LİGPrimeira Liga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
Rating6.90
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Şut
0.001.46
Kilit pas
0.000.73
Başarılı dripling
0.001.46
Kazanılan ikili
0.004.39
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 6 G+A
GolAsist
2025/26
24
124
0
0
6.53
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas1
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan6%38
Müdahale2
Faul5
İlk 11123 yedek
2024/25
28
1.403
3
3
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%35 isabet
Kilit pas20
Drible11%50 başarı
İkili kazanılan132%60
Müdahale54
Faul3014 kazanılan
İlk 111513 yedek
G+A / 900.38
Kart6
2023/24
32
1.773
2
0
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas5
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan129%61
Müdahale53
Faul2717 kazanılan
İlk 111913 yedek
G+A / 900.1
Kart5
TOPLAM GOL41 penaltı
İLK 111847 yedek girdi
KART9
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 3 %75
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-138%59
- 4-3-322%34
- 4-1-3-22%3
- 4-3-1-21%2
- 4-4-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | MaritimoA | 0-3 | 0 | 0 | – | ||
| 31.08.2026 | EstorilH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2026 | Casa PiaA | 0-7 | 24↑ | – | 6.9 | ||
| 09.08.2026 | Academico ViseuH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2026 | EstorilA | 1-3 | 2↑ | – | – | ||
| 11.05.2026 | SC BragaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | FamalicaoA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | MoreirenseH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2026 | Casa PiaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | GuimaraesH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | AroucaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | FC PortoH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.02.2026 | Real MadridA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2026 | Real MadridH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2026 | Santa ClaraA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2026 | AlvercaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2026 | TondelaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.01.2026 | Real MadridH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.01.2026 | JuventusA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | Rio AveA | 0-2 | 1↑ | 1 | – | ||
| 03.01.2026 | EstorilH | 3-1 | 94 | 1 | 6.2 | ||
| 28.12.2025 | SC BragaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.12.2025 | FamalicaoH | 1-0 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 14.12.2025 | MoreirenseA | 0-4 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 10.12.2025 | NapoliH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.12.2025 | Sporting CPH | 1-1 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 29.11.2025 | NacionalA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.11.2025 | AjaxA | 0-2 | 1↑ | – | – | ||
| 08.02.2025 | MoreirenseH | 3-2 | 37 | – | 6.7 | ||
| 02.02.2025 | EstrelaA | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 25.01.2025 | Casa PiaA | 3-1 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 03.01.2025 | Sporting CPH | 4-4 | 82 | – | 7.2 | ||
| 29.12.2024 | FarenseA | 2-2 | 70 | 2 | 7.0 | ||
| 23.12.2024 | NacionalH | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.12.2024 | FiorentinaH | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 16.12.2024 | Rio AveA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 12.12.2024 | FC ST. GallenA | 1-4 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 07.12.2024 | BenficaA | 1-0 | 86 | 1 | 7.5 | ||
| 02.12.2024 | GIL VicenteH | 4-0 | 77 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 28.11.2024 | FC AstanaA | 1-1 | 90 | 4 | 7.5 | ||
| 10.11.2024 | Santa ClaraA | 1-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 07.11.2024 | Mlada BoleslavH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 03.11.2024 | MoreirenseH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.10.2024 | EstrelaA | 2-2 | 17↑ | – | 5.3 | ||
| 24.10.2024 | Djurgardens IFA | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 06.10.2024 | BoavistaH | 2-2 | 19↑ | – | 5.7 | ||
| 02.10.2024 | CeljeH | 3-1 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 28.09.2024 | Casa PiaA | 1-1 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 21.09.2024 | FC PortoH | 0-3 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 15.09.2024 | SC BragaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.09.2024 | FamalicaoH | 2-1 | 29↑ | – | 6.5 | ||
| 25.08.2024 | AVSA | 1-0 | 81 | – | 6.7 | ||
| 18.08.2024 | EstorilH | 1-0 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 15.08.2024 | FC ZurichH | 2-0 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 12.08.2024 | AroucaA | 0-1 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 08.08.2024 | FC ZurichA | 0-3 | 1↑ | – | – | ||
| 18.05.2024 | AroucaA | 1-3 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 11.05.2024 | SC BragaH | 2-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 04.05.2024 | Rio AveA | 2-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 27.04.2024 | BoavistaH | 1-0 | 90 | – | 8.2 |
ŞUT2
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak1%50
- Kafa1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %50
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
PİYASA DEĞERİ€9.00M-10.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ14
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 88 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-07-01
Feirense Sub-23
→
Feirense
-
Feirense Sub-23
→
Feirense
-
2019-07-01
Feirense U19
→
Feirense Sub-23
-
Feirense U19
→
Feirense Sub-23
-
2018-07-01
Feirense Sub-17
→
Feirense U19
-
Feirense Sub-17
→
Feirense U19
-
2016-07-01
Feirense Sub-15
→
Feirense Sub-17
-
Feirense Sub-15
→
Feirense Sub-17
-
2014-07-01
Feirense CJ
→
Feirense Sub-15
-
Feirense CJ
→
Feirense Sub-15
-
2012-07-01
U. Lamas Form
→
Feirense CJ
free transfer
U. Lamas Form
→
Feirense CJ
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
8 maç
08.2025
Ruptured cruciate ligamentKadroda yok
6 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 123 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU42.7Primeira Liga 2025
PERFORMANS41.8123 dk
KARARVeri yetersiz39/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
51.0
Derinden oyun kurucu
45.2
Box-to-box orta saha
38.7
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 242 oyuncu
Scout skoru
%33
Performans
%60
Dakika
%28
Değer / getiri
%5
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%49
Performans
%61
Dakika
%46
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas arası / 90
2.2
2.3
96
Ortalama rating
6.53
7.1
92
Performans skoru
41.8
75
56
Müdahale / 90
1.46
3.2
46
İkili mücadele kazanma
37.5
58
65
Pas hacmi / 90
38.78
50
78
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Georgios KanellopoulosHJK helsinki · 25
%95
1gol
2asist
59scout
Veikkausliiga
John PatrickReims · 22
%75
0gol
0asist
48scout
Ligue 2
Hakan YeşilPendikspor · 23
%74
1gol
1asist
64scout
1. Lig
Abraham OkyereHaka · 23
%71
1gol
0asist
45scout
Veikkausliiga
Adil BourabaaLe Mans
%71
0gol
1asist
53scout
€500K
Ligue 2
PeixotoJuventude · 28
%65
1gol
0asist
42scout
Serie A
Mete Kaan DemirSakaryaspor · 27
%61
0gol
0asist
62scout
€1.20M
1. Lig
Morgan SansonNice · 31
%60
0gol
2asist
52scout
€4.00M
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
