Gol10.86 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.86 / 90
Kilit pas21.71 / 90
Başarılı dripling10.86 / 90
Kazanılan ikili54.29 / 90
Rating6.85
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Kilit pas
1.710.28
Başarılı dripling
0.860.56
Kazanılan ikili
4.299.59
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
9.
Süper Lig2026 · Göztepe · 3 maç
1gol9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
3
105
1
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan5%38
Müdahale1
Faul4
İlk 113
G+A / 900.86
Kart2
2025/26
18
319
0
0
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan34%57
Müdahale11
Faul1212 kazanılan
İlk 11315 yedek
2024/25
21
947
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas4
Drible8%57 başarı
İkili kazanılan94%51
Müdahale48
Faul2825 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111011 yedek
Kart5
2023/24
33
1.290
1
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas4
Drible7%50 başarı
İkili kazanılan89%45
Müdahale41
Faul4029 kazanılan
İlk 111518 yedek
G+A / 900.07
Kart6
TOPLAM GOL1
İLK 111540 yedek girdi
KART9
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 1 %100
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-135%67
- 3-4-2-16%12
- 4-4-24%8
- 3-4-1-23%6
- 4-2-2-22%4
- 4-3-32%4
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | GalatasarayA | 3-2 | 0 | 0 | – | ||
| 23.08.2026 | Gençlerbirliği S.K.H | 0-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 17.08.2026 | SamsunsporA | 3-3 | 60 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 24.01.2026 | IpswichH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.01.2026 | LeicesterH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.12.2025 | Stoke CityA | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 26.12.2025 | WrexhamA | 5-3 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2025 | BirminghamH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.12.2025 | West BromA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.12.2025 | NorwichH | 1-1 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 29.11.2025 | LeicesterA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2025 | PortsmouthH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | DerbyH | 1-3 | 30↑ | – | 6.9 | ||
| 24.10.2025 | PrestonA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.10.2025 | BlackburnA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | WatfordH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | Hull CityA | 1-0 | 81 | – | 6.6 | ||
| 30.09.2025 | SouthamptonH | 1-2 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | Oxford UnitedA | 0-1 | 18↑ | – | 7.0 | ||
| 20.09.2025 | CharltonH | 0-1 | 89 | – | 6.9 | ||
| 12.09.2025 | IpswichA | 5-0 | 62 | – | 6.2 | ||
| 03.05.2025 | SwanseaA | 3-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.04.2025 | SunderlandH | 2-0 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 21.04.2025 | CardiffA | 1-1 | 69 | – | 6.7 | ||
| 18.04.2025 | LeedsH | 0-1 | 80 | – | 7.2 | ||
| 12.04.2025 | Sheffield WednesdayA | 0-1 | 64 | – | 6.7 | ||
| 09.04.2025 | QPRH | 1-3 | 9↑ | – | 7.2 | ||
| 05.04.2025 | Sheffield UtdH | 1-0 | 23↑ | – | 6.6 | ||
| 29.03.2025 | MiddlesbroughA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.03.2025 | WatfordH | 1-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 12.03.2025 | Hull CityA | 2-1 | 87 | – | 6.2 | ||
| 07.03.2025 | NorwichA | 1-1 | 82 | – | 7.0 | ||
| 01.03.2025 | CoventryH | 2-3 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 22.02.2025 | West BromA | 2-0 | 63 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2025 | PortsmouthH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.02.2025 | DerbyA | 0-0 | 65 | – | 6.9 | ||
| 04.02.2025 | BurnleyA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.02.2025 | Bristol CityH | 1-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 25.01.2025 | Stoke CityA | 0-0 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 21.01.2025 | LutonH | 3-2 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | BlackburnH | 1-0 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 14.01.2025 | PlymouthA | 1-1 | 13↑ | – | 7.2 | ||
| 04.05.2024 | IpswichA | 2-0 | 60↑ | – | 7.0 | ||
| 27.04.2024 | BirminghamH | 1-1 | 68 | – | 6.5 | ||
| 20.04.2024 | SwanseaH | 0-4 | 61 | – | 6.7 | ||
| 13.04.2024 | Bristol CityA | 1-1 | 80 | 1 | 6.7 | ||
| 09.04.2024 | PrestonA | 4-1 | 69 | – | 5.9 | ||
| 06.04.2024 | MillwallH | 1-0 | 81 | 1 | 6.9 | ||
| 01.04.2024 | Stoke CityA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.03.2024 | CoventryH | 1-3 | 90 | – | 7.5 | ||
| 16.03.2024 | RotherhamA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.03.2024 | West BromH | 1-4 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 06.03.2024 | CardiffA | 1-0 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 02.03.2024 | LeedsH | 1-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 24.02.2024 | WatfordA | 1-2 | 68 | – | 7.2 | ||
| 17.02.2024 | Hull CityH | 1-2 | 56 | 1 | 6.7 | ||
| 14.02.2024 | SunderlandH | 1-0 | 74 | – | 6.7 | ||
| 10.02.2024 | SouthamptonA | 5-3 | 87 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 03.02.2024 | Sheffield WednesdayH | 4-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 28.01.2024 | QPRA | 1-1 | 76 | – | 7.3 |
ŞUT3
GOL1
xG0.1
xG FARKI+0.9over performing
DÖNÜŞÜM%33.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner2%67
- Taç sonrası1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %67
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 75 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-05-31
Oxford United
→
Chelsea U21
End of loan
Oxford United
→
Chelsea U21
End of loan
2025-01-10
Chelsea U21
→
Oxford United
loan transfer
Chelsea U21
→
Oxford United
loan transfer
2024-05-31
Huddersfield
→
Chelsea U21
End of loan
Huddersfield
→
Chelsea U21
End of loan
2024-01-04
Chelsea U21
→
Huddersfield
loan transfer
Chelsea U21
→
Huddersfield
loan transfer
2023-07-01
Norwich U18
→
Chelsea U21
free transfer
Norwich U18
→
Chelsea U21
free transfer
2020-07-01
Norwich Yth.
→
Norwich U18
-
Norwich Yth.
→
Norwich U18
-
2017-07-01
Luton Academy
→
Norwich Yth.
?
Luton Academy
→
Norwich Yth.
?
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Süper Lig2026 · Göztepe
2sarı · 3 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 105 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.7Süper Lig 2026
PERFORMANS60.0105 dk
KARARVeri yetersiz32/100
ROL UYUMU2026
Baskıcı forvet
27.9
Bağlantı kuran forvet
23.6
Çizgi kanadı
20.7
Role fit sinyali var ama confidence 36/100 ve risk 70/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 99 oyuncu
Scout skoru
%87
Performans
%79
Dakika
%55
Değer / getiri
%31
Tüm ligler · 1009 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%78
Dakika
%43
Değer / getiri
%14
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.66
7.15
93
Müdahale / 90
3.1
1.4
100
İkili mücadele kazanma
56.67
50
100
Performans skoru
3.1
76
4
Gol / 90
0
0.42
0
Şut / 90
0
3
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Robbie UreSirius · 21
%95
7gol
2asist
75scout
Allsvenskan
Breno LopesCoritiba · 29
%90
8gol
1asist
62scout
Serie A
Luciano JubaBahia · 26
%83
7gol
1asist
64scout
Serie A
Isak BjerkeboSirius · 22
%79
9gol
2asist
76scout
Allsvenskan
Prince OwusuCF Montreal · 28
%67
9gol
6asist
73scout
Major League Soccer
Mads HansenIF Brommapojkarna · 23
%61
4gol
3asist
71scout
Allsvenskan
Paulos AbrahamHammarby FF · 23
%60
5gol
2asist
76scout
Allsvenskan
Kévin DenkeyFC Cincinnati · 25
%60
9gol
2asist
76scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




