LİGÚrvalsdeild
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut52.21 / 90
Kilit pas10.44 / 90
Başarılı dripling31.32 / 90
Kazanılan ikili73.09 / 90
Rating6.48
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.19
Şut
2.211.00
Kilit pas
0.441.75
Başarılı dripling
1.320.69
Kazanılan ikili
3.094.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
CupNone · Iceland
🏆
League CupNone · Iceland
🏆
Besta deildNone · Iceland
🏆
Super CupNone · Iceland
🏆
Reykjavik CupNone · Iceland
🏆
Super Cup2025 · Iceland
🏆
League Cup2024 · Iceland
🏆
Besta deild2024 · Iceland
🏆
Besta deild2020 · Iceland
🏆
Reykjavik Cup2014 · Iceland
🏆
Cup2013 · Iceland
🥈
Super CupNone · Iceland · 2nd Place
🥈
CupNone · Iceland · 2nd Place
🥈
Besta deildNone · Iceland · 2nd Place
🥈
Cup2018 · Iceland · 2nd Place
🥈
Besta deild2018 · Iceland · 2nd Place
🥈
Cup2016 · Iceland · 2nd Place
🥈
Super Cup2014 · Iceland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 6 G+A
GolAsist
2025/26
6
204
0
0
6.48
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5
Kilit pas1
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan7%44
Müdahale2
Faul22 kazanılan
İlk 1124 yedek
2023/24
29
1.440
2
3
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%38 isabet
Kilit pas28
Drible11%52 başarı
İkili kazanılan64%46
Müdahale35
Faul1813 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111415 yedek
G+A / 900.31
Kart3
2022/23
30
2.453
4
2
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%68 isabet
Kilit pas43
Drible38%52 başarı
İkili kazanılan128%47
Müdahale60
Faul2521 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11282 yedek
G+A / 900.22
Kart3
2021/22
2
18
0
0
7.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas1
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan2%40
Ofsayt1
TOPLAM GOL0
İLK 1199 yedek girdi
KART1
FORMA11
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-314%88
- 4-3-1-21%6
- 5-4-11%6
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.12.2025 | StrasbourgA | 3-1 | 14↑ | 1 | 6.3 | ||
| 11.12.2025 | Shamrock RoversH | 3-1 | 75 | – | 6.2 | ||
| 27.11.2025 | SamsunsporH | 2-2 | 70 | – | 6.6 | ||
| 06.11.2025 | Shakhtar DonetskA | 2-0 | 27↑ | 3 | 6.7 | ||
| 23.10.2025 | KuPSH | 0-0 | 18↑ | 1 | 6.6 | ||
| 02.10.2025 | LausanneA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.11.2023 | IFK NorrkopingH | 2-0 | 70↑ | – | 7.2 | ||
| 04.11.2023 | Djurgardens IFA | 2-4 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 30.10.2023 | Hammarby FFA | 2-2 | 15↑ | – | 7.2 | ||
| 21.10.2023 | IF BrommapojkarnaH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.10.2023 | IFK GoteborgA | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 01.10.2023 | Degerfors IFH | 3-2 | 29↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 25.09.2023 | IFK VarnamoA | 0-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 16.09.2023 | Varbergs BoIS FCH | 7-0 | 28↑ | – | 7.0 | ||
| 02.09.2023 | HalmstadA | 2-1 | 45↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 28.08.2023 | Malmo FFH | 1-3 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 20.08.2023 | BK HackenA | 3-2 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 06.08.2023 | IF ElfsborgA | 1-0 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 31.07.2023 | AIK StockholmH | 0-1 | 10↑ | 1 | 6.6 | ||
| 24.07.2023 | Mjallby AIFH | 2-3 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 15.07.2023 | Degerfors IFA | 0-3 | 17↑ | – | 6.2 | ||
| 09.07.2023 | Hammarby FFH | 1-2 | 85 | 2 | 6.5 | ||
| 01.07.2023 | Malmo FFA | 3-0 | 86 | – | 6.6 | ||
| 11.06.2023 | IFK GoteborgH | 2-0 | 89 | 4 | 7.3 | ||
| 04.06.2023 | IFK VarnamoH | 2-0 | 62 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 27.05.2023 | IF BrommapojkarnaA | 1-2 | 89 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 21.05.2023 | HalmstadH | 1-2 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 14.05.2023 | Mjallby AIFA | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.05.2023 | IF ElfsborgH | 3-4 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 03.05.2023 | Kalmar FFA | 2-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 29.04.2023 | AIK StockholmA | 0-0 | 21 | – | 6.5 | ||
| 23.04.2023 | BK HackenH | 1-4 | 90 | – | 7.0 | ||
| 17.04.2023 | Varbergs BoIS FCA | 1-1 | 60 | – | 6.6 | ||
| 09.04.2023 | Djurgardens IFH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.04.2023 | IFK NorrkopingA | 1-1 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 06.11.2022 | Varbergs BoIS FCH | 2-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 30.10.2022 | GIF SundsvallA | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 24.10.2022 | Kalmar FFH | 0-0 | 87 | – | 6.5 | ||
| 20.10.2022 | Hammarby FFA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 15.10.2022 | IFK NorrkopingH | 2-0 | 86 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 08.10.2022 | Degerfors IFA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.10.2022 | AIK StockholmH | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 18.09.2022 | IF ElfsborgA | 3-0 | 29↑ | – | 6.6 | ||
| 10.09.2022 | IFK VarnamoH | 2-3 | 60 | 1 | 6.3 | ||
| 04.09.2022 | Djurgardens IFH | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 28.08.2022 | IFK GoteborgA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.08.2022 | BK HackenH | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.08.2022 | HelsingborgA | 0-0 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 07.08.2022 | Malmo FFH | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 31.07.2022 | Mjallby AIFH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 23.07.2022 | Malmo FFA | 3-1 | 77 | 1 | 6.2 | ||
| 17.07.2022 | Degerfors IFH | 2-0 | 89 | 1 | 7.7 | ||
| 10.07.2022 | Kalmar FFA | 1-1 | 90 | 1 | – | 6.5 | |
| 03.07.2022 | IFK NorrkopingA | 0-1 | 87 | 1 | 7.3 | ||
| 27.06.2022 | IFK GoteborgH | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.05.2022 | BK HackenA | 4-3 | 90 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 21.05.2022 | AIK StockholmA | 2-2 | 82 | 2 | 6.0 | ||
| 14.05.2022 | IF ElfsborgH | 2-0 | 88 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 08.05.2022 | Varbergs BoIS FCA | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.04.2022 | Djurgardens IFA | 4-0 | 90 | 1 | 6.6 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 67 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 204 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU27.3UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS20.8204 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 457 oyuncu
Scout skoru
%21
Performans
%44
Dakika
%68
Değer / getiri
%8
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%15
Performans
%34
Dakika
%49
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Daniel BarreaGodoy Cruz · 24
%95
1gol
0asist
51scout
Liga Profesional Argentina
Mateo BajamichAtletico Tucuman · 26
%84
2gol
1asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Lequincio ZeefuikHeracles · 21
%66
2gol
0asist
65scout
€850K
Eredivisie
Sékou MaraAuxerre · 23
%66
3gol
2asist
70scout
€4.00M
Ligue 1
Emmanuel YeboahHalmstad · 22
%65
1gol
0asist
52scout
Allsvenskan
Sinclair ArmstrongBristol City · 22
%62
4gol
0asist
64scout
Championship
Jan HurtadoGimnasia L.P. · 25
%61
0gol
0asist
39scout
Liga Profesional Argentina
Sami Gokhan AltiparmakSerik Spor · 24
%60
4gol
1asist
68scout
€300K
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
