Spain · Defender
Rigoberto Manuel Rivas Vindel
LİGPrimeira Liga
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas10.34 / 90
Başarılı dripling10.34 / 90
Kazanılan ikili124.11 / 90
Rating6.67
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2026 · 66 defanslar
- Müdahale 1.03 %37
- Pas arası 1.55 %80
- Blok 0.52 %68
- İkili mücadele %67 %82
- Pas isabeti %87 %52
- Faul (az iyi) 0.77 %52
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 349 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
4
349
0
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan16%67
Müdahale4
Faul31 kazanılan
İlk 114
Kart2
2025/26
19
1.613
1
0
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%33 isabet
Kilit pas4
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan71%54
Müdahale16
Faul1713 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11181 yedek
G+A / 900.06
Kart1
2024/25
25
1.067
2
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%71 isabet
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan50%56
Müdahale14
Faul1111 kazanılan
İlk 111213 yedek
G+A / 900.17
Kart4
TOPLAM GOL4
İLK 113414 yedek girdi
KART10
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 3 %75
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-133%69
- 4-3-310%21
- 4-4-24%8
- 3-4-31%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ48 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | SC BragaA | 1-0 | 93 | – | 6.6 | ||
| 23.08.2026 | NacionalH | 1-0 | 76 | – | 7.2 | ||
| 14.08.2026 | Sporting CPA | 3-2 | 94 | – | 6.2 | ||
| 08.08.2026 | AroucaH | 0-1 | 86 | 1 | 6.6 | ||
| 16.05.2026 | NacionalA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2026 | Casa PiaH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.05.2026 | Sporting CPA | 5-1 | 80 | – | 5.5 | ||
| 25.04.2026 | Rio AveH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.04.2026 | GIL VicenteA | 0-1 | 92 | – | 7.3 | ||
| 11.04.2026 | AVSA | 1-1 | 92 | 1 | 6.9 | ||
| 03.04.2026 | TondelaH | 5-0 | 95 | – | 7.3 | ||
| 21.03.2026 | BenficaA | 3-0 | 84 | 2 | 5.9 | ||
| 13.12.2025 | Rio AveA | 0-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 08.12.2025 | GIL VicenteH | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 28.11.2025 | AVSH | 4-0 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 08.11.2025 | TondelaA | 0-1 | 90 | – | 8.0 | ||
| 01.11.2025 | BenficaH | 0-3 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 26.10.2025 | FamalicaoA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 04.10.2025 | Santa ClaraH | 2-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 28.09.2025 | AlvercaA | 2-0 | 90 | 2 | 6.0 | ||
| 20.09.2025 | SC BragaH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | EstrelaA | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | AroucaH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.04.2025 | BenficaH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | Santa ClaraH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2025 | EstrelaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2025 | Real BetisH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2025 | BoavistaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.03.2025 | Real BetisA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2025 | Casa PiaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.02.2025 | FC PortoA | 1-1 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 01.02.2025 | AVSH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.01.2025 | EstorilA | 1-0 | 64 | – | 7.7 | ||
| 18.01.2025 | AroucaH | 2-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 03.01.2025 | Sporting CPH | 4-4 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 29.12.2024 | FarenseA | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 23.12.2024 | NacionalH | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 19.12.2024 | FiorentinaH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.12.2024 | Rio AveA | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 12.12.2024 | FC ST. GallenA | 1-4 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 07.12.2024 | BenficaA | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 02.12.2024 | GIL VicenteH | 4-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.11.2024 | FC AstanaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.11.2024 | Santa ClaraA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 07.11.2024 | Mlada BoleslavH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 03.11.2024 | MoreirenseH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2024 | Djurgardens IFA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.10.2024 | CeljeH | 3-1 | –↑ | – | – |
ŞUT14
GOL1
xG1.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%7.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Açık oyun5%36
- Korner4%29
- Taç sonrası2%14
- Serbest vuruş2%14
- Duran top1%7
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak6%43
- Kafa5%36
- Sol ayak3%21
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
- 1-15' 2 %14
- 16-30' 3 %21
- 31-45' 1 %7
- 46-60' 3 %21
- 61-75' 4 %29
- 76-90+' 1 %7
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 48 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2025
injuredKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1613 dk
Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.6Primeira Liga 2025
PERFORMANS65.51613 dk
KARARİzlemeye değer69/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
83.1
Defansif bek
79.5
Klasik stoper
79.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 203 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%79
Dakika
%72
Değer / getiri
%18
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%91
Performans
%77
Dakika
%82
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
58.08
62
94
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
65.5
76
86
İkili mücadele kazanma
53.79
64
84
Pas arası / 90
1.67
1.8
93
Ortalama rating
6.91
7.2
96
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Regan PoolePortsmouth · 27
%95
0gol
1asist
67scout
Championship
RuanAtletico-MG · 26
%95
1gol
0asist
60scout
Serie A
Berkay SülüngözPendikspor · 29
%91
2gol
0asist
62scout
1. Lig
Bedirhan ÖzyurtEyüpspor · 22
%90
0gol
0asist
65scout
Süper Lig
Bruno MéndezToluca · 26
%87
1gol
0asist
69scout
Liga MX
Amando LapageKVC Westerlo · 21
%72
0gol
0asist
79scout
Jupiler Pro League
Márton DárdaiHertha BSC · 23
%62
0gol
0asist
74scout
2. Bundesliga
Cristian CastroAVS · 24
%60
0gol
0asist
66scout
Primeira Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum