LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.33 / 90
Şut61.99 / 90
Kilit pas20.66 / 90
Başarılı dripling20.66 / 90
Kazanılan ikili144.63 / 90
Rating6.65
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa Conference League 2026 · 49 forvetler
- Gol 0.33 %48
- Şut 2.0 %42
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 0.66 %19
- Drible 0.66 %27
- İkili mücadele %47 %54
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 272 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉
Allsvenskan2023 · Hammarby FF · 25 maç
11gol3.
26.
UEFA Europa Conference League2026 · Gyori ETO FC · 1 maç
1gol26.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 11 G+A
GolAsist
2026/27
4
272
1
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%67 isabet
Kilit pas2
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan14%47
Müdahale3
Faul35 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1131 yedek
G+A / 900.33
2024/25
32
614
2
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%64 isabet
Kilit pas7
Drible9%36 başarı
İkili kazanılan37%45
Müdahale3
Faul220 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11626 yedek
G+A / 900.44
2023/24
28
1.523
11
0
7.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut62%45 isabet
Kilit pas22
Drible41%51 başarı
İkili kazanılan114%51
Müdahale18
Faul1441 kazanılan
Ofsayt10
İlk 111612 yedek
G+A / 900.65
Kart3
TOPLAM GOL41 penaltı
İLK 11931 yedek girdi
FORMA34
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 2 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-213%38
- 4-2-3-113%38
- 4-4-23%9
- 3-5-1-12%6
- 5-4-12%6
- 3-4-1-21%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.08.2026 | RigaH | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 06.08.2026 | RigaA | 1-0 | 85 | 1 | 6.2 | ||
| 30.07.2026 | Atert BissenH | 1-1 | 70 | 3 | 5.9 | ||
| 21.07.2026 | Atert BissenA | 2-6 | 27↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 17.11.2025 | CroatiaH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 10.01.2025 | KortrijkH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.12.2024 | KV MechelenA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.12.2024 | GentH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2024 | Beerschot WilrijkA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2024 | OH LeuvenH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2024 | CharleroiA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2024 | Cercle BruggeH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.11.2024 | GentA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2024 | St. TruidenH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.10.2024 | AntwerpA | 3-0 | 22↑ | – | 6.5 | ||
| 20.10.2024 | CharleroiH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2024 | Union St. GilloiseH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2024 | DenderA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2024 | OH LeuvenA | 2-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 25.08.2024 | Beerschot WilrijkH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.08.2024 | KortrijkA | 1-0 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 09.08.2024 | KV MechelenH | 0-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 04.08.2024 | Club Brugge KVH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.07.2024 | IF BrommapojkarnaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.07.2024 | IFK GoteborgH | 0-1 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 07.07.2024 | GaisA | 0-0 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 02.06.2024 | Djurgardens IFA | 0-3 | 18↑ | 1 | 6.6 | ||
| 26.05.2024 | SiriusH | 3-0 | 15↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 19.05.2024 | AIK StockholmH | 2-1 | 22↑ | 1 | 6.7 | ||
| 15.05.2024 | Mjallby AIFA | 3-0 | 67 | – | 5.3 | ||
| 05.05.2024 | IFK VarnamoH | 1-2 | 77 | 1 | 7.0 | ||
| 29.04.2024 | Vasteras SK FKH | 2-1 | 77 | 1 | 6.9 | ||
| 21.04.2024 | BK HackenA | 2-1 | 57 | 5 | 6.9 | ||
| 15.04.2024 | IF ElfsborgH | 3-0 | 88 | 1 | 1 | 2 | 8.5 |
| 07.04.2024 | Malmo FFA | 2-0 | 45↑ | 2 | 6.9 | ||
| 31.03.2024 | Kalmar FFH | 3-1 | 60 | – | 6.7 | ||
| 12.11.2023 | HalmstadH | 2-2 | 90 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 04.11.2023 | IFK VarnamoA | 0-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 30.10.2023 | SiriusH | 2-2 | 74 | 1 | 4 | 8.2 | |
| 22.10.2023 | Djurgardens IFA | 0-0 | 15↑ | – | 6.2 | ||
| 08.10.2023 | BK HackenH | 2-2 | 30 | – | 6.9 | ||
| 01.10.2023 | IFK GoteborgH | 1-1 | 88 | 2 | 7.3 | ||
| 24.09.2023 | Varbergs BoIS FCA | 0-1 | 89 | 6 | 7.3 | ||
| 17.09.2023 | Malmo FFH | 1-3 | 45↑ | 1 | 3 | 7.7 | |
| 03.09.2023 | AIK StockholmH | 4-2 | 45↑ | 2 | 2 | 8.2 | |
| 27.08.2023 | Mjallby AIFA | 0-3 | 20↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 20.08.2023 | Kalmar FFA | 0-0 | 19↑ | 2 | 6.9 | ||
| 13.08.2023 | IF ElfsborgH | 1-0 | 13↑ | 2 | 7.2 | ||
| 03.08.2023 | TwenteH | 1-1 | 47↑ | – | 6.3 | ||
| 30.07.2023 | IFK NorrkopingH | 2-1 | 15↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 27.07.2023 | TwenteA | 1-0 | 62 | – | 6.3 | ||
| 21.07.2023 | IF BrommapojkarnaA | 1-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 16.07.2023 | Kalmar FFH | 3-1 | 83 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 09.07.2023 | SiriusA | 1-2 | 69 | 2 | 6.7 | ||
| 03.07.2023 | IF ElfsborgA | 2-0 | 48↑ | 5 | 7.5 | ||
| 09.06.2023 | IF BrommapojkarnaH | 2-1 | 13↑ | 1 | 6.9 | ||
| 14.05.2023 | Djurgardens IFH | 4-3 | 24 | – | 6.7 | ||
| 09.05.2023 | Mjallby AIFH | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 04.05.2023 | IFK NorrkopingA | 2-0 | 90 | 4 | 7.0 | ||
| 30.04.2023 | Malmo FFA | 4-2 | 90 | 1 | 4 | 7.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 64 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


