Fally Mayulu
France · Attacker

Fally Mayulu

YAŞ23
BOY193
KULÜPArouca
LİGPrimeira Liga
BU SEZON0G · 0A
Gol0
Asist0
Şut0
Kilit pas0
Başarılı dripling0
Kazanılan ikili0
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Şut 0.000.51
Kazanılan ikili 0.004.60
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 2. LigaNone · Austria
🏆 BundesligaNone · Austria
🏆 Bundesliga2024/2025 · Austria
🏆 2. Liga2022/2023 · Austria
🥈 CupNone · Austria · 2nd Place
🥈 Cup2023/2024 · Austria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 2 G+A
2023 0 2024 2 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 4 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaArouca 4 0 0 0
İlk 1113 yedek
2025/26 29 186 0 0 6.40
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipBristol City 21 176 0 0 6.40
Primeira LigaArouca 8 10 0 0
Şut1%100 isabet
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan10%30
Müdahale1
Faul71 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11128 yedek
2024/25 26 405 2 0 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipBristol City 26 405 2 0 6.67
Şut13%46 isabet
Kilit pas1
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan29%36
Müdahale6
Faul124 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11323 yedek
G+A / 900.44
2023/24 4 89 0 0 6.57
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna 4 89 0 0 6.57
Şut3%33 isabet
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan2%18
Faul1
Ofsayt2
İlk 1113 yedek
TOPLAM GOL2
İLK 11455 yedek girdi
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 28 3-4-2-1 — 18 3-5-2 — 5 3-4-3 — 3 3-4-1-2 — 2 4-2-2-2 — 1 57 maç
  • 4-2-3-128%49
  • 3-4-2-118%32
  • 3-5-25%9
  • 3-4-33%5
  • 3-4-1-22%4
  • 4-2-2-21%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 MaritimoH 2-1 0 0
23.08.2026 FC PortoA 2-0
16.08.2026 MoreirenseH 4-0
08.08.2026 GuimaraesA 0-1
16.05.2026 TondelaH 3-1
11.05.2026 GIL VicenteA 1-3
02.05.2026 Santa ClaraH 2-2
24.04.2026 AlvercaA 2-1 1
19.04.2026 EstrelaH 1-0
12.04.2026 SC BragaA 1-0 2
06.04.2026 EstorilH 3-2 7
21.03.2026 MoreirenseA 0-1
20.12.2025 MiddlesbroughH 2-0 22 6.3
13.12.2025 CoventryA 1-0 11 1 6.2
10.12.2025 LeicesterH 2-2
06.12.2025 MillwallH 0-1
29.11.2025 PortsmouthA 0-1
26.11.2025 WrexhamA 2-0
22.11.2025 SwanseaH 3-0 10 6.5
07.11.2025 WatfordA 1-1 57 5.9
04.11.2025 BlackburnH 0-1 10 6.5
01.11.2025 Stoke CityA 5-1
25.10.2025 BirminghamH 1-0 24 6.2
21.10.2025 SouthamptonH 3-1
18.10.2025 NorwichA 0-1
04.10.2025 QPRH 1-2 11 6.5
30.09.2025 IpswichH 1-1
27.09.2025 PrestonA 0-0
21.09.2025 Oxford UnitedH 1-3 12 6.9
13.09.2025 Sheffield WednesdayA 0-3
30.08.2025 Hull CityH 4-2 11 6.3
22.08.2025 DerbyA 1-1
16.08.2025 CharltonH 0-0 8 6.7
04.01.2025 DerbyH 1-0 32 3 6.9
01.01.2025 PlymouthA 2-2
29.12.2024 PortsmouthH 3-0
26.12.2024 LutonH 1-0 45 2 6.9
22.12.2024 West BromA 2-0 69 1 6.9
14.12.2024 QPRH 1-1 13 6.3
10.12.2024 SunderlandA 1-1
07.12.2024 PortsmouthA 3-0
30.11.2024 PlymouthH 4-0
26.11.2024 WatfordA 1-0 19 6.6
23.11.2024 BurnleyH 0-1 10 6.3
09.11.2024 NorwichA 0-2 8 6.6
05.11.2024 Sheffield UtdH 1-2
02.11.2024 PrestonA 1-3
26.10.2024 LeedsH 0-0 12 6.3
22.10.2024 Stoke CityA 2-2
19.10.2024 MiddlesbroughA 0-2
06.10.2024 CardiffH 1-1 35 1 6.6
02.10.2024 Sheffield WednesdayH 0-0
29.09.2024 SwanseaA 1-1 9 6.7
21.09.2024 Oxford UnitedH 2-1
14.09.2024 BlackburnA 3-0 45 6.5
31.08.2024 DerbyA 3-0 26 1 6.7
24.08.2024 CoventryH 1-1 28 1 6.6
17.08.2024 MillwallH 4-3 28 1 3 7.0
10.08.2024 Hull CityA 1-1 26 1 1 7.2
31.08.2023 FiorentinaA 2-0 69 3 6.9
ŞUT4
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.136 90' · xG 0.067 85' · xG 0.091 90' · xG 0.02
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 2 (%50) Açık oyun — 1 (%25) Asist sonrası — 1 (%25) 4 şut
  • Korner2%50
  • Açık oyun1%25
  • Asist sonrası1%25
Vücut bölgesine göre
Kafa — 2 (%50) Sol ayak — 1 (%25) Sağ ayak — 1 (%25) 4 şut
  • Kafa2%50
  • Sol ayak1%25
  • Sağ ayak1%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 4 %100
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 63 maç
Arouca 12maç 2025–2026
Bristol City 47maç 2024–2025
Rapid Vienna 4maç 2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-26 Bristol City Sturm Graz loan transfer
2024-07-01 Rapid Vienna Bristol City €3.50m
2023-07-01 Blau Weiss Linz Rapid Vienna free transfer
2022-02-07 Without Club Blau Weiss Linz -
2021-07-01 Wolfsburg II Without Club -
2020-10-01 RC Lens U19 Wolfsburg II free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2025 Kadro dışıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 176 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU34.3Championship 2025
PERFORMANS17.1176 dk
KARARVeri yetersiz40/100
ROL UYUMU2025
Bitirici 29.3
Baskıcı forvet 25.3
Pivot forvet 24.1
Çizgi kanadı 15.1
Pivot forvet 12.6
İçe kat eden kanat 12.5
Role fit sinyali var ama confidence 67/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 217 oyuncu
Scout skoru %29
Performans %28
Dakika %30
Değer / getiri %12
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %35
Performans %31
Dakika %46
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Şut isabeti 100 48 100
Ortalama rating 6.4 7.15 90
Tahmini xG / 90 0.15 0.48 31
Performans skoru 17.1 78 22
İsabetli şut / 90 0.51 1.8 28
Şut / 90 0.51 3.4 15
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam