LİGUEFA Champions League
BU SEZON2G · 0A
Gol10.24 / 90
Asist00.00 / 90
Şut71.68 / 90
Kilit pas92.17 / 90
Başarılı dripling71.68 / 90
Kazanılan ikili174.09 / 90
Rating6.59
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.240.97
Asist
0.000.00
Şut
1.684.84
Kilit pas
2.170.97
Başarılı dripling
1.681.94
Kazanılan ikili
4.093.87
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈
Super Cup2021/2022 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
GolAsist
2025/26
43
467
2
0
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%67 isabet
Kilit pas10
Drible9%41 başarı
İkili kazanılan21%32
Müdahale6
Faul115 kazanılan
İlk 11439 yedek
G+A / 900.39
2024/25
25
188
1
0
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas5
Drible6%43 başarı
İkili kazanılan13%34
Müdahale3
Faul64 kazanılan
İlk 11124 yedek
G+A / 900.48
Kart1
2023/24
16
151
0
1
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas3
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan13%45
Müdahale6
Faul35 kazanılan
G+A / 900.6
Kart1
2021/22
31
353
1
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%67 isabet
Kilit pas3
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan20%42
Müdahale9
Faul86 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11328 yedek
G+A / 900.25
TOPLAM GOL4
İLK 111098 yedek girdi
KART1
FORMA22
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %50
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-172%67
- 4-4-234%31
- 4-1-4-11%1
- 4-3-31%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | Real MadridA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | Celta VigoH | 1-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 13.05.2026 | EspanyolA | 2-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 10.05.2026 | ValenciaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | AlavesA | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | Atletico MadridA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2026 | OsasunaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | VillarrealH | 1-2 | 11↑ | 1 | 6.3 | ||
| 05.04.2026 | GetafeA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | Real BetisH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | GironaA | 3-0 | 18↑ | – | 6.5 | ||
| 07.03.2026 | BarcelonaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | Rayo VallecanoA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.02.2026 | ElcheH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | OviedoA | 1-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 08.02.2026 | LevanteH | 4-2 | 95 | 1 | 5 | 7.9 | |
| 01.02.2026 | Real SociedadH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.01.2026 | Sporting CPH | 2-3 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 24.01.2026 | SevillaA | 2-1 | 17↑ | 1 | 6.7 | ||
| 21.01.2026 | AtalantaA | 2-3 | 21↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 03.01.2026 | OsasunaA | 1-1 | 4↑ | – | – | ||
| 22.12.2025 | EspanyolH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2025 | Celta VigoA | 2-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 10.12.2025 | Paris Saint GermainH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.12.2025 | Atletico MadridH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.12.2025 | Real MadridH | 0-3 | 21↑ | – | 6.5 | ||
| 29.11.2025 | LevanteA | 0-2 | 2↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | BarcelonaA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | OviedoH | 1-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 05.11.2025 | NewcastleA | 2-0 | 21↑ | 4 | 7.0 | ||
| 01.11.2025 | Real SociedadA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | GetafeH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2025 | QarabagH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | MallorcaH | 2-1 | 62 | – | 6.6 | ||
| 01.10.2025 | Borussia DortmundA | 4-1 | 27↑ | – | 6.5 | ||
| 27.09.2025 | VillarrealA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.09.2025 | GironaH | 1-1 | 45 | – | 6.5 | ||
| 20.09.2025 | ValenciaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.09.2025 | ArsenalH | 0-2 | 16↑ | – | 6.2 | ||
| 13.09.2025 | AlavesH | 0-1 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 31.08.2025 | Real BetisA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2025 | Rayo VallecanoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | SevillaH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.01.2025 | LeganesH | 0-0 | 8↑ | 1 | 6.6 | ||
| 22.01.2025 | BesiktasA | 4-1 | 11↑ | 1 | 5.6 | ||
| 19.01.2025 | Celta VigoA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2024 | OsasunaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.12.2024 | AlavesA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.12.2024 | FenerbahceA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2024 | VillarrealH | 2-0 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 04.12.2024 | Real MadridH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2024 | Rayo VallecanoA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.11.2024 | IF ElfsborgH | 3-0 | 27↑ | 1 | 6.6 | ||
| 24.11.2024 | Real SociedadH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.11.2024 | ValladolidA | 1-1 | 80 | – | 6.3 | ||
| 07.11.2024 | LudogoretsA | 1-2 | 34↑ | 1 | 2 | 8.3 | |
| 03.11.2024 | Real BetisH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.10.2024 | MallorcaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2024 | Slavia PrahaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2024 | EspanyolH | 4-1 | 17↑ | 1 | 6.6 |
ŞUT16
GOL1
xG0.7
xG FARKI+0.3over performing
DÖNÜŞÜM%6.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası9%56
- Korner2%12
- Duran top2%12
- Kontra atak2%12
- Açık oyun1%6
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak13%81
- Sağ ayak3%19
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR16 şut
- 1-15' 2 %12
- 16-30' 2 %12
- 31-45' 3 %19
- 46-60' 3 %19
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 6 %38
AKSİYON HARİTASI362 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %68
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %71
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %64
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %55
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR362
- Pas193%56
- Top teması38%11
- Top kazanma26%8
- Çalım26%8
- Faul22%6
- Kurtarılan şut12%3
- İkili mücadele8%2
- Korner kazandırma7%2
- Hava topu7%2
- Müdahale6%2
PİYASA DEĞERİ€1.50M+25.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ12
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2025 · 115 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-07-01
Bilbao U19
→
Bilbao Athletic
-
Bilbao U19
→
Bilbao Athletic
-
2019-07-01
Bilbao U18
→
Bilbao U19
-
Bilbao U18
→
Bilbao U19
-
2018-07-01
CD Roda Youth
→
Bilbao U18
€300k
CD Roda Youth
→
Bilbao U18
€300k
2017-07-01
Villarreal Yth.
→
CD Roda Youth
-
Villarreal Yth.
→
CD Roda Youth
-
2015-07-01
CA Osasuna Yout
→
Villarreal Yth.
free transfer
CA Osasuna Yout
→
Villarreal Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
Teknik direktör kararıKadroda yok
4 maç
08.2026
Teknik direktör kararıŞüpheli
2 maç
01.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
11.2025
Arka adale sakatlığıKadroda yok
1 maç
01.2025
HastalıkKadroda yok
1 maç
08.2024
Uyluk sakatlığıKadroda yok
2 maç
05.2022
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 374 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.3La Liga 2025
PERFORMANS47.4374 dk
KARARVeri yetersiz59/100
ROL UYUMU2025
Çizgi kanadı
53.2
Bağlantı kuran forvet
52.4
Baskıcı forvet
47.3
Role fit sinyali var ama confidence 81/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru
%54
Performans
%60
Dakika
%41
Değer / getiri
%94
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%65
Performans
%63
Dakika
%59
Değer / getiri
%95
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
2.17
2
100
Ortalama rating
6.59
7.2
92
Performans skoru
47.4
76
62
Başarılı drible / 90
1.68
2.2
76
Şut / 90
1.68
2.2
76
Pas hacmi / 90
28.4
38
75
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Rareș BurneteJuve Stabia · 21
%95
2gol
2asist
72scout
€900K
Serie B
Federico BernardeschiBologna · 31
%82
4gol
1asist
58scout
Serie A
Jadon SanchoAston Villa · 25
%80
1gol
1asist
52scout
UEFA Europa League
Bradley BarcolaParis Saint Germain · 23
%71
2gol
3asist
62scout
€70.00M
UEFA Champions League
Ademola LookmanAtalanta · 28
%70
2gol
0asist
41scout
€40.00M
Serie A
Jannik RocheltHannover 96 · 27
%69
0gol
1asist
52scout
€800K
2. Bundesliga
Benjamín RollheiserSantos · 25
%66
2gol
3asist
60scout
Serie A
David NeresNapoli · 28
%60
3gol
3asist
54scout
€28.00M
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



Sporting Gijón
Racing Ferrol
PEC Zwolle
CD Mirandés