BU SEZON0G · 0A
Şut40.46 / 90
Kilit pas20.23 / 90
Kazanılan ikili434.95 / 90
Rating7.04
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
0.460.48
Kilit pas
0.230.96
Kazanılan ikili
4.954.31
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
League Cup2023/2024 · England
🏆
Community Shield2022/2023 · England
🏆
FA Cup2021/2022 · England
🏆
League Cup2021/2022 · England
🏆
FIFA Club World Cup2019 Qatar · World
🏆
Premier League2019/2020 · England
🏆
UEFA Super Cup2019/2020 · Europe
🏆
UEFA Champions League2018/2019 · Europe
🏆
Premier League Asia Trophy2017 · World
🏆
Super Cup2011/2012 · Germany
🏆
DFB Pokal2010/2011 · Germany
🥈
Premier League2021/2022 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2021/2022 · Europe · 2nd Place
🥈
Community Shield2020/2021 · England · 2nd Place
🥈
Community Shield2019/2020 · England · 2nd Place
🥈
Premier League2018/2019 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2017/2018 · Europe · 2nd Place
🥈
Audi Cup2017 · World · 2nd Place
🥈
Super Cup2010/2011 · Germany · 2nd Place
🥈
Bundesliga2009/2010 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 6 G+A
GolAsist
2023/24
19
970
0
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5
Kilit pas4
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan52%61
Müdahale12
Faul85 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11118 yedek
Kart2
2022/23
34
1.335
2
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%50 isabet
Kilit pas5
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan71%57
Müdahale23
Faul127 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111420 yedek
G+A / 900.13
Kart4
2021/22
48
3.420
3
3
7.28
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%37 isabet
Kilit pas14
Drible12%86 başarı
İkili kazanılan210%69
Müdahale55
Faul1912 kazanılan
İlk 113810 yedek
G+A / 900.16
Kart3
2020/21
14
866
1
2
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan49%64
Müdahale18
Faul124 kazanılan
İlk 11113 yedek
G+A / 900.31
Kart2
TOPLAM GOL7
İLK 115226 yedek girdi
KART9
FORMA32
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 2 %29
- 16-30' 1 %14
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 3 %43
- 76-90+' 1 %14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-377%99
- 4-2-3-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.12.2023 | FulhamH | 4-3 | 69 | 1 | 7.3 | ||
| 30.11.2023 | Lask LinzH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.11.2023 | Manchester CityA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.11.2023 | BrentfordH | 3-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 09.11.2023 | ToulouseA | 3-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 05.11.2023 | LutonA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.10.2023 | Nottingham ForestH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2023 | ToulouseH | 5-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.10.2023 | EvertonH | 2-0 | 23↑ | – | 7.0 | ||
| 08.10.2023 | BrightonA | 2-2 | 73 | – | 7.0 | ||
| 05.10.2023 | Union St. GilloiseH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.09.2023 | TottenhamA | 2-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 24.09.2023 | West HamH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.09.2023 | Lask LinzA | 1-3 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 16.09.2023 | WolvesA | 1-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.09.2023 | Aston VillaH | 3-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 27.08.2023 | NewcastleA | 1-2 | 77 | 1 | 6.7 | ||
| 19.08.2023 | BournemouthH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.08.2023 | ChelseaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.05.2023 | SouthamptonA | 4-4 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 20.05.2023 | Aston VillaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.05.2023 | LeicesterA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 06.05.2023 | BrentfordH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2023 | FulhamH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.04.2023 | TottenhamH | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2023 | West HamA | 1-2 | 90 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 22.04.2023 | Nottingham ForestH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.04.2023 | LeedsA | 1-6 | –↑ | – | – | ||
| 09.04.2023 | ArsenalH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2023 | ChelseaA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.04.2023 | Manchester CityA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2023 | Real MadridA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.03.2023 | BournemouthA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.03.2023 | Manchester UnitedH | 7-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2023 | WolvesH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.02.2023 | Crystal PalaceA | 0-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 21.02.2023 | Real MadridH | 2-5 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 18.02.2023 | NewcastleA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2023 | EvertonH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 04.02.2023 | WolvesA | 3-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 21.01.2023 | ChelseaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.01.2023 | BrightonA | 3-0 | 69 | – | 5.6 | ||
| 02.01.2023 | BrentfordA | 3-1 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 30.12.2022 | LeicesterH | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.12.2022 | Aston VillaA | 1-3 | 90 | – | 7.9 | ||
| 09.10.2022 | ArsenalA | 3-2 | 69 | – | 6.2 | ||
| 04.10.2022 | RangersH | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 01.10.2022 | BrightonH | 3-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 13.09.2022 | AjaxH | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 07.09.2022 | NapoliA | 4-1 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 03.09.2022 | EvertonA | 0-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 31.08.2022 | NewcastleH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.08.2022 | FulhamA | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 28.05.2022 | Real MadridH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.05.2022 | WolvesH | 3-1 | 90 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 17.05.2022 | SouthamptonA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 10.05.2022 | Aston VillaA | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 07.05.2022 | TottenhamH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2022 | VillarrealA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 30.04.2022 | NewcastleA | 0-1 | 90 | – | 6.6 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2008–2023 · 115 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2024
Diz sakatlığıKadroda yok
29 maç
11.2022
Baldır sakatlığıKadroda yok
9 maç
08.2022
Kasık sakatlığıKadroda yok
2 maç
08.2022
Kasık sakatlığıŞüpheli
1 maç
03.2022
HastalıkŞüpheli
1 maç
01.2022
HastalıkKadroda yok
1 maç
05.2021
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
10 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

