · 31
%62
1gol
3asist
52scout
Allsvenskan
Frank OnyekaCoventry · 27
%60
1gol
0asist
52scout
€7.00M
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
