LİGPrimeira Liga
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut40.17 / 90
Kilit pas50.22 / 90
Başarılı dripling60.26 / 90
Kazanılan ikili642.77 / 90
Rating6.40
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2025 · 103 defanslar
- Müdahale 0.82 %8
- Pas arası 1.47 %87
- Blok 0.56 %61
- İkili mücadele %55 %44
- Pas isabeti %84 %47
- Faul (az iyi) 0.82 %82
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2077 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Primera ANone · Colombia
🏆
Copa ColombiaNone · Colombia
🏆
SuperligaNone · Colombia
🏆
Copa Colombia2023 · Colombia
🏆
Superliga2023 · Colombia
🏆
Primera A2022 · Colombia
🏆
Copa Colombia2021 · Colombia
🥈
Primera ANone · Colombia · 2nd Place
🥈
Primera A2023 · Colombia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 2 G+A
GolAsist
2025/26
28
2.077
0
0
6.40
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas5
Drible6%75 başarı
İkili kazanılan64%55
Müdahale19
Faul1917 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11262 yedek
Kart41
Kaptan9maçta
2024/25
34
2.929
1
1
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas8
Drible5%83 başarı
İkili kazanılan97%61
Müdahale35
Faul2222 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1134
G+A / 900.06
Kart5
2020/21
31
2.097
1
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas4
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan54%55
Müdahale17
Faul1218 kazanılan
İlk 11247 yedek
G+A / 900.04
Kart21
TOPLAM GOL2
İLK 11602 yedek girdi
KART13
FORMA42
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-128%47
- 4-3-311%18
- 3-4-310%17
- 3-4-2-14%7
- 5-4-14%7
- 4-1-4-13%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | MoreirenseAC | 0-0 | 84 | – | 6.7 | ||
| 10.05.2026 | FC PortoHC | 3-1 | 0 | – | – | ||
| 02.05.2026 | NacionalAC | 1-2 | 85 | – | 6.6 | ||
| 26.04.2026 | Sporting CPHC | 1-1 | 86 | – | 6.9 | ||
| 17.04.2026 | Rio AveAC | 2-2 | 94 | – | 6.2 | ||
| 11.04.2026 | GuimaraesHC | 1-1 | 92 | 1 | 6.9 | ||
| 03.04.2026 | GIL VicenteA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | EstrelaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | BenficaAC | 3-0 | 45 | – | 5.9 | ||
| 15.02.2026 | EstorilHC | 3-0 | 92 | 1 | 6.9 | ||
| 09.02.2026 | FamalicaoAC | 3-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 17.01.2026 | AroucaH | 0-1 | 5 | – | 3.0 | ||
| 03.01.2026 | MoreirenseH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.12.2025 | FC PortoA | 2-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 21.12.2025 | NacionalH | 2-2 | 99 | 1 | 6.2 | ||
| 13.12.2025 | Sporting CPA | 6-0 | 90 | – | 5.3 | ||
| 06.12.2025 | Rio AveH | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.11.2025 | GuimaraesA | 4-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 09.11.2025 | GIL VicenteH | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 02.11.2025 | TondelaH | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 25.10.2025 | Santa ClaraA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 27.09.2025 | EstrelaA | 3-0 | 45 | – | 6.2 | ||
| 20.09.2025 | BenficaH | 0-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.09.2025 | EstorilA | 3-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 30.08.2025 | FamalicaoH | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 24.08.2025 | SC BragaA | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.08.2025 | Casa PiaH | 0-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 09.08.2025 | AroucaA | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 01.06.2025 | VizelaA | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 24.05.2025 | VizelaH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.05.2025 | MoreirenseH | 0-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 11.05.2025 | EstrelaA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.05.2025 | BoavistaH | 1-2 | 78 | 1 | 7.2 | ||
| 27.04.2025 | BenficaA | 6-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 19.04.2025 | Casa PiaH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 13.04.2025 | SC BragaA | 4-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 04.04.2025 | EstorilH | 0-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | FamalicaoA | 4-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 15.03.2025 | FC PortoA | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 08.03.2025 | AroucaH | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.03.2025 | FarenseA | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 23.02.2025 | Sporting CPH | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 16.02.2025 | Rio AveA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.02.2025 | Santa ClaraH | 1-2 | 57 | – | 6.5 | ||
| 01.02.2025 | GuimaraesA | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 27.01.2025 | GIL VicenteH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 19.01.2025 | NacionalA | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 28.12.2024 | EstrelaH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 21.12.2024 | BoavistaA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.12.2024 | BenficaH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 08.12.2024 | Casa PiaA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 09.11.2024 | EstorilA | 0-0 | 9 | – | 6.3 | ||
| 03.11.2024 | FamalicaoH | 2-3 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 28.10.2024 | FC PortoH | 0-5 | 90 | – | 6.0 | ||
| 05.10.2024 | AroucaA | 1-1 | 85 | – | 6.9 | ||
| 30.09.2024 | FarenseH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.09.2024 | Sporting CPA | 3-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 14.09.2024 | Rio AveH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 31.08.2024 | Santa ClaraA | 2-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 25.08.2024 | GuimaraesH | 1-0 | 90 | – | 7.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 97 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
FC Metz
%50
2026-07-17
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAggregated only · 2077 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.4Primeira Liga 2025
PERFORMANS57.02077 dk
KARARVeri yetersiz59/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
74.7
Defansif bek
74.6
Ayağı iyi stoper
73.4
Role fit sinyali var ama confidence 56/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 203 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%55
Dakika
%83
Değer / getiri
%18
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%55
Dakika
%88
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
85
100
Ortalama rating
6.4
7.2
89
İkili mücadele kazanma
54.7
68
80
Pas hacmi / 90
36.66
45
82
Pas arası / 90
1.47
1.8
82
Blok / 90
0.56
1.8
31
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Nick VerschurenFC Volendam · 20
%95
0gol
1asist
76scout
Eredivisie
Bram LagaeDunkerque · 21
%70
0gol
0asist
70scout
€600K
Ligue 2
Andi HotiEintracht Braunschweig · 22
%65
0gol
0asist
54scout
€20.00M
2. Bundesliga
Jacob HaahrBryne · 23
%64
1gol
0asist
72scout
Eliteserien
Lucas VillalbaCruzeiro · 31
%64
1gol
0asist
61scout
Serie A
Amando LapageKVC Westerlo · 21
%64
0gol
0asist
79scout
Jupiler Pro League
Furkan ApaydınBodrum FK · 23
%63
0gol
0asist
59scout
1. Lig
Regan PoolePortsmouth · 27
%60
0gol
1asist
67scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

