Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.22 / 90
Kilit pas40.88 / 90
Başarılı dripling10.22 / 90
Kazanılan ikili183.96 / 90
Rating6.88
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 95 orta sahalar
- Kilit pas 0.88 %33
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.22 %20
- Pas isabeti %87 %78
- Top kapma 5.28 %97
- İkili mücadele %45 %32
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 409 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
5
409
0
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas4
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan18%45
Müdahale13
Faul72 kazanılan
İlk 115
Kart1
2025/26
9
504
0
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas3
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan24%44
Müdahale12
Faul117 kazanılan
İlk 1163 yedek
Kart3
2024/25
10
364
0
0
6.51
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
Kilit pas3
Drible5%45 başarı
İkili kazanılan24%47
Müdahale9
Faul85 kazanılan
İlk 1137 yedek
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 111822 yedek girdi
KART7
FORMA42
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-130%75
- 4-1-4-15%12
- 4-4-1-12%5
- 4-3-31%2
- 4-4-21%2
- 5-3-21%2
MAÇ GEÇMİŞİ24 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | SivassporA | 2-2 | 82 | 0 | 6.0 | ||
| 29.08.2026 | Vanspor FKH | 1-1 | 90 | 0 | 7.2 | ||
| 23.08.2026 | BolusporA | 0-3 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 16.08.2026 | AntalyasporH | 2-0 | 63 | – | 6.5 | ||
| 08.08.2026 | ÜmraniyesporA | 0-0 | 84 | – | 7.2 | ||
| 29.01.2026 | FenerbahceH | 1-1 | 81 | – | 6.9 | ||
| 22.01.2026 | Dinamo ZagrebA | 4-1 | 89 | 1 | 6.3 | ||
| 23.12.2025 | TunisiaA | 3-1 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 11.12.2025 | FeyenoordH | 4-3 | 45 | – | 6.7 | ||
| 27.11.2025 | FK Crvena ZvezdaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2025 | FC Basel 1893A | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2025 | BolognaH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.10.2025 | BSC Young BoysH | 0-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 25.09.2025 | GO Ahead EaglesA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.03.2025 | LyonH | 1-3 | 45 | – | 6.3 | ||
| 20.02.2025 | PAOKH | 2-0 | 18↑ | – | 6.5 | ||
| 13.02.2025 | PAOKA | 1-2 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 30.01.2025 | Manchester UnitedH | 0-2 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 23.01.2025 | QarabagA | 2-3 | 45 | – | 6.2 | ||
| 12.12.2024 | 1899 HoffenheimA | 0-0 | 26↑ | 1 | 6.5 | ||
| 07.11.2024 | FC MidtjyllandH | 2-0 | 61↑ | 1 | 7.2 | ||
| 24.10.2024 | RangersA | 4-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 03.10.2024 | PAOKA | 0-1 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 26.09.2024 | Rīgas FSH | 4-1 | –↑ | – | – |
ŞUT1
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 24 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2025
SakatlıkKadroda yok
1 maç
11.2024
SakatlıkŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 485 dk
Veri yetersiz: İki yönlü orta saha
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU41.4UEFA Europa League 2025
PERFORMANS35.7485 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 399 oyuncu
Scout skoru
%48
Performans
%47
Dakika
%73
Değer / getiri
%21
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%46
Performans
%50
Dakika
%64
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Homer MartinezFC Juarez · 28
%95
0gol
1asist
51scout
Liga MX
Devran ŞenyurtBoluspor · 21
%81
0gol
1asist
61scout
1. Lig
Yehor YarmolyukBrentford · 21
%79
1gol
2asist
60scout
€30.00M
Premier League
Ezequiel PioviEstudiantes L.P. · 33
%78
0gol
0asist
46scout
Liga Profesional Argentina
João MoutinhoSC Braga · 39
%66
1gol
0asist
50scout
Primeira Liga
Josh LaurentBurnley · 30
%66
1gol
0asist
50scout
Premier League
Niilo MäenpääHalmstad · 27
%65
0gol
0asist
51scout
Allsvenskan
Xander DierickxAntwerp · 16
%60
1gol
0asist
59scout
Jupiler Pro League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


