BU SEZON1G · 0A
Gol10.06 / 90
Şut60.34 / 90
Kilit pas30.17 / 90
Başarılı dripling10.06 / 90
Kazanılan ikili784.38 / 90
Rating6.86
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2023 · 80 defanslar
- Müdahale 2.02 %81
- Pas arası 1.18 %57
- Blok 0.51 %44
- İkili mücadele %62 %71
- Pas isabeti %80 %22
- Faul (az iyi) 1.07 %23
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1601 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
1. DeildNone · Iceland
🏆
1. Deild2017 · Iceland
🥈
Reykjavik CupNone · Iceland · 2nd Place
🥈
Reykjavik Cup2019 · Iceland · 2nd Place
🥈
Reykjavik Cup2018 · Iceland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 1 G+A
GolAsist
2023/24
29
1.601
1
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas3
Drible1%17 başarı
İkili kazanılan78%62
Müdahale36
Faul196 kazanılan
İlk 111910 yedek
G+A / 900.06
Kart2
2022/23
15
900
0
0
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan27%71
Müdahale15
Faul64 kazanılan
İlk 11105 yedek
2021/22
27
1.440
1
0
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%22 isabet
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan100%73
Müdahale40
Faul184 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111611 yedek
G+A / 900.06
Kart6
2020/21
19
692
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan40%55
Müdahale15
Faul176 kazanılan
İlk 11811 yedek
Kart3
TOPLAM GOL0
İLK 1102 yedek girdi
FORMA19
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.12.2023 | BrannH | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.11.2023 | RosenborgA | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.11.2023 | Ham-KamH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.11.2023 | TromsoA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.10.2023 | VikingH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2023 | ODD BallklubbH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.10.2023 | HaugesundA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2023 | Bodo/GlimtA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.09.2023 | MoldeH | 1-1 | 74 | – | 6.6 | ||
| 16.09.2023 | SandefjordA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.09.2023 | StabaekH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.08.2023 | LillestromH | 1-2 | 71 | 1 | 6.6 | ||
| 12.08.2023 | Sarpsborg 08 FFA | 1-2 | 55 | – | 6.7 | ||
| 05.08.2023 | ValerengaH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 30.07.2023 | AalesundA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.07.2023 | RosenborgH | 0-1 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 16.07.2023 | BrannA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.07.2023 | Sarpsborg 08 FFH | 5-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.07.2023 | StabaekA | 0-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 25.06.2023 | Bodo/GlimtH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.06.2023 | ValerengaA | 0-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 04.06.2023 | HaugesundH | 1-2 | 82 | 1 | 6.6 | ||
| 29.05.2023 | ODD BallklubbA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 16.05.2023 | SandefjordH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.05.2023 | MoldeA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.04.2023 | TromsoH | 0-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 23.04.2023 | Ham-KamA | 2-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 19.04.2023 | LillestromA | 4-3 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 16.04.2023 | AalesundH | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 31.07.2022 | MoldeA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.07.2022 | ODD BallklubbH | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 03.07.2022 | AalesundA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.06.2022 | LillestromH | 3-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 18.06.2022 | Sarpsborg 08 FFA | 5-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 28.05.2022 | VikingH | 3-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 25.05.2022 | Bodo/GlimtA | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.05.2022 | ValerengaH | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.05.2022 | Kristiansund BKA | 0-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 12.05.2022 | VikingA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 08.05.2022 | RosenborgH | 3-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 23.04.2022 | SandefjordH | 0-5 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2022 | HaugesundA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.04.2022 | MoldeH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2022 | jervA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.12.2021 | RosenborgA | 2-2 | 10↑ | – | 6.0 | ||
| 27.11.2021 | LillestromA | 4-1 | 68 | – | 6.0 | ||
| 20.11.2021 | MjondalenH | 1-2 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 31.10.2021 | MoldeH | 6-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.10.2021 | SandefjordA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 24.10.2021 | Bodo/GlimtH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.10.2021 | ValerengaA | 3-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 29.09.2021 | StabaekA | 0-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 25.09.2021 | Sarpsborg 08 FFH | 5-0 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 12.09.2021 | Kristiansund BKH | 1-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 29.08.2021 | ODD BallklubbA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 21.08.2021 | BrannH | 3-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 14.08.2021 | Sarpsborg 08 FFA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.07.2021 | HaugesundA | 2-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 21.07.2021 | ODD BallklubbH | 3-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 18.07.2021 | StabaekH | 2-1 | 90 | – | 8.0 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2023 · 90 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Eliteserien2021 · Stromsgodset
6sarı · 18 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum